Keturi būdai, kaip užtikrinti saugumą didelėse ir atvirose teritorijose

Paskelbta 2022-04-14

 

Ne visada paprasta užduotis yra užtikrinti aiškų didelės teritorijos, pavyzdžiui, didelės eismo sankryžos, sandėlio ar automobilių stovėjimo aikštelės, vaizdą. Paprastai tam reikia įrengti kelias kameras ir daugybę kabelių įvairiose vietose, kad būtų galima aprėpti visą matymo lauką.
 
Tačiau, kai reikia įrengti techninę įrangą, reikalavimai gali labai skirtis priklausomai nuo konkretaus scenarijaus. Pavyzdžiui, taikant apsaugą viešosiose aikštėse ar dideliuose stadionuose, idealiai tinka sudaryti išsamią scenos apžvalgą itin didelės raiškos ir nuolat aukštos kokybės vaizdu kintančiomis oro sąlygomis. Norint informuoti apie situaciją mažesnėse erdvėse, pavyzdžiui, parduotuvėse ar konferencijų salėse, pirmenybė teikiama vertikaliam apžvalgos kampui, o ne 360 laipsnių aprėpčiai. Sąrašą galima tęsti.
 
"Hikvision" atsižvelgia į šiuos ir daugelį kitų reikalavimų. Mūsų apsaugos sprendimų asortimentas ne tik padeda klientams padidinti savo vietos saugumą, užtikrinant visišką aprėptį, bet ir suteikia pridėtinę vertę komponentais, kurie supaprastina kasdienes saugumo ir verslo operacijas. Tai "Hikvision" "PanoVu" serijos panoraminės kameros, "Ultra" serijos PTZ kameros ir "Fisheye" kameros, taip pat naujai išleista "TandemVu" PTZ kamerų linija.


Nepriekaištingos panoraminės nuotraukos su nepaprastais vaizdais

Didelėse atvirose vietose, pavyzdžiui, sporto stadionuose, aikštėse ir sankryžose, įprasti saugumo iššūkiai dažnai susiję su dideliu apsaugos masteliu, todėl reikia kelių kamerų, kurios aprėptų visus vaizdo kampus. Dėl to padidėja išlaidos ir kyla sunkumų diegiant. Kita vertus, didelė scena taip pat rodo HD vaizdų poreikį, kad apsaugos operatoriai galėtų padidinti vaizdą ir pamatyti detales.
 
Šiuo atveju puikiai tinka tokios kameros kaip "Hikvision" apdovanojimus pelniusios "PanoVu" serijos kameros. Panoraminėse "PanoVu" kamerose į vieną įrenginį integruoti keli objektyvai, todėl viena "PanoVu" kamera galima aprėpti plotą, kuriam anksčiau reikėdavo kelių kamerų, todėl sumažėja produkto įrengimo ir valdymo išlaidos.
 
Dėl bendrovės pažangios vaizdo sujungimo technologijos "PanoVus" vaizdai sujungiami ir sukuriamas vienas vientisas panoraminis vaizdas su 180° arba 360° aprėptimi, todėl apsaugos operatoriai gali mėgautis ryškesniu ir nuoseklesniu vaizdu, kuris labiau atitinka tikrovę. Šie pažangūs gaminiai pasižymi įspūdingais, didelės raiškos vaizdais, kurių didžiausia raiška - 32 MP, todėl užtikrinama sklandi vaizdo įrašų peržiūra ir atkūrimas.


Pasukite, pakreipkite ir priartinkite bet kuriuo metu

Kai kuriais atvejais svarbiausiomis tampa svarbiausių sričių apsaugos aprėptis. Kai įvyksta įvykiai, svarbu peržiūrėti stambaus plano vaizdus su didelės raiškos detalėmis. Dažniausiai sudėtingi scenarijai apima viešąsias aikšteles su keliais įėjimais, transporto stočių laukiamuosius ir panašias vietas. Tradiciškai visiškam saugumo aprėpimui reikia didelio skaičiaus IP kamerų, tačiau tai gali būti ekonomiškai neefektyvus sprendimas, kai įvykiai vyksta retai. Tokiu atveju puikiai tinka PTZ kameros.
 
Vienas iš PTZ kamerų privalumų yra jų automatinio patruliavimo galimybė. Tai reiškia, kad apsaugos operatoriai gali nustatyti taisykles, kad kameros stebėtų reikiamas sritis, nustatydami, pavyzdžiui, trukmę, dažnumą ir laiką. Be to, "Hikvision" "Ultra-Series PTZ" kameros pasižymi itin dideliu optiniu priartinimu, pavyzdžiui, 42 kartų, kad galėtų aprėpti dideles teritorijas. Tai leidžia apsaugos operatoriams priartinti toliau esantį objektą, užtikrinant detalių aiškumą.
 
Ultra serijos kamerų naktinio matymo galimybės taip pat stulbinančios, nes jose įdiegta firminė "Hikvision" technologija "DarkFighter", leidžianti fiksuoti puikius HD vaizdus esant mažesniam nei 0,0005 liukso apšvietimui.


Didelis vaizdas ir mažos detalės viename vaizde

Taip pat pasitaiko situacijų, kai visą laiką reikia išlaikyti apsaugos vaizdą plačiu kampu, tačiau, įvykus incidentui, reikia stambių planų, kad būtų galima informuoti. Pavyzdys gali būti judri lauko automobilių stovėjimo aikštelė prie prekybos centro. Dėl didelio automobilių stovėjimo aikštelėje įvažiuojančių žmonių srauto, objekto valdytojai turi atidžiai stebėti, kur susidaro spūstys, ir užtikrinti, kad klientai sėkmingai ir be rūpesčių pasistatytų automobilį.
 
Skubant rasti stovėjimo vietą gali įvykti nelaimingų atsitikimų. Objektų valdytojams būtų labai naudinga suprasti, kas ir kur įvyko, ir nedelsiant išsiųsti apsaugos darbuotojus į vietą, prireikus padėti spręsti situaciją ir sutvarkyti sankryžą, kad pro ją galėtų pravažiuoti kiti automobiliai.
 
Naudodami naująsias "Hikvision" "TandemVu PTZ" kameras, objektų valdytojai dabar gali vienu metu sutelkti dėmesį į abu "požiūrio taškus" - stebėti dideles teritorijas, kad būtų galima suvokti bendrą situaciją, ir priartinti konkrečius incidentus, kad būtų galima valdyti įvykius. "Hikvision TandemVu PTZ" kamerose yra keli objektyvai viename įrenginyje, todėl kartu matomas didelis vaizdas ir smulkios detalės. Taip objektų valdytojai gauna "geriausią iš abiejų pasaulių", užtikrindami maksimalų saugumą ir ramybę.
 

Kai reikia visiškai padengti mažesnius plotus

Vietose, kur reikia aprėpti mažiau vietos, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos parduotuvėse ar posėdžių salėse, dažnai svarbiausias saugumo prioritetas yra visiška aprėptis ir situacijos supratimas. Tačiau tokiame scenarijuje neišvengiama, kad kameros matomumą visame aukšte užstoja objektai, pavyzdžiui, lentynos ar kiti ekranai. Todėl vertikaliai orientuotas vaizdas nuo lubų iki grindų geriau aprėpia visą plotą. Čia geriausiai savo vaidmenį atlieka "žuvies akies" kameros.
 
"Hikvision Fisheye" kameros yra vienos iš pažangiausių dabartinėje rinkoje. Jos turi aukščiausios klasės "Immervision" objektyvus, todėl užtikrina platesnį matymo kampą, mažesnį iškraipymą ir ryškesnį bei detalesnį vaizdą nei daugelis kitų rinkoje esančių kamerų, o tai lemia natūralesnį vaizdą po to, kai jis yra išsklaidomas.
 
"Hikvision" žuvies akies kameros, kuriose įdiegtos giliuoju mokymusi pagrįstos dirbtinio intelekto programos, pavyzdžiui, šilumos žemėlapių sudarymas, sankryžų srautų analizė ir žmonių skaičiavimas, suteikia naudotojams daugybę duomenų, reikalingų verslo analizei, ataskaitų rengimui ir išmanesniam sprendimų priėmimui.


Efektyvus centralizavimas

Visus šiuos įrenginius ir technologijas reikia valdyti, o tam pasitarnauja tokia galinga VMS, kaip "Hikvision" "HikCentral Professional". Apsaugos operatoriai gali peržiūrėti informaciją realiuoju laiku naudodami "HikCentral Professional" vaizdo valdymo programinę įrangą, apžiūrėti panoramines nuotraukas arba priartinti ir atitolinti vaizdą. Jie taip pat gali naudotis vaizdo įrašų kanaluose surinktomis įžvalgomis, kad veiksmingai ir realiuoju laiku reaguotų į įvykius.


Apsaugokite daugiau ir užtikrintai

"Hikvision" siekia padėti įvairių sričių specialistams išlikti užtikrintiems ir pasitikintiems ateities technologijomis, lygiai taip pat kaip mūsų pažangios kameros sprendžia saugumo iššūkius, susijusius su didelių objektų ir atvirų teritorijų apsauga. Šiandien pateikite paraišką išmaniajam bandymui ir praktiškai išbandykite "Hikvision" aukštos kokybės gaminius, kuriems dabar suteikiama 5 metų garantija!  Skaitmeniniame "Hikvision" salone galite toliau tyrinėti visas "Hikvision" produktų linijas, pagrindines technologijas, scenarijais pagrįstus sprendimų paketus ir dar daugiau.   

 

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį