"Hikvision" technologija padeda plieno gamintojui pagerinti darbuotojų saugą ir efektyvumą

Paskelbta 2022-03-22

 

"Anksčiau aukštakrosnių patikrinimai buvo atliekami visiškai rankiniu būdu. Darbuotojai turėjo naudoti temperatūros pistoletą, kad nustatytų krosnies paviršiaus temperatūrą, ir tam sugaišdavo daug laiko. Be to, kildavo daug saugos pavojų, pavyzdžiui, apsinuodijimas dujomis ir traumos dėl kritimo. Todėl turime rasti veiksmingų sprendimų, kaip apsaugoti darbuotojų sveikatą ir saugą šiame pavojingame procese", - sakė iš Anshan kilęs Yin Fengwei, "Yutai Security" Anshan filialo generalinis direktorius.
 
Plieno gamybos procesas yra labai sudėtingas. Norint iš rūdos į krosnį įdėti geležį, o iš jos pagaminti plieno gabalą, reikia atlikti dešimtis procesų. Šių procesų metu reguliarus krosnių tikrinimas ir priežiūra yra svarbiausias prioritetas. Anksčiau inspektoriai kas valandą turėdavo lipti dešimtis metrų į kiekvieną krosnį ir infraraudonųjų spindulių termometro pistoletu matuoti jos temperatūrą, kad išvengtų nelaimingų atsitikimų dėl perkaitimo. Aukšta temperatūra, nuodingos dujos ir purškiančios geležies gėlės darė šią darbo aplinką visiškai nepalankią jiems. Sugedus įrangai, tai ne tik sukels finansinių nuostolių, bet ir gali tapti aukų priežastimi.
 
Kai kurios pirmaujančios plieno pramonės įmonės stengiasi įveikti iššūkius ir skatina naują gamybos būdą. Pavyzdžiui, "Angang Steel" pritaikė "Hikvision" automatinį temperatūros matavimo sprendimą, kad padėtų darbuotojams dar labiau atitolti nuo nelaimingų atsitikimų ir pavojų, bet priartėti prie efektyvių ir saugių darbo sąlygų.

 
"Specialusis gydytojas" aukštakrosnėms

 
Šiaurės rytų Kinijoje, sunkiosios pramonės bazėje, įsikūręs "Angang Steel" turi ilgą istoriją ir atlieka svarbų vaidmenį pramonėje. Pastaraisiais metais "Angang Steel" aktyviai bandė inovatyvius sprendimus, skirtus pažangiai gamybai ir sveikatos bei saugos problemoms spręsti.
 
Pavyzdžiui, aukštakrosnių patikra ir priežiūra. Nuo 2019 m. "Hikvision" ir vietinis partneris "Yutai Security" padėjo "Angang Steel" taikyti termoviziją geležies gamybos aukštakrosnėms. Vertinant objektų skleidžiamos infraraudonosios spinduliuotės intensyvumą, termovizoriai buvo naudojami nustatant temperatūros anomalijas prieš prasidedant gaisrui. Jos randa karštas vietas ir nematomus mašinų ar elektros sistemų defektus, kurie gali rodyti galimą problemą. Jos taip pat atlieka bekontakčius matavimus tose vietose, kurias sunku pasiekti rankomis.
Realiuoju laiku sujungus priekinius termovizorius su galine sistema, inspektoriai galėtų naudoti vaizdo srautus iš skirtingų krosnies vietų ir stebėti temperatūros pokyčius konkrečiose krosnies korpuso vietose, rengti ataskaitas ir laiku gauti įspėjimus apie temperatūros pažeidimus. Be to, kad pagerėjo darbo aplinka, padidėjo ir produktyvumas.
 
Sistema yra tarsi "specialus aukštakrosnių gydytojas", kuris automatiškai matuoja temperatūrą, rengia ataskaitas, taip pat leidžia darbuotojams ieškoti ir lyginti istorinius duomenis bei stebėti pokyčius krosnyse gaunant įspėjimus realiuoju laiku.

 
Pažangi plieno gamyba naudojant nuotolinį valdymą


Be automatinio geležies gamybos aukštakrosnių temperatūros matavimo, skaitmeniniai ir pažangūs sprendimai visame plieno gamybos procese padeda darbuotojams nuotoliniu būdu suvokti sudėtingas gamybos vietas ir planuoti gamybą realiuoju laiku.
 
Hikvision naudoja terminio vaizdo technologiją, kad realiuoju laiku atliktų karštų aukštakrosnių stebėjimą internetu. Be to, norint tiksliau patikrinti įrangos veikimo būklę, galima naudoti kitų tipų jutiklius. Remiantis tuo, per trumpiausią laiką bus iškeltas ankstyvas pavojaus signalas apie galimą pavojų saugumui.
 
Angang Steel plieno gamybos ceche gamybos procesą galima stebėti nuotoliniu būdu naudojant Hikvision išmaniuosius vaizdo įrenginius ir didelius ekranus. Naudojant išskirtinį vaizdo ryškumo apdorojimą, didelės kadrų spartos vaizdavimą ir kitas technologijas, galima generuoti išlydyto plieno išpylimo ir nusierinimo proceso vaizdą aukštos temperatūros ir didelio ryškumo aplinkoje, o paskui perduoti į galinę dalį, kad darbuotojai galėtų laiku peržiūrėti ir įvertinti gamybos būklę bei užtikrinti produkto kokybę.
 
"Rankinis aptikimas tikrai nepalyginamas su pažangiuoju stebėjimu, nes sunku atspindėti realaus laiko situaciją ir neįmanoma veiksmingai iš anksto įspėti. Įdiegus "Hikvision" sistemą, dabar galime gauti svarbiausius aukštakrosnių duomenis, kuriuos galima tiksliai užfiksuoti ir lengvai surasti kompiuteryje. Pavyzdžiui, galime aiškiai matyti ir patikrinti, ar izoliacinė medžiaga plonėja ar net krenta. Taip užtikrinama sklandi gamybos eiga ir darbuotojų sauga", - sakė Yin Fengwei.

 
Daugiau pažangiosios plieno gamyklos technologijų

Gamybos logistikos srityje "Hikvision" naudoja dirbtinio intelekto, optinio ženklų atpažinimo (OCR) ir kitas technologijas, kad sustiprintų "Angang Steel" gebėjimą atpažinti pagrindinę informaciją susijusiuose procesuose. Pavyzdžiui, vieno mygtuko skaičiavimo funkcija gali inicijuoti vaizdo duomenų apie medžiagų svorį ir kiekį analizę. Analizės rezultatus galima sutikrinti su esamais svorio ir kiekio duomenimis, įrašytais rankiniu būdu. Tada sistema gali automatiškai spausdinti informacines medžiagų etiketes.
 
Be to, "Hikvision" naudoja daugiamatę suvokimo technologiją, kad galėtų protingai stebėti ir valdyti gamykloje esančias transporto priemones. Pavyzdžiui, sujungus vaizdo ir radaro duomenis galima nustatyti transporto priemonių pažeidimus, atpažįstant neįprastą greitį ar važiavimo pėdsakus. Ji teikia saugos priežiūros skyriams grįžtamąją informaciją apie transporto priemonių pažeidimus ir neįprastas sąlygas gamykloje ir iš anksto atranda galimą transporto priemonių transportavimo riziką.
 
"Hikvision" nuolat kuria sprendimus, atitinkančius plieno pramonės įmonių naudotojų poreikius, pasižyminčius patikimais moksliniais tyrimais ir plėtra bei turtingomis scenarijais pagrįstomis galimybėmis. Jos išmaniosios technologijos padeda vis daugiau plieno gamyklų gerinti kokybę ir efektyvumą, taip pat palengvina darbuotojų darbo krūvį atšiauriomis darbo sąlygomis ir padeda jiems dirbti saugiau ir efektyviau.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį