Apsauga nuo degalų vagysčių: Kaip "Ajax" pagrįstas saugumo sprendimas 10 kartų sumažino degalų vagysčių skaičių

Paskelbta 2022-05-11

2002 m. įkurta "Portugalenses Transportes, Lda" tapo viena iš pirmaujančių transporto bendrovių Europoje. Daugiau kaip šimto sunkvežimių parkas dirba visoje Portugalijoje ir kasdien pristato krovinius į Italiją, Pietų Prancūziją ir Ispaniją. Įmonė siekia sparčiai augti, pavyzdžiui, iki 2022 m. pabaigos išplėsti savo transporto priemonių parką iki 150 transporto priemonių, todėl vadovybė daugiausia dėmesio skyrė ekonomiškumui, spręsdama saugumo klausimus.

 
Iššūkis


Apsaugoti transporto priemones nuo degalų vagysčių ir stebėti degalų papildymo procesą
 
Transporto rinka yra labai konkurencinga. Išlaidų ir išteklių kontrolė yra labai svarbi, kad neapsunkintų logistikos įmonės finansinių rezultatų. Dėl padažnėjusių degalų vagysčių "Portugalenses Transportes" sudarė sutartį su specialistais, kad šie rastų saugumo sprendimą, kuris pagerintų kontrolę ir padidintų sąnaudų efektyvumą. Įrangos diegimo bendrovė "Oliveira&Canha" sukūrė novatorišką individualų sprendimą, pagrįstą "Ajax" apsaugos sistema.
 
Apsaugokite milijonus litrų degalų
 
Vieno sunkvežimio degalų bakas vidutiniškai sudaro 1 400 litrų. Turint 100 transporto priemonių ir degalų kainai svyruojant apie 2 eurus, reguliarios degalų vagystės (iki 10 per mėnesį) "Portugalenses Transportes" kainuoja iki 150 000 eurų per metus. Apsaugant degalų bakus poilsio, stovėjimo aikštelėse ir degalinėse bei stebint degalų pylimo procesą būtų galima sutaupyti šiuos pinigus.

 
Sprendimas

 
Specialiai pritaikytas degalų bako dangtelis su įmontuotu magnetiniu atidarymo detektoriumi
 
Siekdama rasti sprendimą, "Portugalenses Transportes" sudarė sutartį su apsaugos paslaugų ir montavimo įmone "Oliveira&Canha". Montuotojas sukūrė ir užpatentavo degalų bako dangtelį, pritaikytą nuostoliams išvengti. Šiame dangtelyje įmontuotas magnetinis atidarymo detektorius - "Ajax DoorProtect" - gali įjungti "Ajax StreetSiren" ir akimirksniu pranešti vairuotojui bei įmonės valdymo centrui apie bako atidarymą.
 
Naujasis prietaisas sėkmingai išlaikė visus kokybės bandymus, atsižvelgiant į keletą klausimų, tokių kaip degalų nuostolių prevencija ar elektroninės grandinės izoliacija.
 
"Oliveira&Canha, Lda" sukūrė mūsų poreikiams pritaikytą sprendimą ir įgyvendino jį itin efektyviai bei profesionaliai, tapdama patikima ir svarbia mūsų įmonės partnere kasdienėje veikloje", - sakė Luís Sousa, "Portugalenses Transportes, Lda" laivyno vadovas.
 
Kaip tai veikia
 
Kiekviename saugomame sunkvežimyje yra "Ajax Hub 2" (2G) valdymo pultas, prijungtas prie transporto priemonės akumuliatoriaus per "Ajax" 12 V maitinimo šaltinį. Centratorius naudoja 2G tinklus ryšiui su įmonės valdymo centru palaikyti. Pavojaus atveju valdymo pultas įjungia sireną, siunčia pranešimus į vairuotojo išmaniajame telefone esančią "Ajax" programėlę ir "Portugalenses Transportes" valdymo centre esančią "Ajax PRO Desktop" stebėjimo programėlę.
 
Norėdamas atidaryti degalų baką degalinėje, vairuotojas turi išjungti sistemos įjungimą "Ajax SpaceControl" pulteliu arba naudodamasis programėle, o baigęs degalų pylimą - ją vėl įjungti. Taigi, kiekvienas degalų papildymo procesas yra registruojamas. Pranešimai apie koncentratoriaus saugumo būklę perduodami iš karto realiuoju laiku. Kiekvienam mazgui priskirtas transporto priemonės ID, todėl operatoriai gali rinkti duomenis analizei.
 
Transporto priemonių apsaugos sistema apima "Ajax StreetSiren" lauko garsinį signalą. Patirtis rodo, kad garsus "Ajax StreetSiren" perspėjimas puikiai veikia atbaidant vagis poilsio ir automobilių stovėjimo aikštelėse.
 
Kodėl "Ajax
 

  •     Belaidžiai įrenginiai su patikimu ryšiu
  •     Nemokamos mobiliosios ir darbalaukio programėlės
  •     Momentiniai pranešimai ir įvykių žurnalas
  •     Kokybiška techninė pagalba
  •     Į klientą orientuotas kūrimas

 
"Ajax" pasirinkome dėl jo patikimumo, kainos ir kokybės santykio bei naudojimo paprastumo. Nuo pat mūsų santykių su "Ajax" pradžios matėme nuolatinį produkto tobulinimą, nuolatinius patobulinimus ir atnaujinimus, o tai didino mūsų pasitikėjimą "Ajax" prekės ženklu. Dėl jo universalumo galime kurti sprendimus savo klientams", - sakė Miguel Oliveira, "Oliveira&Canha, Lda" generalinis direktorius.

 
Faktiniai rezultatai

 
Bendrovė "Portugalenses Transportes" įdiegė "Ajax" apsaugos sistemas 60 sunkvežimių ir dabar šį sprendimą įtraukia į savo augantį transporto priemonių parką. Iki šiol bendrovė pastebėjo tokius rezultatus:
 

  •     Padidėjęs saugumas
  •     Sutaupytos sąnaudos
  •     Didesnė kontrolė ir veiksmingumas

 
"Ajax" apsaugos sistema apsaugo transporto priemones ir vairuotojus nuo vagysčių ir pavojų. Momentiniai pranešimai, garsinė sirena, pavojaus mygtukas ant raktelio ir mobiliosios bei kompiuterio programėlės puikiai veikia, kad užtikrintų visapusišką saugumą. Stebėsena ir apsauga sumažino 90 proc. degalų vagysčių, todėl per metus pavyko sutaupyti tiek pinigų, kad užtektų vienam naujam sunkvežimiui įsigyti. Įdiegtas sprendimas padeda bendrovei atlikti analizę, kuri suteikia vadovybei pagrindą priimti verslui svarbius sprendimus.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį