Vienas paprastas durų atnaujinimas užtikrina namų biuro privatumą ir saugumą

Paskelbta 2022-03-21

 

Ar darbo namuose (WFH) augimas pralenkė mūsų galimybes užtikrinti namų biuro aplinkos saugumą? Hibridinis darbas - derinant WFH ir lankymąsi darbo vietoje - per dešimtmetį iki 2019 m. nuolat augo. Dabar jis čia ir liks: Vieno tyrimo duomenimis, 2020 m., pavyzdžiui, Suomijoje ketvirtadalis darbuotojų daugiausia dirbo iš namų. Tačiau daugelyje pertvarkytų namų erdvių nėra užtikrintas saugumas ar privatumas, kurių reikia WFH.
 
"Daugelyje organizacijų namų ir hibridinio darbo patogumas ir produktyvumo privalumai yra reikšmingi", - sako Larsas Angelinas, ASSA ABLOY Opening Solutions EMEIA "Aperio & Code Handle" verslo plėtros vadovas. "WFH išliks - bent jau kai kuriems darbuotojams, tam tikrą laiką. Tokiais atvejais reikia atkreipti dėmesį į namų biuro saugumą."

 
Kodėl verta rakinti namų biurą?


"Hibridinių darbuotojų namų saugumas neprasideda ir nesibaigia prie lauko durų. Namų darbo erdvei reikalingas savas saugumas. Juk ne kiekvienas namų svečias turėtų skaityti kito ketvirčio konfidencialius įmonės duomenis!" - priduria Angelinas.
 
Privatumas yra dar vienas svarbus rūpestis, nesvarbu, ar tai būtų svarbūs vaizdo skambučiai, ar slaptas pokalbis. Komercinis saugumas visada pageidautinas. Daugelyje jautrių pramonės šakų jo reikalaujama pagal įstatymus.
 
"Kibernetinis saugumas paprastai priklauso nuo darbdavio", - sako Angelinas. "Tačiau už fizinį dokumentų, duomenų ir pokalbių saugumą atsako tie, kurie nusprendžia ir toliau dirbti namuose."
 
Elegantiškiausias ir sklandžiausias būdas sukurti veiksmingą barjerą tarp gyvenamosios vietos ir darbo vietos namuose - skaitmeninė durų spyna "Code Handle".

 
Lengva pritvirtinti prie beveik bet kokių vidaus durų

 
Code Handle - tai spynos rankena su įmontuota skaitmenine PIN klaviatūra, tinkanti daugumai spynos korpusų ir durų tipų. Saugus 4-6 skaitmenų PIN kodas užtikrina, kad į namų darbo kabinetą patektų tik įgalioti asmenys.
 
Nereikia naudoti ar saugoti rakto. Dienos pabaigoje namų šeimininkams net nereikia prisiminti, kad reikia užrakinti savo biurą: Kodinė rankena pati užsirakina, kai durys uždaromos, o saugumo sumetimais leidžia paprastai, be kodo išeiti iš vidaus.
 
Įrengti paprasta: Namų ruošos darbuotojas gali paprasčiausiai pakeisti turimą durų rankeną į "Code Handle". Tereikia tik dviejų varžtų: Tai nesudėtinga net ir ne specialistams, be to, tai nesudėtinga bet kuriam namų spynų meistrui. ASSA ABLOY surengtame konkurse, kuriame buvo ieškoma greičiausio "Code Handle" rankenos įrengimo būdo, laimėtojas užtruko vos 26 sekundes.
 
Skaitmeninei spynos apsaugai maitinti į pačią rankeną įstatomos standartinės baterijos. Programinės įrangos nereikia. Baterijos paprastai veikia 30 000 užrakinimo ir atrakinimo ciklų.
 
Kodinė rankena jau patikima medicinos kabinetuose, mažmeninės prekybos sandėliuose, lanksčiose darbo vietose ir beveik visur kitur, kur privačios durys jungiasi su viešąja erdve. Ji puikiai pritaikyta namų darbo kabinetui, rūsiui, palėpei ar laisvam kambariui atnaujinti.
 
"Šiuolaikiška ir elegantiška "Code Handle" suteikia skaitmeninę PIN kodo apsaugą be raktų ar bet kokio negražaus mygtukinio mechaninio įtaiso", - sako Angelinas. "Tai paprastas, saugus ir patogus sprendimas bet kurioms namų biuro durims."
 
Norėdami sužinoti daugiau apie durų spyną "Code Handle", atsisiųskite nemokamą brošiūrą.

 

https://www.eurodigital.lt/elektronika/saugus-ir-ismanus-namai.html

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/ieigos-kontrole.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį