"Hikvision MinMoe" kompaktiški veido atpažinimo terminalai užtikrina greitą prieigą be prisilietimų

Paskelbta 2022-03-09

 

Bendrovė "Hikvision India" pristatė vertės serijos "MinMoe Compact Face Recognition Terminal" veido atpažinimo terminalus, skirtus greitam prieigos valdymui be prisilietimų ir laiko apskaitos programoms. Dėl pažangiausio gilaus mokymosi algoritmo prieigos be prisilietimų kontrolė tampa paprastesnė ir išmanesnė nei bet kada anksčiau. Indijos rinkoje auga bekontaktės prieigos kontrolės paklausa, nes po pandemijos ji laikoma būtina saugiam mokyklų, parduotuvių biurų ir gamyklų atidarymui.
 
Kad atitiktų daugybę realių scenarijų ir klientų poreikių, "MinMoe" veido atpažinimo terminalai turi daugybę siūlomų produktų. Galingomis funkcijomis ir konkurencingomis kainomis pasižymintys "Value Series" (DS-K1T343 ir DS-K1A340) produktai buvo unikaliai sukurti tokiems taikymo scenarijams, kaip mokyklos, parduotuvės, biurai ir mažmeninės prekybos parduotuvės. Šie elegantiški veido atpažinimo terminalai išskirtiniai ir labai ekonomiški.  Juose naudojami gilaus mokymosi algoritmai ir palaikomas debesijos pagrindu veikiantis lankomumo valdymas. Šiuos veido atpažinimo terminalus galima lanksčiai įrengti ir diegti. "Hikvision MinMoe Value Series" (DS-K1T343) naudojami prieigos kontrolės ir laiko apskaitos programoms. Hikvision MinMoe Value Series (DS-K1A340) tinka tik laiko apskaitos programoms.
 
"Matome puikią šių produktų sinergiją su dabar, po pandemijos, vykstančiu saugaus atidarymo reiškiniu. Mokyklose, parduotuvėse, biuruose, mažmeninės prekybos parduotuvėse ir daugelyje kitų taikymo scenarijų galima pasinaudoti "neliečiamumo" patirtimi, kurią suteikia veido atpažinimas. Tikimės, kad "MinMoe" veido atpažinimo terminalai su pažangia gilaus mokymosi technologija ir įvairiomis praktinėmis funkcijomis gali suteikti daugiau saugumo ir efektyvumo mūsų mažiems ir vidutinio dydžio klientams, palengvinti įeigos kontrolę, laiko ir lankomumo kontrolę", - sakė Ashish P. Dhakan, "Prama Hikvision India Pvt. Ltd." generalinis direktorius ir vykdomasis direktorius.

 
Greitas ir tikslus atpažinimas net tamsoje

 
"Hikvision MinMoe" veido atpažinimo terminaluose naudojamas gilaus mokymosi algoritmas, kuris padidina veido atpažinimo tikslumą iki daugiau kaip 99 % ir padidina tikrinimo greitį iki mažiau nei 0,2 sekundės. Padidinta tikrinimo sparta ir tikslumas užtikrina malonią, "neliečiamą" naudotojų patirtį - tai yra didelis patobulinimas, palyginti su tapatybės kortelių ar pirštų atspaudų nuskaitymu. Be to, "MinMoe" veido atpažinimo terminalai gerai veikia silpno ir net nulinio apšvietimo aplinkoje.

 
Didesnis saugumas naudojant veido apsaugos nuo klastojimo funkciją

 
"MinMoe" veido atpažinimo terminalai, turintys du lęšius - matomos šviesos ir infraraudonųjų spindulių lęšį - suteiks prieigą tik tada, kai abu lęšiai aptiks tą patį asmenį, taip pat nustatys, ar veidas yra tikras, o ne atvaizdas. Dėl šios apsaugos nuo klastojimo technologijos įeigos kontrolės valdymas tampa daug saugesnis ir užkertamas kelias daugumai lankomumo sukčiavimo atvejų.

 
Daugybė sąsajų ir trečiųjų šalių integracijos galimybių

 
Be susiejimo su durimis, "MinMoe" veido atpažinimo terminalus galima susieti su NVR, kad būtų galima įrašyti ir saugoti duomenis. Juos taip pat galima susieti su tinklo kameromis, kad suveikus bet kokiems iš anksto nustatytiems įvykiams būtų galima aiškiai įrašyti įvykio vietą. Tuo tarpu "MinMoe" produktai suteikia daugybę trečiųjų šalių integracijos galimybių, užtikrinančių platų suderinamumą, todėl "MinMoe" veido atpažinimo terminalus galima greitai ir ekonomiškai efektyviai sujungti su klientų turimomis durų kontrolės ir lankomumo sistemomis.

Hikvision Eurodigital.lt

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį