"Hikvision" pristato naują "AX Hybrid PRO" signalizacijos sistemą su naujoviška "Speed-X" technologija

Paskelbta 2022-05-10

 

Bendrovė "Hikvision" pranešė pristačiusi naują "AX Hybrid PRO" signalizacijos sistemą su integruota naujoviška "Hikvision" perdavimo technologija "Speed-X", kuri tinka įvairiems scenarijams, įskaitant bankus, gamyklas, biurus ir mažmeninės prekybos parduotuves.
 
AX Hybrid PRO serija, paveldėjusi elegantišką originaliosios AX PRO dizainą ir aprūpinta pažangiausiomis technologijomis, siūlo patikimos laidinės apsaugos derinį, kartu suteikdama daugiau lankstumo dėl sklandžios belaidės integracijos.

 
Didelio našumo, didelio nuotolio aprėptis su "Speed-X" technologija

 
Dėl "AX Hybrid PRO" sistemoje integruotos "Speed-X" technologijos, pagrįstos greitesniu, patikimesniu ir didesniu atstumu perduodamu vaizdo signalų ir pavojaus signalų srautu, ši sistema yra išties pirmaujanti savo srityje.
 
Naudojant "Hikvision" "Speed-X" technologiją, "AX Hybrid PRO" signalizacijos sistema užtikrina iki 500 kb/s laidinio perdavimo greitį, t. y. maždaug 150 kartų didesnį nei tradicinės perdavimo technologijos. Be to, tokią spartą galima pasiekti iki 900 metrų atstumu.
 
Tiesą sakant, dėl "Speed X" perdavimo dideliais atstumais galimybių klientai gali sukurti kaskadinio ryšio topologiją, kai sistema palaiko iki 7 įvesties plėtiklių, o perdavimo atstumas siekia iki 5,4 kilometro.

 
Ypatingas patikimumas ir stabilumas, užtikrinantis nuolatinį saugumą

 
AX Hybrid PRO signalizacijos sistema yra optimizuota patikimumui užtikrinti. Jei sutrinka pagrindinio maitinimo šaltinio veikimas, sistema, naudodama atsarginį akumuliatorių, gali toliau veikti išmaniuoju maitinimo valdymo režimu dar 36 valandas. Be to, visada užtikrinamas duomenų perdavimas, nes palaikomi įvairūs ryšio būdai, įskaitant LAN, "Wi-Fi", PSTN, GPRS ir 3G/4G. Galiausiai "AX Hybrid PRO" centralė palaiko 4 kanalų ARC (aliarmo priėmimo centro) atsarginę kopiją, užtikrinančią visišką apsaugos ir stebėjimo veiklos dubliavimą.

 
Lanksčios diegimo galimybės, atitinkančios įvairius verslo poreikius

 
AX Hybrid PRO signalizacijos sistemą AX Hybrid PRO, kurioje gausu laidinių ir belaidžių detektorių bei periferinių įrenginių, galima lanksčiai diegti, kad ji atitiktų konkrečius klientų verslo poreikius. Sistema taip pat suderinama su kitais "Hikvision" produktais, todėl galima vieningai valdyti įsilaužimo signalizaciją, vaizdo apsaugą, vaizdo domofoną ir įeigos kontrolę vienoje platformoje: per "Hik-Connect" galutiniams vartotojams arba "Hik-ProConnect" profesionaliems paslaugų teikėjams. Tai reiškia, kad įvairaus tipo ir dydžio organizacijos gali patikimai aptikti gaisrus, vandens, dujų nuotėkius ir kitas grėsmes, kol jos dar nesukėlė pavojaus žmonėms ar turtui, ir visa tai - ekonomiškiausiu būdu.

 
Efektyvus pavojaus signalo patikrinimas realiuoju laiku naudojant vaizdo įrašus ir vaizdus

 
Naudodami IVaaS technologiją, verslo savininkai gali patogiai patikrinti pavojaus signalus iš AX Hybrid PRO sistemos žiūrėdami vaizdo klipus arba GIF vaizdus, kai jų nėra objekte. Be to, "Speed-X" technologija leidžia per 3 sekundes patikrinti HD vaizdus iš laidinių PIRCAM įrenginių. Naudodami tiesioginį patikrinimą, verslo savininkai ir ARC gali nuotoliniu būdu patikrinti, ar kas nors negerai, o tai akivaizdžiai sumažino išlaidas ir padidino efektyvumą.
 
Norėdami sužinoti daugiau apie laidinę apsaugos sistemą "Hikvision AX Hybrid PRO", apsilankykite svetainėje. Taip pat galite susisiekti su mumis ir aptarti savo konkrečius apsaugos ir stebėjimo poreikius, ir mes mielai padėsime.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį