Perimetro apsaugos paklausa ir galimybės

Paskelbta 2022-05-09

 

Perimetro apsauga visada buvo neatsiejama saugumo projektų dalis. Šiuo metu keliose vertikaliose srityse reikalaujama stiprios perimetro apsaugos, ir ši paklausa tik padidėjo su COVID-19, nes daugiau žmonių liko namuose, o daugelis darbo vietų liko tuščios.
 
Pasak "Axis Communications" išmaniųjų miestų segmento plėtros vadybininkės Andrea Sorri, didelių objektų, kuriuose perimetro pažeidimas iš karto sukeltų veiklos problemų, pavyzdžiui, oro uostų, ypatingos svarbos infrastruktūros objektų, poreikis vis dar akivaizdus. Tuo pat metu atsirado ir keletas naujesnių tipų objektų, pavyzdžiui, duomenų centrai ir atsinaujinančiosios energijos jėgainės.
 
"Tačiau iš esmės bet kurioje vietoje, kur apsaugos darbuotojams neįmanoma visą parą stebėti viso perimetro, reikės naudoti alternatyvias apsaugos formas", - pridūrė M. Sorri.


Kai kurioms vertikalioms sritims reikia daugiau nei kitoms

Galima teigti, kad perimetro sprendimas reikalingas bet kuriai įmonei, turinčiai įėjimo tašką. Tačiau kai kurios tam tikrų vertikalių verslų įmonės turi bendrų problemų, kurioms spręsti reikia patikimesnio ir aktyvesnio sprendimo.

"Vertikalios veiklos sritys, kuriose yra didelės rizikos aplinka, pavyzdžiui, statybos, kalnakasyba, nutolusios komunalinių paslaugų teikimo vietos; arba galbūt vertikalios veiklos sritys, kuriose būtina laikytis įgaliojimų ir atitikties taisyklių, pavyzdžiui, kanapių verslas arba vėl komunalinės paslaugos; ir galiausiai, įmonės, kurioms reikia užtikrinti, kad jų verslas išliktų veikiantis ir funkcionalus, pavyzdžiui, automobilių pramonė, savitarna, automobilių plovyklos", - sakė "Netwatch North America" prezidentas Justinas Wilmasas.

"Kiekviena iš šių pramonės šakų yra potencialiai rizikinga aplinka, kurioje vagystės ir vandalizmas gali sukelti daugybę problemų verslui - nuo medžiagų praradimo iki verslo sustabdymo."


Pastangos taupyti išlaidas

Daugelis organizacijų pradeda ieškoti pažangesnių perimetro sprendimų, kartu ieškodamos galimybių sutaupyti lėšų, pavyzdžiui, proaktyvaus vaizdo stebėjimo. Juk geriau sustabdyti nusikaltimą dar prieš jam įvykstant.

"Proaktyvi vaizdo stebėsena tampa daugelio vertikalių sektorių pasirinkimu dėl savo unikalaus gebėjimo sustabdyti nusikaltimus dar prieš juos įvykdant ir padėti organizacijai sumažinant arba panaikinant apsaugos paslaugų poreikį", - sakė Wilmas.


Galimybės sistemų integratoriams

Sistemų integratoriai, kurie supranta perimetro apsaugos aplinkos sudėtingumą ir iššūkius, gali padėti šioms įstaigoms apsaugoti infrastruktūrą ir turtą. Jie turės pasinaudoti naujausiomis technologijomis, jų integracija ir netgi pasiūlyti kibernetinio saugumo paslaugas.


Siūlykite vieningus sprendimus

Pasak "Cognyte Americas" prezidento Alano Stoddardo (Alan Stoddard), tie, kurie dažnai dirba šioje rinkoje, žino, kad labai svarbu sugriauti sienas tarp skirtingų duomenų įvesties šaltinių ir sukurti planą, kuris padėtų suinteresuotosioms šalims realizuoti precedento neturintį matomumą ir naudingas įžvalgas.
 
"Sistemų integratoriai, su kuriais dirbame, siekia suvienyti saugumo duomenis iš kamerų, daiktų interneto jutiklių, prieigos kontrolės ir kitų sistemų į centralizuotą aplinką, kad padidintų informuotumą ir padėtų savo klientams nustatyti aktyvesnes saugumo nuostatas", - sakė Stoddardas. "AI lemia šiuolaikinių modernių saugumo sistemų diegimą, todėl sistemų integratoriai šioje srityje turi turėti žinių ir patirties, susijusios su tokio tipo diegimu, ir tvirtą partnerystę su pardavėjais, kurie dažnai dirba šiose srityse."
 
Konkrečiai, jie turi žinoti, kaip diegti išsamius sprendimus didelėse, kritinės svarbos aplinkose, ir turėti unikalių techninių įgūdžių bei mokymų, kurie paremtų šią patirtį.  


Geresnė RMR

RMR iš tiesų sukėlė revoliuciją šiuolaikinių apsaugos prekiautojų ir integratorių verslo modelyje. Užuot pardavinėję mažai pelningą techninę įrangą ir tikėjęsi, kad klientai įsigis techninės priežiūros sutartį, kuri padės padidinti pelną, SaaS leidžia prekiautojams teikti vaizdo stebėjimą ir prieigos kontrolę kaip nuolatinę paslaugą.

"Tai ne tik suteikia ramybę galutiniams vartotojams, kurie žino, kad jiems nereikės investuoti papildomų pinigų į apsaugos sistemos priežiūrą, bet ir padeda integratoriams išvengti brangiai kainuojančių sunkvežimių pervežimų", - sakė A. Wilmas. "Galimybė nuotoliniu būdu diagnozuoti ir šalinti problemas sumažina laiką, skirtą darbui vietoje, ir kelionės išlaidas."

Perėjimas prie SaaS paslaugų komercinėje erdvėje taip pat leidžia įmonėms pereiti nuo kapitalo išlaidų modelių saugumui - pirkti ir prižiūrėti brangius vietinius diegimo įrenginius ad hoc pagrindu - prie labiau prieinamų veiklos išlaidų.

Apskritai RMR leidžia platintojui užmegzti glaudesnį ryšį su vartotoju, sustiprinti verslo santykius ir padidinti pakartotinių klientų tikimybę. Savo ruožtu klientas pasitiki, kad prekiautojas supranta konkrečius jo poreikius ir galės teikti reikiamas paslaugas jiems patenkinti.


Integravimo ir kibernetinio saugumo paslaugos

Kita svarbi galimybė sistemų integratoriams - išplėsti perimetro apsaugą įtraukiant papildomus jutiklius ir technologijas. Sprendimų teikėjai dabar siūlo daugybę prietaisų, kurie didina efektyvumą ir užtikrina didesnę investicijų grąžą.

"Tradicinis perimetro apsaugos sprendimas pirmiausia būtų orientuotas į vaizdo stebėjimą, o šiandien jis gali ir turi apimti termines kameras, radarus ir tinklo garsą", - sakė Sorri. "Siūlyti visapusišką technologijų rinkinį yra didelė galimybė."

Be to, kaip ir bet kurių kitų susijusių technologijų atveju, kibernetinių atakų rizika reiškia, kad fizinę ir kibernetinę apsaugą reikėtų vertinti kompleksiškai. Todėl sistemų integratoriai turėtų ieškoti galimybių siūlyti kibernetinio saugumo konsultavimo paslaugas, papildančias jų turimus fizinio saugumo pasiūlymus.


Išvada

Kelioms vertikalioms sritims reikalingas perimetro saugumas, o tai yra puiki galimybė sistemų integratoriams. Tačiau norint teikti pavyzdines paslaugas ir plėtoti verslą, būtina suprasti unikalius kiekvienos vertikalės reikalavimus. Integruotų sistemų, kibernetinio saugumo ir nuolatinių paslaugų derinys leidžia integratoriams pasiūlyti daug perimetro paslaugų.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį