Kaip svarbiausias JAE sporto kompleksas saugo sirgalius naudodamas pažangią "Hikvision" apsaugos sistemą

Paskelbta 2022-03-29

Siekdamas apsaugoti 1,7 mln. kasmet atvykstančių sporto sirgalių, didžiausias Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) sporto kompleksas "Zayed Sport City" įdiegė "Hikvision" apsaugos sistemą. Daugiau nei 670 integruotų kamerų, sprendimas mažina darbo krūvį ir išlaidas, naudodamas šaunias dirbtinio intelekto funkcijas, taip pat užtikrina itin didelės skiriamosios gebos vaizdus, kad padidintų saugumą visoje teritorijoje.

 
Iššūkis: didelės skiriamosios gebos ir automatinės vaizdo apsaugos poreikis

Zayedo sporto miestas, pripažintas sporto vieta numeris vienas JAE, kasmet sulaukia daugiau nei 1,7 mln. sporto gerbėjų. Šioje vietoje yra stadionas, ledo arena, boulingo centras, teniso centras ir daugybė kitų sporto objektų.
 
Kai teritorijoje juda tiek daug žmonių, visada yra tikimybė, kad gali įvykti nelaimingų atsitikimų ir kitų incidentų, dėl kurių komplekso lankytojams gali kilti pavojus.
 
Norint užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams ir užtikrinti sporto sirgalių saugumą, svarbiausia sporto renginių metu veiksmingai stebėti visas komplekso zonas ir greitai reaguoti, jei kas nors nutiktų. Tačiau, kai reikia šimtų kamerų, kad būtų visiškai aprėpta visa teritorija, gautus vaizdo srautus labai sunku ar net neįmanoma apdoroti rankiniu būdu.
 
Papildomas iššūkis yra tai, kad sporto objektai ir įrenginiai turi stebėti labai dideles erdves, dažnai su labai aukštomis lubomis. Tai reiškia, kad norint užtikrinti aiškų vaizdą dideliais atstumais, reikia didelės raiškos apsaugos kamerų, kurios dažnai montuojamos aukštai ant kolonų, stulpų ar lubų.
 
Kad išspręstų šiuos iššūkius, "Zayed Sport City" reikėjo apsaugos ir saugos sistemos, kuri galėtų apsaugoti visas teritorijos sritis - be pernelyg didelio darbo krūvio, susijusio su rankiniu valdymu.

 
Sprendimas: daugiafunkcinė, visą stadioną apimanti "Hikvision" apsaugos sistema

Siekdamas maksimaliai padidinti lankytojų saugumą, "Zayed Sport City" įdiegė "Hikvision" apsaugos sistemą, skirtą visai aikštelei. Į ją įtrauktos visos kameros ir dispečerinės įranga, reikalinga saugoti objektą 24 valandas per parą.
 
Sprendimą sudaro apie 670 skirtingų funkcijų ir tipų "Hikvision" kamerų, kurios buvo įdiegtos per du pagrindinius projekto etapus. Jos naudojamos visoms sporto aikštelėms ir įrenginiams, esantiems "Zayed Sport City" viduje, taip pat žiūrovų sėdimoms vietoms ir automobilių stovėjimo aikštelėms apsaugoti.
 
Atrinktose "Hikvision" kamerose galima ne tik matyti didelės raiškos vaizdą (2 ir 4 megapikselių skiriamoji geba visose "Hikvision" kulkinėse ir PTZ kamerose), bet ir įdiegti dirbtinio intelekto funkcijas, leidžiančias automatizuoti pagrindines apsaugos užduotis.
 
Vienas iš tokių pavyzdžių - į stadiono automobilių stovėjimo aikštelėse įrengtas kameras įmontuota automobilių numerių atpažinimo (ANPR) technologija, kuri didina saugumą ir padeda efektyviai vykdyti automobilių stovėjimo operacijas. Dirbtinio intelekto galimybės taip pat leidžia apsaugos komandai daug greičiau ir paprasčiau atlikti atgalinę vaizdo įrašų paiešką tiriant nelaimingus atsitikimus ir incidentus.

Visos "Hikvision" kameros integruotos į "Zayed Sport City" vaizdo valdymo sistemą.


Privalumai: didesnis saugumas, veiksmingumas ir mastelio keitimo galimybės valdant objekto saugumą

Naudojant "Hikvision" sprendimą, daugelį įprastų saugumo užduočių galima atlikti automatiškai, todėl sumažėja praleistų incidentų rizika, pagreitėja reagavimas, sumažėja darbuotojų darbo krūvis ir išlaidos.
 
Abu Dabio pramogų bendrovės, kuri valdo ir eksploatuoja "Zayed Sport City", operacijų direktorius Khalidas Al Mutawa sako: "Procesų supaprastinimas naudojant šią sistemą leido mums dirbti efektyviau. Automatiniai saugumo perspėjimai ir HD vaizdo įrašas padeda mums greitai reaguoti ir ramiai dirbti."

 

Didesnis veiklos efektyvumas

Turėdama galimybę greitai ir lengvai atlikti vaizdo įrašų paiešką, kad galėtų ištirti nelaimingus atsitikimus ir incidentus, apsaugos komanda sutaupo daug laiko, palyginti su vaizdo įrašų peržiūra rankiniu būdu.
 
"Hikvision" sistemos dirbtinio intelekto funkcijos yra labai vertingos tiriant incidentus, todėl mūsų darbuotojams reikia gerokai mažiau laiko", - sako Khalidas Al Mutawa. "Tai išlaisvina mūsų apsaugos komandą pagrindinei veiklai: lankytojų saugumui užtikrinti ir užtikrinti, kad kompleksas visada būtų saugus."

 
Efektyvi, veiksminga dirbtinio intelekto apsauga už prieinamą kainą

Dėl to, kad "Hikvision" kamerose naudojamos įmontuotos dirbtinio intelekto funkcijos, "Zayed Sport City" galėjo greitai ir ekonomiškai efektyviai įdiegti naujausias saugumo technologijas visame komplekse.
 
Be to, naujas AI galimybes, pavyzdžiui, gebėjimą surasti nelydimus nepilnamečius ir jiems padėti arba skaičiuoti žmones, kad būtų išvengta žmonių spūsčių, galima ekonomiškai efektyviai pridėti ateityje, nereikės keisti esamos valdymo patalpų įrangos ar programinės įrangos.

 
Sklandi integracija su Zayed Sport City VMS

Visus "Hikvision" apsaugos sistemos elementus buvo galima sklandžiai integruoti į "Zayed Sport City" pasirinktą VMS. Tai sumažino diegimo išlaidas ir riziką bei užtikrina, kad visi sprendimo elementai veiktų darniai ir apsaugotų stadiono lankytojus.
 
"Mums buvo labai svarbu, kad kameros ir kita įranga, įdiegta pirmajame ir antrajame etapuose, lengvai integruotųsi į mūsų šiuo metu naudojamą VMS ir nekiltų jokių suderinamumo problemų", - sako Khalidas Al Mutawa. "Hikvision" pasiūlė greitą ir paprastą sprendimą, o visa teritorijos aprėptis buvo įdiegta laiku."

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį