Tylesnis durų uždarymas gali būti naudingas kiekvienam pastato naudotojui

Paskelbta 2022-04-12

 

Pasaulis gali būti triukšmingas. Kartais technologijos, kuriomis pasitikime, kad užtikrintų ramybę, galiausiai tik pablogina problemą.
 
Nė vienas pastatas negali apsieiti be durų, tačiau automatiniai saugaus ar priešgaisrinio uždarymo nustatymai dažnai būna tokie stiprūs, kad priverčia duris trinktelėti į rėmą. Toks nuolatinis garsus triukšmas turi įtakos kiekvieno pastato naudotojo savijautai, koncentracijai, poilsio įpročiams ir kt.
 
ASSA ABLOY sukūrė sprendimą, kaip su tuo kovoti: Durų uždarikliai su "Close-Motion" technologija. Jie sandariai, beveik negirdimai uždaro vienvėres ar dvivėres duris, užtikrindami tylesnę ir saugesnę aplinką visiems.

 
Neigiamas triukšmo poveikis

 
Triukšmas yra dažnai nepakankamai įvertintas streso veiksnys. Apsaugos nuo triukšmo sprendimai gali pagerinti gyvenimo kokybę trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu. Vokietijos akustikų draugija (DEGA) per kasmetinę Tarptautinę triukšmo supratimo dieną reguliariai nagrinėja jo neigiamas pasekmes.
 
Net ir nedidelis triukšmo lygis gali sukelti stresą žmogaus organizmui. Pavyzdžiui, "Mičigano universiteto profesinės sveikatos slaugos programa nustatė, kad dėl nuolatinio triukšmo darbo vietoje padidėja kraujospūdis ir širdies ritmas".
 
Kitame tyrime, kuriam vadovavo Harvardo medicinos mokyklos miego ekspertas, buvo tiriamas "įvairių ligoninės garsų trikdantis poveikis miegui". Jie priėjo prie išvados, kad "būtina gerinti naujų ir esamų sveikatos priežiūros įstaigų akustinę aplinką, kad būtų galima teikti aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas". Tarp 14 tirtų specifinių foninių garsų buvo ir užsidarančios durys.
 
"Aplinkos triukšmas nėra nereikšminga problema", - sako Andreas Gmelinas, "ASSA ABLOY Opening Solutions" produktų valdymo ir verslo plėtros direktorius, EMEIA durų uždarymo įtaisų produktų padalinys. "Svarbu išvengti nereikalingos akustinės taršos darbo vietoje, švietimo ir kultūros įstaigose, namuose ir viešbučiuose, taip pat ligoninėse - tai padeda užtikrinti ir ramybę, ir produktyvumą."

 
Sprendimas, kaip be triukšmo uždaryti duris

 
Naudodama "Close-Motion", ASSA ABLOY sukūrė unikalią rinkoje durų uždarymo technologiją, kuri veikia beveik be garso. Close-Motion durų pritraukėjas greitai uždaro duris iki siauro tarpelio, tada švelniai prislopina jas ir lėtai, tyliai ir saugiai patraukia, kad jos sandariai užsidarytų. Girdisi tik švelnus spragtelėjimas.
 
Close-Motion patikimai veikia net sudėtingiausiomis sąlygomis, lengvai susidoroja su vėjo slėgiu, skersvėjiais ar oro įsiurbimo poveikiu. Dėl to sumažėja aplinkos triukšmas, padidėja pastato saugumas ir iki minimumo sumažėja energijos nuostoliai.
 
Close-Motion technologija sujungia šiuos saugos, prieinamumo ir patogumo privalumus į vieną komponentą, kuris yra visiškai integruotas į durų pritraukėjo korpusą. Dėl to nereikia montuoti papildomo komponento ir išsaugoma durų išvaizda.

 
Lengvas montavimas ir jokio vėlesnio reguliavimo

 
Kurdami "Close-Motion" komponentus, ASSA ABLOY gaminių dizaineriai pirmenybę teikė lengvam montavimui ir praktiškoms reguliavimo galimybėms.
 
Universali montavimo plokštė, standartizuotos tvirtinimo padėtys ir gręžimo šablonai pagreitina montavimą. Reguliuojamo aukščio velenas apsaugo nuo montavimo klaidų ir leidžia vėliau reguliuoti be išlaidų ar laiko gaišaties.
 
Vos keliais veiksmais galima sureguliuoti atidarymo slopinimą ir uždarymo greitį bei uždarymo jėgą taip, kad tiksliai atitiktų durų poreikius. Kartą atlikti nustatymai taip pat yra ilgalaikiai. Pavyzdžiui, dėl temperatūros svyravimų nereikia papildomos priežiūros. Durų pritraukėjas ir toliau veikia pagal reglamentus, jo nereikia iš naujo reguliuoti.
 
ASSA ABLOY Close-Motion durų uždarikliai yra išbandyti pagal EN 1154 / EN 1158 standartus, skirtus priešgaisrinėms ir dūmų apsaugos durims.
 
"Close-Motion" suteikia ramybę ir tylą, kai žmonėms to iš tikrųjų reikia", - priduria Andreas Gmelin. "Kai jie dirba, mokosi, ilsisi, atsigauna ar miega."
 
Daugiau informacijos rasite čia.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį