"Milesight" yra įsitvirtinusi vaizdo stebėjimo srityje. Dabar ji siekia teikti sprendimus, kurie sujungia AI vaizdo ir daiktų internetą, kad klientams ir partneriams suteiktų daugiau vertės. Šiame pranešime "Milesight" viceprezidentas Leonas Jiangas pasakoja apie jų kelionę į AIoT pasaulį.
Bendrovė "Milesight" buvo įkurta 2011 m. Siamene, Kinijoje. Bėgant metams bendrovė įsitvirtino kaip viena iš pagrindinių vaizdo stebėjimo rinkos dalyvių. Neseniai "Milesight" paskelbė, kad pradeda naują kelionę į AIoT pasaulį ir atnaujina savo prekės ženklą, tapdama visaverte ir konkurencinga.
Bendrovės "Milesight" viceprezidentas Leonas Jiangas paaiškina šios naujos krypties, kuria eina bendrovė, priežastis. "Kadangi dirbtinis intelektas ir daiktų internetas yra galinga ateities vystymosi varomoji jėga, mes sujungiame vaizdo stebėjimą su daiktų internetu, kad įgalintume naują "Milesight" prekės ženklą ir taptume AIoT pramonės pradininku, sujungdami AI gilaus mokymosi ir daiktų interneto technologijas į naujos kartos AIoT išmaniuosius sprendimus", - sakė jis. "Kitame prekės ženklo plėtros etape "Milesight" siekia išplėsti savo produktų asortimentą, kad padėtų klientams ieškoti naujų verslo galimybių ir padėtų įgyvendinti mūsų viziją - sukurti išmanesnį, saugesnį ir labiau susietą pasaulį."
Bendrovė "Milesight" ėmėsi keleto konkrečių veiksmų, kad savo AIoT viziją paverstų realybe. 2020 m. gruodį "Milesight" įvykdė susijungimą su "Milesight IoT" ir "Yeastar", papildydama savo pasiūlą daiktų interneto komponentais.
"Milesight IoT", kaip viena iš dukterinių įmonių, siekia kurti "vieno langelio" išmanųjį daiktų interneto sprendimą, pritaikytą įvairioms sritims, pavyzdžiui, išmaniesiems pastatams, išmaniesiems miestams ir išmaniajam žemės ūkiui. Teikdama pažangiausius galinius mazgus, šliuzus, korinio ryšio ir debesijos paslaugas, "Milesight IoT" skleidžia AIoT sprendimus įvairiose pasaulio rinkose", - sakė Jiangas. "Yeastar" yra pirmaujanti pasaulyje mažoms ir vidutinėms įmonėms skirtų PBX sistemų tiekėja ir suvienodintų komunikacijų (UC) sprendimų novatorė. Ji modernizuoja klientams itin svarbias ryšių sistemas ir užtikrina naują našumo ir konkurencingumo lygį."
Po susijungimo "Milesight" tapo, kaip vadina Jiangas, "sparčiai augančia AIoT sprendimų teikėja, pagrįsta vaizdo stebėjimu, kurios pagrindą sudaro daiktų internetas, komunikacijos ir dirbtinio intelekto technologijos". Tai gali būti gana naudinga ir klientams, ir partneriams.
"Apsaugos stebėjimo partneriams susijungimas reiškia daugiau ir platesnių pasiūlymų, neapsiribojančių tradiciniu vaizdo stebėjimu... o naujai prisijungusiems partneriams "Milesight" bus jų atsirandantis AIoT sprendimų teikėjas, pasiryžęs tyrinėti ir kurti naujas technologijas ir produktus", - sakė Jiangas.
Tuomet, norėdama dar kartą pranešti apie savo įžengimą į AIoT, "Milesigiht" šių metų pradžioje pristatė naują prekės ženklo identitetą ir naują logotipą. Ji taip pat persikėlė į naują būstinę, kuri pati yra išmanusis pastatas, kuriame naudojami AIoT sprendimai.
"Naujasis logotipas ne tik atnaujina prekės ženklo įvaizdį, bet ir yra ženklas, kad mes išplaukiame į naują etapą, keliaudami per begalinę AIoT erą ir pakeliui laužydami ribas", - sakė Jiangas. "O naujoji, moderni ir sudėtinga būstinė yra išmanusis pastatas, kuriame įdiegtos visos galingos ir plačios "Milesight AIoT" sistemos, užtikrinančios geriausią darbo aplinką, įskaitant dirbtinio intelekto vaizdo stebėjimo sprendimą, daiktų interneto sprendimą ir skaitmeninės transformacijos sprendimą. Naujausiomis technologijomis ir apgalvotumu alsuojančioje erdvėje "Milesight" komanda pasieks daugiau. Kovo pradžioje surengsime internetinį seminarą, kuriame plačiau aptarsime naująją "Milesight"."
Bendrovė "Milesight" jau pasiekė pirmųjų laimėjimų pereidama prie AIoT. Pavyzdys - 5G AIoT kamera, kurioje į vieną įrenginį sujungtos 5G, dirbtinio intelekto ir daiktų interneto technologijos. Kamera gali perduoti ir priimti vaizdo duomenis belaidžiu ryšiu naudodama SIM kortelę, todėl ji tinka scenarijams, kai nepatogu prijungti laidus. Kamera taip pat gali priimti įvairius jutiklių duomenis, pavyzdžiui, informaciją apie temperatūrą ir vandens lygį, naudodama "LoRaWAN" technologiją.
"Tokiu būdu ši kamera ne tik turi 5G ryšį, bet ir gali būti naudojama įvairiems jutikliams prijungti, valdyti nuotolinį valdymą, o tai tinka sudėtingesniems scenarijams. Kitaip tariant, kamera galima ne tik matyti vaizdą ar vaizdo įrašą, bet ir jausti temperatūrą ir vandens lygį. Tai yra proveržio vaizdo stebėjimo srityje produktas, kuris ne tik renka duomenis, bet ir pateikia naudingų įžvalgų", - sakė Jiangas.
Pasak Jiang, "Milesight" AIoT sprendimai gali būti taikomi įvairiuose sektoriuose, įskaitant miestus, švietimą, žemės ūkį ir gamybą. Ypač miestams ir gamybai gali būti naudingi daiktų interneto įrenginiai ir jų generuojami duomenys.
"Artimiausioje AIoT eroje, kai šimtai milijardų prietaisų prieis prie tinklo per 5G, kuris padės pagrindą skaitmeninei transformacijai įvairiose vertikalėse ir taip padės suformuoti duomenimis pagrįstą mokslinių sprendimų priėmimo mechanizmą. Atsižvelgiant į tai, "Milesight" prisidės prie išmanesnių miestų, kuriuose išmanusis visų daiktų sujungimas ir daugialypė žmonių, mašinų ir objektų integracija galėtų būti tikrai tikėtini ir praktiškesni. Tai padės užtikrinti pažangų išmanųjį suvokimą, tikslų valdymą ir patogų išmaniojo miesto valdymą. Taip bus sukurta sveika, patogi ir aplinkai draugiška miesto gyvenamoji erdvė", - sakė Jiangas. "Be to, skaitmeninimą, tinklų kūrimą ir pažangiąją gamybos pramonės plėtrą laikysime svarbiomis priemonėmis, skatinančiomis skaitmeninės ir realiosios ekonomikos integraciją. Taip galime sukurti naują dinamišką skaitmeninės ekonomikos varomąją jėgą."
Milesight Eurodigital.lt prekių asortimente
« Atgal
EV krovimo įranga
Visi produktaiElektros instaliacija
Visi produktaiSaulės energija
Visi produktai