"Dahua" pristato "XVR-I3" seriją, kad išplėstų dirbtinio intelekto taikymo sritis

Paskelbta 2022-04-25

 

Dahua Technology, pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, neseniai pristatė savo dirbtinio intelekto technologijas naudojančios XVR serijos papildymą - išleido XVR-I3 modelius. Šie nauji gaminių modeliai (XVR5000-I3 serija ir XVR5000-4KL-I3 serija) palaiko daugybę AI funkcijų, įskaitant viso kanalo SMD Plus ir AI kodavimą, 4 kanalų perimetro apsaugą ir kt. Jis taip pat palaiko suplanuotą AI funkciją, kad būtų patogiau ir praktiškiau naudoti. Su XVR-I3 taip pat galima integruoti kelias kameras, pavyzdžiui, išmaniąją dvigubo apšvietimo kamerą, 6:9 5 MP HDCVI kamerą ir "TiOC 2.0".

 
AI funkcijos

 
XVR-I3 modeliuose palaikoma AI funkcijų artilerija. Išmanusis judesio aptikimas Plus, arba tiesiog SMD Plus, gali atpažinti žmonių ir transporto priemonių figūras naudodamas gilaus mokymosi algoritmą, filtruodamas nereikšmingus objektus, kad sumažėtų klaidingų pavojaus signalų. Panašiai ir perimetro apsaugos funkcija siunčia pavojaus signalus tik tada, kai aptinkamas žmogaus ar transporto priemonės įsibrovimas, todėl naudotojai sutaupo laiko netikrų pavojaus signalų tikrinimui. Ši funkcija taip pat buvo patobulinta nuo 1 kanalo iki 4 kanalų.
 
Be to, XVR-I3 modeliuose taip pat integruotas AI kodavimas, kuris sutelkia dėmesį į žmogaus ir transporto priemonės taikinius, kartu sutaupydamas 50 % duomenų srauto pralaidumo ir saugojimo išlaidų, palyginti su H.265.

 
Suplanuotas AI

 
Ankstesnėse XVR versijose vienam kanalui galima įjungti tik vieną AI funkciją, o tai reiškia, kad prireikus naudotojai turi rankiniu būdu perjungti kitą funkciją. Naudojant naujausią XVR5000-4KL-I3 seriją, AI funkcijas galima iš anksto nustatyti pagal pageidaujamą laiko tarpą, todėl jos idealiai tinka daugybei taikymo scenarijų, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos parduotuvėse, vilose ir mokyklose.
 
Pavyzdžiui: Pavyzdžiui, darbo valandomis mažmeninės prekybos parduotuvės gali naudoti suplanuotą AI funkciją ir nustatyti, kad SMD Plus prie įėjimo pasisveikintų su ateinančiais klientais. Naktį ne darbo valandomis AI funkcija automatiškai persijungia į perimetro apsaugą, kad atbaidytų ir įspėtų galimus įsibrovėlius, naudodama aktyviojo atbaidymo funkciją.

 
Kelių kamerų susiejimas


Išmaniąją dvigubo apšvietimo kamerą galima veiksmingai integruoti su XVR-I3 įrenginiais. Atsižvelgiant į taikinio, kurį aptinka dirbtinio intelekto funkcijas palaikantis XVR įrenginys, būseną, kamera gali lanksčiai persijungti iš IR režimo į baltos šviesos režimą, taip gerokai padėdama sumažinti šviesos taršą teritorijoje. Be to, šie įrenginiai taip pat palaiko 16:9 5 MP HDCVI kameras, kurios užtikrina neiškraipytą 5 MP vaizdą ir itin aiškius vaizdus.
 
Be to, "XVR-I3" galima integruoti su "trys viename" (TiOC) 2.0 kameromis, kurios siūlo aktyvų įspėjimą raudona ir mėlyna šviesa bei sirena. Naudojant "TiOC 2.0" tiek XVR, tiek DMSS programėlę galima įkelti pritaikytus įspėjamuosius garsinius signalus (pvz., "Privati nuosavybė, laikykitės atokiau!"), todėl galutiniams naudotojams suteikiama daugiau patogumo ir lankstumo. XVR ir DMSS programėlėje taip pat galima vienu spustelėjimu įjungti/išjungti įjungimo/išjungimo funkciją, kurią taip pat galima valdyti naudojant vietinį signalizacijos jungiklį, kad būtų dar patogiau.
 
Apskritai "Dahua" išleido XVR-13 seriją, kad patenkintų vis daugiau klientų poreikių. Išplėtus palaikomų kanalų skaičių, šiuose atnaujintuose įrenginiuose santykinai padaugėja funkcijų, kurias jie gali valdyti ir diegti, o tai labai naudinga galutiniams naudotojams. Taip pat palaikomos dirbtinio intelekto funkcijos ir kitos išmaniosios funkcijos, kad būtų patenkinti įvairūs naudotojų reikalavimai, pagrįsti jų faktiniais taikymo scenarijais. Vykdydama savo misiją "Sukurti saugesnę visuomenę ir išmanesnį gyvenimą", "Dahua Technology" daugiausia dėmesio skiria "inovacijoms, kokybei ir paslaugoms", kad galėtų aptarnauti savo partnerius ir klientus visame pasaulyje.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-irenginiai.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį