"Dahua WizSense" kelia dirbtinio intelekto kartelę su naujomis funkcijomis

Paskelbta 2022-05-02


Kokios naujausios dirbtinio intelekto funkcijos įtraukiamos į "Dahua WizSense" sprendimų portfelį? Kaip jos padės naudotojams paversti stebėjimo vaizdo įrašus į naudingą intelektą? Žurnalistai tai sužino iš "Dahua Technology" IP kamerų produktų direktoriaus Eadeno Xie pokalbio.

Apsaugos sistemų stiprumas nebėra vertinamas tik pagal aparatinės įrangos savybes. Dirbtinio intelekto valdomiems algoritmams tampant neatsiejama saugumo dalimi, klientai supranta, kad stebėjimo kameros gali atlikti aktyvesnį vaidmenį nustatant grėsmes ir į jas reaguojant.
 
Nors tai puikus pokytis klientams ir pramonei, jis taip pat paskatino laisvai vartoti dirbtinio intelekto terminą be konkretumo. Tiesą sakant, dirbtinis intelektas naudojamas ne tik saugumo srityje. Vartojant šį žodį saugumo kontekste, labai svarbu nurodyti, kaip jie padidina esamų sprendimų vertę. Dar svarbiau, kad ši vertė gerokai pagerintų visos sistemos veikimo kokybę.
 
Būtent tai ir padarė bendrovė "Dahua Technology", neseniai pradėjusi diegti pažangias "WizSense" funkcijas - platų dirbtinio intelekto produktų ir sprendimų asortimentą, įskaitant IP kameras, PTZ kameras, NVR ir XVR. Naudojant nepriklausomą AI lustą ir gilaus mokymosi algoritmą, "WizSense" daugiausia dėmesio skiriama žmonių ir transporto priemonių aptikimui, be kita ko, su išplėstinėmis AI galimybėmis, skirtomis vaizdo, vaizdo ir paieškos funkcijoms.


Naujos AI funkcijos

Per daugelį metų "Dahua" sustiprino savo, kaip pirmaujančio pasaulinio stebėjimo ir saugumo sprendimų tiekėjo, reputaciją. Bendrovė glaudžiai bendradarbiavo su savo klientais ir integracijos bendruomene, kad suprastų nuolat besikeičiančius reikalavimus įvairiose vertikaliose srityse ir taikomosiose programose. Eaden Xie, "Dahua Technology" IP kamerų produktų direktorius, pabrėžia, kad dėmesys detalėms buvo vienas iš veiksnių, lėmusių aukštos klasės "WizSense" funkcijų kūrimą.
 
"Yra du pagrindiniai veiksniai, lėmę "WizSense" produkto iteraciją, - paaiškino Xie. "Pirmasis buvo poreikis tobulinti žmonių ir transporto priemonių aptikimą, pašalinant gyvūnus ir kitus nereikšmingus elementus, taip pat tobulinti dirbtinio intelekto funkcijas. Antrasis - nuolat didėjantis klientų poreikis gauti naujų funkcijų ir geresnę naudotojo patirtį."
 
Metams bėgant, tobulėjant technologijoms ir vartotojams reikalaujant geresnės kokybės, kamerų raiška didėjo nuo 720p iki 4K ir 8K itin ryškios raiškos. Dėl dirbtinio intelekto kameros tapo dinamiškesnės, tai taip pat paskatino sprendimų teikėjus didinti tikslumą, funkcijas, operatyvumą ir paprastumą naudoti.
 
Atidžiai atsižvelgusi į rinkos reikalavimus, "Dahua" pristato du pagrindinius "WizSense" patobulinimus. Pirmasis - "Quick Pick" funkcija, paieškos technologija, pagrįsta spalvų išskyrimu ir palyginimu. "Quick Pick" gerokai susiaurins paieškos rezultatus ir parodys dominančią tikslinę filmuotą medžiagą", - paaiškino Xie. "Ji idealiai tinka tokioms vertikalioms sritims kaip mažmeninė prekyba ar prekybos centrai, kad būtų galima greitai rasti konkrečius žmonių ar transporto priemonių taikinius stebėjimo medžiagoje arba rasti įtartinų veikėjų pėdsakus įvykių metu ar po jų."
 
Antroji nauja funkcija - "Dahua" dirbtinio intelekto scenos savarankiškas pritaikymas (SSA). Išmanioji vaizdo technologija naudoja galingus gilaus mokymosi algoritmus, kad įvertintų konkrečias scenas (lietus ir rūkas, foninis apšvietimas, scenos pritaikymas nuo mirgėjimo ir t. t.) ir automatiškai sureguliuotų ekspozicijos parametrus, kad būtų užtikrinta aukšta vaizdo kokybė. Lauke naudojamoms programoms AI SSA automatiškai kompensuoja kintančias oro ir apšvietimo sąlygas, taupydama naudotojų laiką ir darbo sąnaudas.


Kuo "WizSense" unikali?

Pagrindinė "WizSense" stiprybė - atpažinimo ir tikrinimo sistema, kuri gali efektyviai pašalinti klaidingus pavojaus signalus ir akimirksniu įspėti apie bet kokius įvykius, reikalaujančius operatoriaus dėmesio.
 
"Kaip visi žinome, klaidingi pavojaus signalai stebėjimo sistemose yra labai erzinantys ir lemia darbo sąnaudas", - sakė Xie. "Todėl dirbtinio intelekto kameros mokomos sutelkti dėmesį į žmonių ir transporto priemonių aptikimą, kurie dažnai yra tikrosios grėsmės. Tai paskatino mus ir toliau tobulinti "Dahua" išmaniojo judesio aptikimo (SMD) taikomąsias programas, nes naudotojų poreikiai tampa vis įvairesni, keliami didesni reikalavimai įvairiems scenarijams."
 
Kad tai pasiektų, "Dahua" SMD 4.0 pritaikė savo naujausią gilaus mokymosi algoritmą, sumažindama klaidingų pavojaus signalų, kuriuos sukelia gyvūnai ar kiti nepageidaujami elementai, skaičių ir užtikrindama, kad pranešama tik apie pagrįstas grėsmes. Naujai įdiegta funkcija "Quick Pick" leidžia naudotojams integruoti "Dahua" IP kamerą su AI NVR, kad būtų galima atlikti žmogaus ir transporto priemonės paiešką pagal spalvų išskyrimo ir palyginimo AI algoritmus.
 
"Quick Pick" leidžia gerokai sutaupyti darbo sąnaudų ir padidinti rezultatų tikslumą, palyginti su rankiniu SMD įvykių tikrinimu", - tęsė Xie. "Pavyzdžiui, stebėjimo ekrane pamatę įtartiną objektą, tą pačią dieną naudodami "Quick Pick" galite greitai gauti vaizdo įrašą ir iš karto nustatyti jo buvimo vietą vaizdo įraše. Tai gerokai sumažina paieškos etapų skaičių ir taupo laiką".


Pridėtinė vertė mažinant išlaidas ir pastangas

Įdiegdama naujas funkcijas, "Dahua" nuėjo papildomą kelią, kad savo klientams suteiktų daugiau vertės. Dabar naudotojai gali greitai peržiūrėti ir ieškoti konkrečių žmonių ar transporto priemonių taikinių SMD vaizdo įrašų kiekiuose, o AI SSA ir "Quick Pick" technologija teikia pirmenybę geriausiems galimiems atitikmenims ir palengvina dalijimąsi įrodymais. Tai taip pat sukuria dar vieną galimybę sistemų integratoriams pasiūlyti išsamų saugumo sprendimą su "Dahua" "WizSense" IP kameromis ir AI NVR, kuris gali paversti vaizdo įrašus naudingais duomenimis, o naudotojams sutaupyti laiko ir pinigų.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-kameros.html

https://www.eurodigital.lt/index.php?psl=paieska&find=Submit+Query&key=wizsense

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį