"Hikvision" pristato e. mokymosi platformą su sertifikavimo programomis saugumo specialistams ir pradedantiesiems

Paskelbta 2022-05-04


Bendrovė "Hikvision" pristatė naują mokymosi ir sertifikavimo platformą - pavadinimu "Hikvision eLearning". "Hikvision" sukūrė e. mokymosi platformą, kad mokymosi kursų ir sertifikavimo programų pagalba padidintų tiek saugumo specialistų, tiek saugumo pramonėje pradedančių dirbti naujokų kompetenciją.
 
"Kviečiame visus, kurie domisi saugumo pramone, naudotis šia mokymo ir sertifikavimo platforma. Mūsų kursai ir sertifikatų programos padės jums atnaujinti žinias, atnaujinti savo viziją ir išlikti priekyje", - sakė "Hikvision" Tarptautinio produktų ir sprendimų centro prezidentas Frankas Zhangas.


Pasirenkamosios programos

 
Turėdama pramonės patirtį ir žinias, sukauptas per pastaruosius 20 metų, "Hikvision" siūlo išsamius ir įvairius kursus, apimančius viską - nuo pagrindinių įgūdžių iki sistemų projektavimo. Kursų įvairovė suteiks fundamentalų mokymą visoms besimokančiųjų grupėms. Elektroninio mokymosi platformoje siūlomos ir pasirenkamosios programos, skirtos universalioms ir konkrečioms "Hikvision" žinioms bei įgūdžiams, pvz:
bendroji saugumo sertifikavimo programa
Bendroji saugumo sertifikavimo programa skirta universalioms žinioms ir įgūdžiams, reikalingiems saugumo pramonėje, pradedant techniniais principais ir baigiant tipinių sprendimų projektavimu. Ši programa padeda asmenims ir organizacijoms įrodyti savo kompetenciją saugumo versle.

 
"Hikvision" saugumo sertifikavimo programa


"Hikvision" saugumo sertifikavimo programa skirta "Hikvision" produktams ir sprendimams, ypač apima sistemos konfigūravimą, veikimą, trikčių šalinimą ir kt. Šia programa siekiama sudaryti sąlygas greitai perduoti "Hikvision" produktus ir techninius gebėjimus platintojams, sistemų integratoriams, montuotojams ir kt.

 
Lankstūs mokymosi būdai

"Hikvision eLearning" siūlo lanksčius būdus skirtingiems besimokantiesiems, įskaitant savarankišką mokymąsi ir mokymą su instruktoriumi. Savarankiškas mokymasis reiškia, kad besimokantieji gali bet kada ir bet kur lankyti vaizdo įrašais pagrįstus kursus, o mokymas su instruktoriumi reiškia, kad besimokantysis gali dalyvauti mokymuose vietoje ir dalyvauti bendravime klasėje arba mėgautis patogiais tiesioginiais internetiniais seminarais iš namų. Visus mokymo kursus rengia profesionali tarptautinė instruktorių komanda - "Hikvision" sertifikuoti instruktoriai. Kiekvienas iš talentingų ir patyrusių instruktorių padės besimokantiesiems greitai įgyti žinių ir įgūdžių, kad jie sėkmingai dirbtų apsaugos pramonėje.

 

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį