ONVIF švenčia profilio koncepcijos 10-ąsias metines parodoje ISC West 2022

Paskelbta 2022-03-18

ONVIF, pirmaujanti pasaulinė IP pagrindu veikiančių fizinės apsaugos produktų standartizavimo iniciatyva, švenčia 10 metų ONVIF profilių, pagrįstų profilių koncepcija, jubiliejų. Nuo 2012 m. sukurto pirmojo profilio, S profilio, iki 2021 m. pristatyto naujesnio M profilio, profilio koncepcija per pastarąjį dešimtmetį užtikrino produktų atitiktį ir plačią fizinės apsaugos produktų sąveiką. ONVIF profiliai bus pristatomi ONVIF stende L0 artėjančioje saugumo parodoje ISC West 2022, kuri vyks kovo 23-25 d. Las Vegase.
 
ONVIF profiliai - tai išsamūs susijusių funkcijų rinkiniai, leidžiantys sistemų integratoriams, galutiniams naudotojams ir konsultantams lengviau nustatyti sąveikius produktus, atitinkančius konkrečius poreikius, pavyzdžiui, pagrindinį vaizdo transliavimą su S profiliu, prieigos kontrolės sistemos konfigūravimą su A profiliu arba metaduomenis ir įvykius analitinėms taikomosioms programoms su M profiliu. Kartą įdiegti profiliai išlieka nepakitę visą jų gyvavimo laiką, kad būtų išsaugota tą patį profilį atitinkančių produktų sąveika.
 
"Profilio sąvoka ir profilio atitikties testavimo priemonės suteikia rinkai aiškumo dėl produktų sąveikos ir leidžia sistemų integratoriams, galutiniams naudotojams ir konsultantams lengviau pasirinkti tinkamą produktų derinį konkrečiam taikymui", - sakė ONVIF iniciatyvinio komiteto pirmininkas Leo Levit. "Profiliai ir bandymų įrankiai yra vieni iš kertinių ONVIF akmenų ir dar daugelį metų bus labai svarbūs siekiant sėkmingai įgyvendinti standartizavimo iniciatyvas mūsų rinkoje."
 
Nuo S profilio, kuris iki šiol išlieka plačiausiai paplitusiu profiliu, įvedimo ONVIF pristatė keletą kitų profilių, apimančių vaizdo ir garso srautinį perdavimą, įrašymą ir saugojimą, prieigos kontrolę ir vaizdo integravimą, prieigos kontrolės periferinius įrenginius ir metaduomenų tvarkymą. Parodoje "ISC West" ONVIF bendrovės narės pristatys savo ONVIF atitinkančius produktus įvairiuose stenduose visoje parodos teritorijoje.
 
2008 m. įkurtas ONVIF yra pirmaujantis ir pripažintas pramonės forumas, skatinantis IP pagrindu veikiančių fizinės apsaugos produktų sąveiką. Organizacijai priklauso visame pasaulyje įsitvirtinusios kamerų, vaizdo valdymo sistemų ir prieigos kontrolės bendrovės ir daugiau nei 20 000 profilius atitinkančių produktų. ONVIF siūlo S profilį srautiniam vaizdo perdavimui, G profilį vaizdo įrašymui ir saugojimui, C profilį fizinei prieigos kontrolei, A profilį platesnei prieigos kontrolės konfigūracijai, T profilį pažangiam vaizdo transliavimui, M profilį metaduomenims ir įvykiams, skirtiems analizės programoms, ir D profilį prieigos kontrolės periferiniams įrenginiams. ONVIF ir toliau bendradarbiauja su savo nariais, siekdama išplėsti IP sąveikos sprendimų, kuriuos gali pasiūlyti ONVIF atitinkantys produktai, skaičių.

Daugiau informacijos apie ONVIF reikalavimus atitinkančius produktus, įskaitant bendroves nares ir jų reikalavimus atitinkančius modelius, galima rasti ONVIF interneto svetainėje.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį