"Dahua" pristato termovizorinių kamerų seriją, kad lauko užduotys būtų paprastesnės

Paskelbta 2022-04-20


Bendrovė "Dahua Technology" ką tik pristatė termovizorinių monokulinių kamerų seriją - M seriją. Tai rankinės kameros, pritaikytos lauko užduotims, pavyzdžiui, žygiams pėsčiomis, laukinės gamtos apsaugai, paieškos ir gelbėjimo užduotims, medžioklei ir kt.
 
M serijoje yra trys modelių variantai (M20, M40 ir M60), atsižvelgiant į kamerų vaizdo raišką, o kiekviename iš jų yra keli modeliai su skirtingais objektyvais, kad būtų patenkinti įvairūs klientų poreikiai. Dėl pramonėje pirmaujančio 12 μm "Vox" jutiklio didžiausia raiška gali siekti 640 x 512. Ši naujoviška serija gali būti patogiausias aukštos kokybės prietaisas su termovizija susijusioms užduotims lauke atlikti, ir štai priežastys.
 


Patikimas esant sudėtingoms lauko sąlygoms


Ergonomiška M serijos konstrukcija įgyvendina patogų laikymą rankose ir patogų valdymą. Šios kameros atitinka IP67 apsaugos nuo įsiskverbimo standartą, išlaiko 2 metrų kritimo bandymą ir veikia esant temperatūrai nuo -20 ℃ iki 55 ℃, o tai reiškia, kad jos gali stabiliai veikti sudėtingomis sąlygomis.
 

Net ir atšiauriomis oro sąlygomis M serijos kameros gali fiksuoti ryškius šiluminius vaizdus sklandžiu ir stabiliu kadrų dažniu bei aiškiai ir išsamiai vaizduoti bėgančius taikinius ir judančias transporto priemones. Dėl pažangios termovizorių technologijos serija gali aptikti gyvūnus ir objektus visiškoje tamsoje, rūke arba per akinančią šviesą.
 
M serijos svoris svyruoja nuo 350 g iki 500 g. Jos vidinis ličio akumuliatorius palaiko iki 9 valandų veikimo laiką (išbandyta esant 25 ℃ temperatūrai), o maitinimą užtikrina USB laidas. Dėl šių savybių "Dahua" termovizorinių monokulinių kamerų serija idealiai tinka naudoti lauke ir ją lengva įkrauti lauke.  


Išplėstinė intelektinė įranga, atitinkanti įvairius poreikius


M serijoje galima rinktis iš keturių spalvų paletės variantų, kad būtų patenkinti naudotojų stebėjimo poreikiai skirtingais scenarijais. "White Hot" tinka aktyviems taikiniams stebėti, "Iron Red" gali pagerinti ilgalaikio stebėjimo nakties sąlygomis komfortą, "Rainbow" patogu naudotojams greitai identifikuoti taikinius, o "Alarm" padeda greitai nustatyti aukštos temperatūros taikinių atsiradimą.
 

Kaip termovizoriai, M serijos fotoaparatai taip pat turi itin svarbią automatinio gaisro aptikimo iki 1 km atstumu funkciją (gaisro dydis: 2 m x 2 m). Miškų valdymo darbuotojai gali naudoti ją atlikdami patikrinimus, kad greitai rastų gaisrus ir laiku organizuotų ugniagesių gelbėtojų kovą su ugnimi.
 
Be to, M serija palaiko atstumo matavimo funkciją. Pasirinkus matavimo taikinio tipą (pvz., vilkas, triušis, žmogus, užsakymas) ir uždėjus matavimo liniją ant taikinio viršaus ir apačios, galima sužinoti apytikslį atstumą iki taikinio.

Tinklo kūrimui M serijoje yra integruotas "WiFi" prieigos taško modulis. Prijungę kameras prie išmaniojo telefono per "WiFi" karštąjį tašką, naudotojai gali perduoti vaizdus realiuoju laiku, nustatyti kameras, saugoti nuotraukas ir vaizdo įrašus bei naršyti istorijos failus DH Thermal APP. Be to, vaizdo įrašus ir nuotraukas galima eksportuoti ir bendrinti per USB laidą, prijungtą prie kompiuterio.


Išskirtinės funkcijos geresnei naudotojo patirčiai užtikrinti


Dėl įmontuoto vaizdo įrašymo įrenginio ir ekrano "Dahua Thermal Monocular Camera" serijos termovizoriai gali pateikti puikius vaizdus naudotojams ir bet kuriuo metu daryti nuotraukas bei vaizdo įrašus. Be "Micro USB" prievadų, kamerų serijoje taip pat yra CVBS prievadai, skirti prijungti prie išorinio ekrano, kad būtų galima realizuoti geresnę vaizdo patirtį.
 
Be to, ši serija turi SD kortelės lizdą, kuriame galima laikyti ne daugiau kaip 256 GB atminties, todėl galima gerokai išplėsti kamerų atminties talpą. Įmontuotas atstumo jutiklis gali nustatyti, ar įrenginys yra naudojamas. Jei tam tikru atstumu tam tikrą laiką niekas nesiartina, įrenginys automatiškai įsijungs į budėjimo režimą. Ekranas bus išjungtas, kad būtų taupoma akumuliatoriaus baterija, o kitos funkcijos tebeveiks. Vartotojai gali vėl pradėti veikti priartėję prie prietaiso arba paspaudę įjungimo mygtuką.
 
"Dahua" niekada nesiliauja diegti naujovių, siekdama sukurti geresnius produktus, sprendimus ir paslaugas, kad patenkintų klientų poreikius. Išryškintos funkcijos ne tik išskiria "Dahua" gaminius iš kitų, bet ir traukia vartotojus visame pasaulyje.

 

Daugiau termovizorių Eurodigital.lt

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį