Nepaisant karo Ukrainoje, "Ajax Systems" išlieka atspari ir ruošiasi naujų produktų pristatymui

Paskelbta 2022-03-14

 

Prasidėjus karui Ukrainoje, "Ajax Systems" nesėdi rankų sudėjusi ir nelaukia taikos. Priešingai, bendrovė daro viską, kas būtina, kad užtikrintų savo žmonių, verslo ir tiekimo partneriams apsaugą ir saugumą.
 
Iki šiol "Ajax Systems" į saugius Ukrainos ir Europos regionus perkėlė daugiau kaip 600 darbuotojų ir jų šeimų narių. Gamintojas taip pat daro viską, kad užtikrintų, jog jo paties ir partnerių verslas veiktų kaip įprasta. Šiuo metu bendrovė perkelia gatavos produkcijos atsargas ir atnaujina gamybos veiklą. Šią savaitę, kovo 9 d., buvo atnaujintas reguliarus siuntų gabenimas partneriams.
 
Kalbant apie esamas sistemas, "Ajax" serverių infrastruktūra veikia be sutrikimų, todėl naudotojams ir partneriams nereikia nerimauti dėl jau įdiegtų sistemų stabilumo. Geografiškai "Ajax" serveriai yra išsidėstę visoje Europoje, "Amazon" duomenų centruose Airijoje ir Vokietijoje. Tai visame pasaulyje pasitvirtinusi praktika, taikoma dideliems gamintojams ir organizacijoms.
 
Bendrovė taip pat toliau dirba siekdama pristatyti naujus produktus. Specialaus renginio pristatymo metu paskelbti "Ajax" įrenginiai netrukus pagal grafiką taps prieinami. Pateikiame būsimų bendrovės naujovių ir inovacijų sąrašą.

 
Fibra laidinių apsaugos įrenginių linija

Naujoji Fibra laidinių įrenginių linija įkūnija visus belaidžių Jeweller gaminių privalumus. 2 000 metrų ilgio linija galima aprėpti net kelių aukštų pastatą, o energijos suvartojimas yra 100 kartų mažesnis nei skaitmeninių laidinių detektorių pramonės vidurkis. Kaip ir "Jeweller" įrenginiuose, duomenų perdavimas "Fibra" sistemoje yra šifruojamas, įrenginiuose įdiegtos apsaugos nuo sabotažo technologijos, sistemą galima greitai įdiegti ir nuotoliniu būdu valdyti išmaniuoju telefonu.

 
"MotionCam" serija, palaikanti nuotraukas pagal poreikį

Iš pradžių "MotionCam" detektoriaus kamera buvo įjungiama tik pavojaus signalo atveju. Toks ribotas funkcionalumas atmetė privatumo klausimą. Tačiau rinkos darbotvarkėje išliko prašymas įdiegti nuotraukų pagal pareikalavimą funkciją. Norėdami "Ajax" naudotojams suteikti daugiau nuotraukų tikrinimo galimybių, bendrovės inžinieriai turėjo iš naujo išrasti savo detektorių, kartu pasirūpindami privatumo klausimu. Galiausiai rinkoje bus galima įsigyti abi versijas - su nuotraukų pagal pareikalavimą palaikymu ir be jo.


MultiTransmitter su integravimo moduliu, palaikančiu 2/3EOL

Integravimo modulis "MultiTransmitter" gaus dviejų ir trijų rezistorių detektorių prijungimo palaikymą. Taip jis galės atskirti daugiau įvykių tipų iš prijungtų laidinių detektorių. Tai leis lanksčiau renovuoti kelių zonų signalizacijas komercinėse patalpose ir padidinti suderinamų detektorių skaičių.

 
Kištukinis lizdas su G tipo kištuku

Įrenginio JK versija turės funkcinį mygtuką, leidžiantį valdyti kištukinį lizdą be programėlės ar mygtuko. Be to, nustatymai taps lankstesni: konfigūruojama viršįtampių riba, tiksliai nustatomas ryškumas ir iš naujo nustatomas elektros energijos skaitiklis. Naujasis "Ajax" kištukinis lizdas pasižymės beprecedenčiu ryšio per orą diapazonu: jis bus iki 7 kartų ilgesnis nei konkurentų išmaniųjų namų segmente. Didžiausias spindulys - iki 1100 metrų dvipusio šifruoto ryšio, kuris nepriklauso nuo "Wi-Fi".

 

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/ajax-ismanioji-saugumo-sistema.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį