Saugumo integracija organizacijoms: naujas techninis dokumentas pateikia išsamią informaciją

Paskelbta 2022-03-28

Norėdamos pasinaudoti susietosios saugos privalumais, įmonės turi turėti technologijas, kurios būtų parengtos ir pasirengusios sklandžiai veikti viena su kita. Neseniai atliktoje saugumo specialistų apklausoje daugiau nei 90 proc. jų pažymėjo, kad labai svarbu integruoti visas pastato valdymo funkcijas. Tačiau kokia tiksliai yra nauda ir kaip organizacijos gali įdiegti veiksmingas strategijas, kad ją realizuotų, net ir turėdamos ribotą biudžetą?
 
Naujame 18 puslapių oficialiame dokumente, taip vadinamojoje baltojoje knygoje (White Paper) "Efektyvumo didinimas ir saugumo supaprastinimas naudojant integruotą prieigos kontrolės sprendimą" ( “Boosting efficiency and streamlining security with an integrated access control solution”), kurią parengė "IFSEC Global" ir "ASSA ABLOY Opening Solutions" ekspertai, pateikiama išsami informacija, kurios reikia pagrindiniams sprendimų priėmėjams prieš pradedant integracijos projektą.
 
Ataskaitoje nagrinėjamas didėjantis integracijos vaidmuo pastatų apsaugos srityje ir už jos ribų. Joje pabrėžiama, kokią naudą - išlaidų kontrolės, darbuotojų ir energijos vartojimo efektyvumo, saugumo ir kt. - įmonėms teikia integruotos apsaugos sistemos ir procesai.
 
Šiame naujajame dokumente pateikiami ASSA ABLOY Opening Solutions, sistemų integratoriaus Securitas ir analitikų duomenys, kuriuos galima nemokamai atsisiųsti adresu https://campaigns.assaabloyopeningsolutions.eu/das-integration-whitepaper.


Įeigos kontrolė - pažangesnių pastatų ir efektyvių darbo procesų pagrindas


"Įeigos kontrolės sistemos dažnai laikomos pradiniu tašku, nuo kurio pastatas gali pereiti nuo atskiro veikimo prie funkcionalesnės, sujungtos ir "integruotos" pastato valdymo sistemos", - teigiama ataskaitoje.
 
Konkreti nauda, kurios organizacija gali tikėtis, kiekvienu atveju skiriasi. Baltojoje knygoje analizuojama reali techninės įrangos integracija sveikatos priežiūros ir aukštojo mokslo sektoriuose dviejose Europos šalyse. Joje nagrinėjamas poveikis sąnaudoms ir efektyvumui organizacijose, kurios veiksmingai integravo prieigos kontrolę.
 
Pavyzdžiui, InHollando taikomųjų mokslų universitete "Nedap AEOS" sistema, integruota su "Aperio" belaidžiais įrenginiais, iš vieno integruoto taško gali kontroliuoti prieigą 7 skirtinguose miesteliuose. Naujas universiteto objektas Amsterdame bus kuriamas kaip "išmanusis pastatas", kuriame bus įdiegta daug tų pačių sąveikiųjų technologijų, integruotų į išmaniąją pastato sistemą.
 
Sveikatos priežiūros sektoriuje Prancūzijoje, Centre Hospitalier Métropole Savoie, vienoje ARD sistemoje "Aperio" spynos, skirtos įeiti į pastatą ir užtikrinti jo saugumą, integruotos su vidine žmogiškųjų išteklių valdymo sistema ir Prancūzijos vyriausybės elektronine sveikatos priežiūros specialisto kortele. Turint vieną daugkartinio naudojimo įgaliojimą, padidėjo ir apsaugos administratorių, ir medicinos personalo efektyvumas.


Ilgalaikė ir trumpalaikė saugumo integracijos nauda


Dokumente nagrinėjama, kaip integruoti sprendimai atneša naudą įmonėms tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu. Trumpalaikėje perspektyvoje, kaip rodo šie realūs atvejai, integruota apsauga gali padidinti darbuotojų darbo procesų efektyvumą. Kai įstaigų darbuotojai konsultuojasi ar atnaujina tik vieną sąsają, o ne kelias sistemas, jie sutaupo laiko ir sumažina rankinių klaidų skaičių.
 
Žvelgiant į tolimesnę ateitį, integracija padeda įmonėms pertvarkyti pastatų valdymą taip, kad jis atitiktų 2020-ųjų iššūkius. Išmanusis pastatas yra integruotas, automatizuotas ir pritaikytas ateičiai.
 
"Iki šiol saugumas dažniausiai buvo reaktyvi profesija, o integruoti sprendimai leidžia duomenis paversti žiniomis", - aiškina Danny Laurier iš "Securitas", duodamas išskirtinį interviu baltajai knygai. "O turint žinių, galima pereiti nuo reaktyvaus prie prognozuojamo rizikos valdymo."


Sąveikos, vaizdo stebėjimo integravimo ir kiti klausimai


Kokią informaciją turi įsisavinti įmonės sprendimų priėmėjai, kad įvertintų konkretų jų poreikį didinti saugumo integraciją? Kaip jie gali pasirinkti geriausius gatavus integruotus arba integruojamus sprendimus?
 
Ataskaitoje nagrinėjamos įvairios integracijos rūšys ir technologijos, reikalingos kiekvienai iš jų įgyvendinti. Joje paaiškinama, kaip galima diegti sistemas net ir turint ribotą biudžetą ir reikalaujant konkrečios investicijų grąžos, įskaitant labai paklausias prieigos kontrolės integracijas, pavyzdžiui, lankytojų valdymo ir vaizdo stebėjimo sistemas.
 
Labai svarbu užtikrinti, kad organizacija pirktų ir planuotų tiek techninės, tiek programinės įrangos sąveiką. "Sprendimai, sukurti pagal suderinamus bendrus standartus, yra ne tik lankstesni, bet ir geriau apsaugoti nuo ateities", - aiškina Russellas Wagstaffas, "ASSA ABLOY Opening Solutions" EMEIA platformos direktorius.
 
"Standartai užtikrina, kad šiandien galima investuoti ir būti tikram, jog ateityje bus galima sklandžiai plėtoti techninę ir programinę įrangą. Suderinami sprendimai, paruošti integruoti su įvairiomis skirtingomis sistemomis, suteikia daugiau ramybės nei patentuotos technologijos, kurios "užrakina" jus ilgam laikui."
 
Perskaičius šią baltąją knygą, bet kokio dydžio ar tipo verslui bus lengviau planuoti tolesnius integracijos žingsnius. Nemokamą kopiją atsisiųskite jau šiandien. 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5596Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį