CLIQ prieigos kontrolė supaprastina elektromobilių įkrovimo stotelių tinklo technikų valdymą

Paskelbta 2022-04-26


Vertingų lauko vietų apsauga ir nuolat judančios jų aptarnavimo rangovų komandos valdymas - tai iššūkis, būdingas visam infrastruktūros sektoriui. Tam reikalinga elektroninė užrakinimo sistema su patikima technine įranga ir supaprastintu raktų valdymu, kuri taupo administratorių laiką ir sumažina rangovų kelionių skaičių.
 
"Comfort Charge" yra Bonoje įsikūrusi "Deutsche Telekom" dukterinė įmonė, eksploatuojanti elektromobilių įkrovimo stoteles visoje Vokietijoje. Dalis esamos telekomunikacijų infrastruktūros atnaujinama, kad būtų sukurtas šių viešųjų įkrovimo punktų tinklas.
 
Elektromobilius stotelėse galima patogiai įkrauti naudojant partnerių e. mobilumo paslaugų teikėjų (EMP) tiekiamas įkrovimo korteles arba įprastus negrynųjų pinigų mokėjimo būdus. Dėl naudojamos itin novatoriškos technologijos transporto priemonės įkraunamos vos per 10 minučių, o energijos pakanka nuvažiuoti iki 100 km. Taigi bendrovė siūlo vieną greičiausių šiuo metu Vokietijoje esančių miesto įkrovimo galimybių.
 
"Comfort Charge" greitojo įkrovimo stotelių tinklui reikėjo modernaus užrakinimo sprendimo. Pagrindiniai reikalavimai buvo šie: jis turėjo supaprastinti raktų valdymą ir būti lankstus, kad jį būtų galima pritaikyti didelei, mobiliai naudotojų grupei - serviso technikams.

 
Patikimi įrenginiai ir lankstumas turi augti kartu su tinklu

 
Kompanija "Comfort Charge GmbH" pasirinko ASSA ABLOY eCLIQ elektroninę išmaniąją raktų prieigos kontrolę. Ši sistema, kuri jau pasiteisino patronuojančioje bendrovėje "Deutsche Telekom", užtikrina maksimalų lankstumą dėl programuojamo raktų sistemos valdymo.
 
"Ieškojome užrakinimo sistemos, kurią galėtume lengvai paleisti į eksploataciją. Todėl pasirinkome "eCLIQ", kuri mums idealiai tiko dėl greito ir paprasto parametrizavimo", - sako Robertas Miehle-Huangas, "Comfort Charge" technikos ir IRT inžinierius.
 
Naudojant "eCLIQ", bet kurio raktų turėtojo prieigos įgaliojimų pakeitimai lengvai ir patogiai nustatomi priskiriant teises per intuityvią sistemos programinę įrangą. Pamestus raktus galima deaktyvuoti per trumpą laiką.
 
Taip pat galima nustatyti įgaliojimus su laiko ir užrakto apribojimais. Pavyzdžiui, technikams galima išduoti asmeninius įgaliojimus konkrečiai užduočiai atlikti arba valytojams galima suteikti prieigą tik tam tikru laiku.
 
Be kompaktiško dizaino, taip pat buvo svarbu, kad užrakinimo sprendimas turėtų tvirtus ir ilgaamžius komponentus, užtikrinančius saugumą įkrovimo stotyse. Jos įrengtos viešose vietose, todėl yra veikiamos įvairių aplinkos sąlygų.
 
"eCLIQ" serijos cilindrai yra atsparūs atmosferos poveikiui ir turi tepalo rezervuarą, kuris užtikrina, kad jų priežiūros nereikės iki 200 000 ciklų; "eCLIQ" raktai pasižymi 10 metų baterijos veikimo trukme (esant įprastam naudojimui) ir IP67 klasės apsauga nuo vandens ir dulkių. Sistema "eCLIQ" idealiai pritaikyta naudoti lauke.
 
"eCLIQ" sistema remiasi daugelį dešimtmečių ASSA ABLOY investuotomis lėšomis ir inovacijomis į spynų ir raktų technologijas", - sako Stephanas Schulzas, "ASSA ABLOY Opening Solutions EMEIA" CLIQ produktų vadovas. "Šiuo sprendimu jau pasitikima saugant jautrias vietas, apsaugant žmones, duomenis ir įrangą visame pasaulyje."

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį