"Hikvision Value" IP kameros ir "AcuSense" NVR užtikrina grėsmių aptikimą realiuoju laiku už mažesnę kainą

Paskelbta 2022-03-10


Pasaulyje pirmaujanti novatoriškų, apdovanojimus pelniusių vaizdo stebėjimo produktų tiekėja "Hikvision" pristato antrosios kartos (G2) bendrovės "Value IP" kameras ir "AcuSense" tinklo vaizdo įrašymo įrenginius (NVR). Naujai išleistose "Value IP G2" kamerose suderintas 4 MP arba 4K itin didelės raiškos (8 MP) našumas ir patobulinta "AcuSense" technologija, kad būtų galima užfiksuoti smulkiausias detales ir lengvai atpažinti bei atskirti žmones, transporto priemones ir kitus judančius objektus. "Value IP G2" kameros ir NVR ne tik padidina bendrą saugumo lygį, bet ir padeda sumažinti veiklos sąnaudas, nes iki 90 proc. sumažina klaidingų pavojaus signalų skaičių, taip pagerindamos vertingų personalo išteklių panaudojimą.
 
"Ši nauja "Value IP G2" kamerų ir "AcuSense NVR" linija yra dar vienas "Hikvision" įsipareigojimo užtikrinti puikią ypatingo našumo ir vertės pusiausvyrą pavyzdys", - sakė "Hikvision USA" rinkodaros viceprezidentas John Xiao. "Jie yra labai efektyvus ir veiksmingas vaizdo stebėjimo sprendimas, kurio kaina pritaikyta pagrindinėms programoms visose vertikaliose rinkose."
 
"Hikvision Value IP G2" sprendimuose įdiegta "AcuSense Motion Detection 2.0" su patobulintomis funkcijomis, leidžiančiomis aptikti ir atskirti žmones, transporto priemones ir kitus objektus, naudojant momentinius pavojaus signalus ir greitos paieškos funkcijas. Šie patobulinimai leidžia naudotojams akimirksniu reaguoti į tiesioginius įvykius, kuriuos sukelia žmonių ar transporto priemonių klasifikavimas pagal taikinius, ir greitai surasti įrašytus įvykius.
 
"Value IP G2" kameros turi 4 MP arba 4K ypač didelės raiškos (8 MP) vaizdo jutiklius ir yra įvairių formų, įskaitant kulkos, kupolo ir bokštelio korpusų, skirtų naudoti patalpose ir lauke. Naujieji įrenginiai užtikrina 32,8 pėdos ilgesnį IR atstumą, palyginti su ankstesniais modeliais, todėl juoda-balta vaizdo medžiaga ir vaizdai didesniu atstumu yra ryškesni. Visuose modeliuose taip pat įdiegta H.265+ vaizdo suspaudimo technologija, leidžianti taupyti duomenų srauto pralaidumą ir saugyklą, be to, juose yra įmontuotas mikrofonas.
 
Naujieji "AcuSense" NVR-ai taip pat pasižymi puikiu našumo ir kainos santykiu ir gali turėti iki 12 MP tiesioginės peržiūros, saugojimo ir atkūrimo galimybes bei 32 kanalų IP kamerų įvestis.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį