"Hikvision" siūlo išmaniuosius viešojo saugumo sprendimus saugiam mokyklų atidarymui

Paskelbta 2022-03-03

Visur vėl atidaromos mokyklos ir koledžai, atslūgus trečiajai pandemijos bangai, todėl nenuostabu, kad moksleiviai grįžta į miestelius po ilgos dvejų metų pertraukos.
 
Siekdama padėti švietimo įstaigoms saugiai atnaujinti veiklą, "Hikvision India" siūlo įspūdingą švietimo sektoriui skirtų sprendimų rinkinį. Kai kurie iš šių su pandemija susijusių viešojo saugumo sprendimų apima srautų valdymo ir socialinio atitolinimo sprendimus.

 
Viešosios saugos sprendimai

 
Išmanieji ir bekontakčiai prieigos kontrolės prietaisai gali padėti įveikti pandemijos grėsmę, įgalindami taikyti atitikties priemones ir visuomenės saugumo sprendimus. "Hikvision" "MinMoe" veido atpažinimo terminalai užtikrina išmaniąją ir neliečiamą prieigą mokiniams ir mokyklų darbuotojams, kartu saugiai ir paprastai tvarkant jų darbo laiko ir lankomumo apskaitą.
 
Tai specialūs prieigos kontrolės terminalai su integruota dirbtinio intelekto technologija. Kai mokiniai įeina į miestelio patalpas, šie terminalai suteikia saugią prieigą įgaliotiems mokiniams.

 
Srauto kontrolės sprendimas

 
Visoje šalyje vėl atidarant įvairias mokyklas ir švietimo įstaigas, informacija apie minios tankį taip pat laikoma svarbia nuoroda valdant miestelių ir viešųjų erdvių "socialinį atstumą". Mokyklų administratoriai ir valdžios institucijos turi daryti daugiau nei bet kada anksčiau, kad užtikrintų žmonių saugumą, todėl daugeliu atvejų efektyvus mokinių srauto skaičiavimas tampa labai svarbus. Naudojant technologijas galima rasti stebėjimo sprendimą, kaip tai valdyti, pateikiant įspėjimus, kai tam tikroje vietoje susirenka daugiau nei pageidaujamas žmonių skaičius (galbūt tai socialinis renginys, oficialus susitikimas ar pan.) Specialios žmonių skaičiavimo kameros gali pateikti tikslią informaciją, kiek žmonių įėjo ir kiek išėjo iš tam tikros patalpos. Šių kamerų informacija taip pat gali būti rodoma skaitmeninių ženklų ekranuose, kai svarbiausia yra skaidrumas ir visuomenės informavimas.

 
Socialinės atskirties sprendimas

 
Šiame sprendime naudojamos žmonių skaičiavimo ir 3D modeliavimo technologijos, kad būtų galima tiksliai išmatuoti atstumą tarp žmonių. Atstumo matavimas gali būti koreguojamas pagal konkrečius scenarijus arba besikeičiančius vyriausybės reglamentus.
Išvestį galima prijungti prie įvairių rūšių signalizacijos, pavyzdžiui, sirenos, garsinio signalo ar balso komandos, todėl scenarijaus metu galima perduoti atitinkamą pranešimą. Pavyzdžiui, galima naudoti garsinį pranešimą "Prašome nepamiršti laikytis didesniu nei 1,5 m atstumu". Arba, esant ekstremalesnėms aplinkybėms, galima įjungti sireną, kuri įspėtų apsaugos darbuotoją įsikišti.

 
"Hikvision" paskaitų fiksavimo ir transliavimo sprendimas

 
Po pandemijos naujame normaliame pasaulyje laikai keičiasi greičiau, nei galima įsivaizduoti. Švietimo sektorius išgyvena visišką skaitmeninę transformaciją, dabar tai yra pagrindinė tendencija mokyklose, koledžuose ir švietimo įstaigose. Mokymosi procesas švietimo sektoriuje pereina nuo mokymosi klasėje prie e. mokymosi. Pastaruoju metu labai išaugo e. mokymosi paklausa.
 
Perėjimas prie internetinių ir neinternetinių pamokų pandemijos ir postpandemijos etapais mokytojams ir mokiniams sukėlė dar daugiau streso. Mokytojai susiduria su tokiais iššūkiais, kaip ilgesnės darbo valandos, tėvų kišimasis ir išsiblaškymas dėl neakademinės veiklos. Visų iššūkių, su kuriais susiduria mokytojai ir mokiniai per pamokas internetu ir ne internetu, panacėja yra "Hikvision" paskaitų fiksavimo ir transliavimo sprendimas.
 
Nepaisant to, kad visoje šalyje vėl atidaromos mokyklos ir koledžai, nemažai mokinių ir darbuotojų nedalyvauja pamokose dėl pandemijos baimės, todėl norint užpildyti šią spragą ir padėti mokiniams, "Hikvision Lecture Capture and Broadcasting Solution" yra puikus sprendimas.
 
Dėl jo mokymosi procesas tapo labai patrauklus, lankstus ir interaktyvus. Paskaitos transliavimas ir tuo pat metu jos įrašymas gali labai padėti besimokantiesiems skirtingose laiko juostose ir vietose. "Hikvision Lecture Capture and Broadcasting Solution" suteikia technologinį pranašumą tiek studentams, tiek mokytojams. Tai padeda supaprastinti mokymosi procesą ir palengvinti dalijimąsi žiniomis.

 
Pagrindiniai privalumai

 
Duomenų rodymas realiuoju laiku: Prie kiekvieno įėjimo galima įrengti aiškų ir lengvai suprantamą dinaminį duomenų rodymo monitorių, kad realiuoju laiku būtų galima matyti atnaujintus duomenis apie patalpų skaičių.

Automatinis pavojaus signalas: Pasiekus iš anksto nustatytą maksimalų skaičių, sukuriamas įspėjimas, o jei kas nors bando įeiti į vidų, kol skaičius nesumažėjo iki šios ribos, gali būti įjungtas garsinis signalas.

Lengvas ir greitas įdiegimas: Srauto kontrolės sprendimą galima lengvai ir greitai įdiegti. Jis sukurtas taip, kad būtų paprastas naudoti ir labai tikslus, o parinktys atitiktų visus galimus taikymo scenarijus.
Paskaitų fiksavimo ir transliavimo sprendimas sukuria pridėtinę vertę: Tai naudinga realioje ir virtualioje klasėje. Klasės modeliavimas apima - trijų ekranų išvestį, daugialypės terpės turinio indeksavimą ir katalogavimą. Ji turi redagavimo po paskaitos ir publikavimo funkciją su saugojimo ir paieškos galimybe. Ji taip pat turi anotacijas interaktyviojoje lentoje. Siūloma naudojimo statistika ir analizė. Ji padeda planuoti paskaitas ir tvarkaraščius. Siūlomas įrenginio valdymas, techninės ir programinės įrangos atnaujinimai. Paskaitų fiksavimo ir transliavimo sprendimas kainuoja vieną kartą. Jį galima integruoti su trečiųjų šalių programine įranga. Sprendimas leidžia rengti paskaitas internetu, imituoti paskaitas klasėje ir atnaujinti kursus per egzaminus. Naudojimo analizės duomenys leidžia suprasti, kaip dalyvauja studentai ir koks yra paskaitų dažnumas.

 
Pandemijos rizikos šalinimas taikant atitikties priemones

 
Saugus švietimo sektoriaus atidarymas reikalauja, kad visi kartu žengtume į priekį, taikydami rekomenduojamą geriausią praktiką ir palaikydami saugius kasdienius įpročius, kad sumažintume riziką. Naujausios vaizdo technologijos gali padėti įvairioms organizacijoms geriau laikytis nurodymų ir rekomendacijų. Hikvision India, turi specialius produktų paketus, skirtus švietimo vertikalės specifiniams taikymams ir sprendimams, įskaitant mokyklas, koledžus, universitetus ir kitas švietimo įstaigas. Ji turi daugybę taikymo atvejų visoje Indijoje, padedančių saugiai atnaujinti švietimo sektoriaus veiklą.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį