Humanoidinė robotika ir patalpų dronai parodoje ISC West 2022

Paskelbta 2022-03-23


Per pastaruosius kelerius metus matėme, kaip pasaulinė ir bendra komercinio saugumo aplinka sparčiai keičiasi reaguojant į įvairias grėsmes. Pramonei ieškant kelio į priekį, vis labiau aiškėjo, kad didžiausia galimybė komercinei aplinkai lengvai prisitaikyti prie dabartinių aplinkybių ir naujų pavojų yra per vieną svarbų kanalą - technologijas.

"ADT Commercial" supranta, kaip svarbu ne tik žvelgti į ateitį, bet ir patiems ją formuoti. Mes skatiname tobulėjimą visoje pramonės šakoje, nustatydami technologijas ir galimybes trikdyti ir įgyvendinti pokyčius", - sakė ADT Komercinės veiklos vykdomasis viceprezidentas Danas Bresinghamas (Dan Bresingham). "Į naujoves žvelgiame atsižvelgdami į klientą ir siekiame naujų saugumo lygių, kurie formuos naujos kartos pramonę."

Per pastaruosius kelerius metus "ADT Commercial" tapo komercinės apsaugos inovatore, siekiančia aktyviai žengti priekyje, kad patenkintų besikeičiančius įvairių pramonės šakų klientų saugumo poreikius. Praėjusiais metais organizacija įkūrė specialią Inovacijų laboratoriją, kurios būstinė yra Nacionaliniame klientų operacijų centre Irvinge, Teksaso valstijoje, kur ADT Commercial naujųjų technologijų komanda daugiausia dėmesio skiria naujoms ir atsirandančioms technologijoms, naujoms apsaugos programoms ir kt. tyrinėti ir plėtoti - visa tai siekiant veiksmingiau ir efektyviau aptarnauti komercinės paskirties klientus, naudojant kuo intuityvesnius sprendimus.

"Kuriame tikslingus, keičiamo masto sprendimus, kurie teikia vertę mūsų klientams ir numato iššūkius, su kuriais jie gali susidurti, taip dar labiau sustiprindami savo, kaip vienintelio idealaus partnerio saugant objektus, pozicijas", - sakė ADT Komercinių naujųjų technologijų direktorius Chrisas Fowleris.

Augant ADT Komercinių naujųjų technologijų komandai, ji daug investavo į etinio dirbtinio intelekto, humanoidinės robotikos, autonominių patalpų dronų ir kitų sprendimų kūrimą. Šių revoliucinių technologijų tyrinėjimą paskatino komandos bandomųjų partnerių metodas, kai pasirinktos komercinės organizacijos, kurios bando sprendimus savo objektuose ir atlieka lemiamą vaidmenį nustatant jų vystymo kryptį. Remdamiesi būtent jų atsiliepimais, poreikiais ir skausmingomis problemomis, "ADT Commercial" ir jos inovacijų partneriai daugiausia dėmesio skiria naujų funkcijų kūrimui ir technologijų tobulinimui, kad jos atitiktų pageidaujamas programas.

"Bandomųjų partnerių požiūris užtikrina, kad siekiame efektyviausių saugumo funkcijų ir taikomųjų programų mūsų klientams", - sakė Fowleris. "Visa tai reiškia, kad reikia geriau patenkinti jų poreikius, supaprastinti saugumo operacijas ir teikti pirmenybę žmonių ir turto apsaugai. Svarbu, kad kiekvienas sprendimas būtų tiksliai pritaikytas reaguoti į realius iššūkius, su kuriais jie susiduria."

Dabar komanda turi galimybę pademonstruoti šias naujoves veikloje parodoje "ISC West 2022", kuri vyks kovo 22-25 d. parodoje "Sands Expo" Las Vegase, NV. Dalyviai gali užsukti į stendą Nr. 20019 ir susipažinti su "ADT Commercial" tiesiamu keliu į inovacijas - ir net gyvai išbandyti kai kurių įspūdingiausių naujųjų technologijų demonstracijas, kol jos dar tik kuriamos.


Humanoidinė robotika

ADT Commercial investavo į unikalią galimybę ištirti humanoidinės robotikos panaudojimą fizinės apsaugos srityje, sukurdama naujos kartos apsaugos priemones komerciniams klientams. Ši naujoviška apsaugos technologija yra praktiškas sprendimas, padedantis racionalizuoti veiklą ir sumažinti išlaidas, kartu sprendžiant darbo jėgos trūkumo problemą apsaugos rinkoje.

Robotai kuriami siekiant papildyti arba pakeisti esamus apsaugos darbuotojus, nes gali savarankiškai patruliuoti, bendrauti su darbuotojais, atidaryti duris, valdyti liftus ir pašalinti pavojus ar kliūtis naudodami visiškai artikuliuotas rankas. Žmogus operatorius gali nuotoliniu būdu valdyti roboto judesius ir veiksmus naudodamasis virtualios realybės sistema.


Autonominiai patalpų dronai

ADT Commercial taip pat stengiasi aktyviai kurti novatoriškus, ekonomiškus sprendimus, kurie užtikrintų geresnį klientų patalpose vykstančių įvykių matomumą. Organizacija tiria autonominių vidaus patalpose naudojamų dronų technologiją, kurią galima panaudoti kaip papildomą visą parą veikiančių komercinių patalpų, įskaitant biurus, sandėlius ir duomenų centrus, stebėjimo sluoksnį su nuolat veikiančiais vaizdo kanalais, nepriklausomai nuo to, ar dronas skrenda, ar stebi iš stotelės.

Integravus su esamomis įsilaužimo sistemomis, siekiama, kad šie patalpose esantys dronai galėtų reaguoti į pavojaus signalą be patruliuojančio pareigūno. Ateityje pritaikymas taip pat gali padėti užtikrinti greitesnį reagavimą į pavojaus signalus komercinėse patalpose, naudojant infraraudonųjų spindulių technologiją įspėjant klientus apie galimus pavojus ar trikdžius, įskaitant gaisrą ar neįgaliotus asmenis.


Inovacijų planas

Būdama apsaugos, priešgaisrinės saugos, gyvybės apsaugos ir rizikos valdymo lyderė, "ADT Commercial" taip pat taiko savo pažangų požiūrį, kad iš esmės pakeistų savo kasdienes pagrindines verslo paslaugas.

Tai apima nuoseklų paskyros valdymo priemonės "eSuite" ir mobiliosios programėlės, kuri leidžia klientams nuotoliniu būdu realiuoju laiku valdyti apsaugos programos duomenis, tobulinimą. Be šių svarbiausių funkcijų tobulinimo, bendrovė taip pat nustato ir bandomuosius stebėsenos procesų efektyvumo didinimo būdus, kurie padeda sumažinti klaidingų pavojaus signalų skaičių ir pagerinti reagavimo į avarines situacijas laiką, taip pat racionalizuoja nuotolinio įrangos ir sistemų aptarnavimo būdus, kad pagerintų bendrą klientų patirtį.

"Į naujoves žiūrime kaip į tikslingą veiklą, - sakė Bresinghamas. "Tai įrodome nuolat stebėdami pramonės pulsą. Kiekviename žingsnyje klausomės ir aktyviai tyrinėjame, kaip ateityje atrodys mūsų ir mūsų klientų saugumo būklė, ir džiaugiamės, kad galėsime tai parodyti parodoje ISC West."

Nepraleiskite "ADT Commercial" naujovių ISC West parodoje! Jei būsite parodoje, užsukite į stendą Nr. 20019 arba apsilankykite Security Innovation Lab svetainėje, kad sužinotumėte daugiau informacijos apie tai, kas jūsų laukia.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį