"ZKTeco" demonstruoja bekontaktės prieigos kontrolės ateitį su užšifruojamais QR kodais

Paskelbta 2022-03-08

 

Įmonės visame pasaulyje pandemijos metu pritaikė keletą technologijų, kurios leido joms tęsti įprastą veiklą. Tarp jų buvo debesų technologijomis pagrįstos operacinių technologijų programos, sprendimai, leidžiantys saugiai dirbti iš namų, virtualių susitikimų programos ir daugelis kitų.
 
Viena svarbiausių iš šių technologijų buvo bekontaktės prieigos kontrolės sistemos. Pandemijos pradžioje saugumo pramonė suprato, kaip svarbu pereiti nuo pirštų atspaudų jutiklių prie veido atpažinimo, kad būtų sumažintas fizinis kontaktas. Tai buvo logiškas žingsnis, leidęs daugeliui įmonių sklandžiai vystyti technologijas.
 
Tačiau dabar, kai pasaulis pamažu mokosi gyventi su COVID-19, apsaugos bendrovės siūlo dar veiksmingesnes bekontaktes technologijas. Pavyzdžiui, "ZKTeco" siūlo užšifruotų QR kodų sprendimą, kuris suteikia tradicinių kodų patogumą su patobulinta šifravimo technologija.

 

Kas yra užšifruojamų QR kodų sistema?

"ZKTeco" "scramble QR code" prieigos kontrolės sprendimas veikia perduodant kodus į mobiliuosius telefonus. Šiuos saugius kodus gavę naudotojai gali atidaryti duris į vietą, leisdami juos nuskaityti prieigos kontrolės skaitytuvams. Galinėje dalyje esanti "ZKBioSecurity" platforma patikrina ir autentifikuoja prieigą.
 
Visas procesas yra greitas, saugus ir patikimas. Patogumas patiktų naudotojams, nes jiems nereikėtų prisiminti, kad reikia nešiotis kortelę ar raktą. Vadovybės požiūriu, jas lengva išplėsti ir ekonomiškai efektyvu, nes dauguma žmonių jau turi mobiliuosius telefonus.
 
"Atėjus pandemijai, žmonės ėmė labiau rūpintis higiena ir mieliau renkasi naudoti bekontakčius sprendimus", - aiškino Raymondas So, "ZKTeco" pasaulinės rinkodaros vadovas. "Būdamas mobiliojo telefono dalis, mūsų užšifruojamas QR kodo sprendimas leidžia naudotojams išvengti fizinio kontakto su bet kokiu bendru paviršiumi. Sprendimo naudojimo mokymosi kreivė taip pat nedidelė, nes dauguma žmonių jau naudoja mobilųjį telefoną kaip tapatybės patvirtinimo priemonę tokioms mokėjimo sistemoms kaip "Apple Pay".

 

Dėl ko šis sprendimas yra idealus?

Akivaizdžiausias "ZKTeco" užšifruojamo QR kodo sprendimo privalumas yra tas, kad jis leidžia vykdyti paprastą, lengvą, neliečiamą prieigos kontrolės procesą. Tai labiausiai tinka dabartiniam pandemijos scenarijui, kaip minėjome anksčiau. Tačiau tai tik ledkalnio viršūnė. Keletas kitų veiksnių taip pat lemia, kad "ZKTeco" "scramble QR code" yra aktualus dabartinei rinkai.

 

Patobulintas saugumas

Sprendime naudojamas AES 256 šifravimas - patikimas saugumo standartas, kurį pasirinko naudoti net JAV vyriausybė. Tai reiškia, kad kartu su didesniu patogumu "ZKTeco scramble QR code" sprendimas užtikrina, kad jūsų saugumas niekuomet nebus pažeistas.
 
"ZK mobiliosios programėlės (virtualios kortelės) sistemos architektūra pagrįsta visapusiško saugumo koncepcijomis ir šiuolaikiniais šifravimo standartais", - paaiškino "ZKTeco" sprendimų vadovas Jerry Lee. "Jei pageidaujate, visas sprendimas, sudarytas iš aukštos klasės saugumo žiniatinklio platformos, gali veikti tik jūsų nuosavame privačiame tinkle, kuris gali atitikti jūsų įmonės nuostatus ir reikalavimus, kad būtų palaikomas ir padidintas įmonės saugumo lygis."
 
Taip pat nebereikia diegti laikinų fizinių įeigos ženklų ir su jais susijusios saugumo rizikos. Viena iš pagrindinių su kortelėmis susijusių problemų yra ta, kad žmonės jas praranda.

 

Asmeninis ir į naudotoją orientuotas

Palyginti su kitais prieigos kontrolės būdais, tai leidžia taikyti labiau asmeninį ir į naudotoją orientuotą požiūrį, kuris leidžia lengvai įgyvendinti saugumo politiką. Pagrindinė to priežastis - naudojimasis mobiliuoju telefonu, kuris yra asmeninė pačių naudotojų nuosavybė. Jiems nereikia naudoti tokių artefaktų kaip RFID kortelės, kurios jiems nepriklauso.

 

Lankytojų valdymas ir kitos integracijos

Netrukus "ZKTeco" pasiūlys galimybę integruoti "Scramble QR code" sprendimą lankytojų valdymui. Registruoti lankytojai gaus hipersaitą, nukreipiantį juos į užšifruotą QR kodą prie konkrečių vartų ir durų, prie kurių jiems būtų leista patekti.
 
Sprendime taip pat siūlomos įvairios integracijos galimybės. Bendrovė pateikia atvirą API, leidžiančią integruoti "ZKBioSecurity" platformą su trečiųjų šalių programine įranga.

 

Ekonomiškas ir draugiškas aplinkai

Šis sprendimas taip pat ekonomiškesnis ir ekologiškesnis, nes jame nėra RFID kortelių ir jokių popierinių bilietų. Klientams nebereikia atsižvelgti į kortelių išdavimo ir pakartotinio išdavimo išlaidas. Šios kortelės gaminamos iš plastiko, todėl perėję prie užšifruoto QR kodo sprendimo sumažinsite anglies dioksido pėdsaką.


Kuriems klientams tai bus naudingiausia?

Kai kurioms vertikalėms nerekomenduojamos tam tikros prieigos kontrolės technologijos. Pavyzdžiui, pirštų atspaudų skaitytuvas gali netikti pramoninėje aplinkoje, pavyzdžiui, naftos ir dujų sektoriuje. Pagrindinis skramblinio QR kodo privalumas yra tas, kad juo gali naudotis bet kokios vertikalės, bet kokio masto klientai.

"Sukūrėme dinamišką sprendimą, kad jis tiktų visiems rinkos sektoriams ir apimtims, - tęsė So. "Net ir vartotojas, turintis tik vienas biuro duris ir penkis darbuotojus, gali lengvai įdiegti šį sprendimą už prieinamą kainą. Kad būtų dar geriau, mūsų platformos "ZKBioSecurity" lankytojų valdymo modulis taip pat palaiko užkoduotų QR kodų sprendimą. Vartotojai gali naudoti QR kodų sprendimą kaip internetinės rezervacijos ir savarankiško lankytojų valdymo sprendimą."
 
Galimos taikymo galimybės tuo nesibaigia. Užšifruotas QR kodas būtų idealus sprendimas savitarnos kioskams, bepiločiams prekybos centrams, bepiločiams viešbučiams, bepiločiams prekybos centrams ar bet kuriai kitai panašiai vietai, kur naudotojai turi patys valdyti įrenginius.
 
Puikus pavyzdys, kaip klientas visapusiškai pasinaudojo šiuo sprendimu, neseniai buvo pastebėtas Honkongo ledo čiuožykloje. Integruojant "ZKTeco" sistemą "Scramble", čiuožyklos įėjimo ir išėjimo taškuose buvo įrengti pažangūs prieigos sprendimai, kartu suteikiant galimybę rezervuoti internetu ir gauti suplanuotus pranešimus į kliento telefonus.

 

Į ateitį orientuotas sprendimas

Sudėtingiausios technologijos dažnai būna pačios paprasčiausios. Naudojant "scramble" QR kodą, klientai galėtų supaprastinti įeigos kontrolės procesą ir kartu padidinti saugumą bei patogumą.
 
Negalima ignoruoti ir COVID-19 poveikio. Žmonės visame pasaulyje šiuo metu renkasi bekontakčius sprendimus, leidžiančius laikytis geresnės higienos praktikos. Visus šiuos reikalavimus atitinkantis "ZKTeco" užšifruojamo QR kodo sprendimas yra pasirengęs tapti prieigos kontrolės sprendimu pasaulyje po pandemijos.

Įeigos kontrolė Eurodigital.lt

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį