Kaip apsaugos sistemų integratoriai gali įveikti "pasidaryk pats" populiarėjimą

Paskelbta 2022-03-02


Apsaugos produktai "pasidaryk pats", kuriuos apima išmaniųjų namų sprendimų terminas, tapo populiarūs tarp vartotojų visame pasaulyje. Tai tapo iššūkiu fizinės apsaugos sistemų integratoriams, kurie daugiausia dėmesio skiria gyvenamųjų namų projektams.
 
Šį iššūkį sustiprino COVID-19. Nors užklupus pandemijai daugiau žmonių buvo namuose, sveikatos priežiūros gairės ribojo bet kokį profesionalų darbą. Ar tai reiškia, kad gyvenamųjų namų apsaugos sistemų integravimas nebėra perspektyvus verslas?
 
Žurnalistai neseniai kalbino "Omdia" vyresnįjį išmaniųjų namų analitiką Blake'ą Kozaką, kad išsiaiškintų, kaip apsaugos sistemų integratoriai (SI) gali įveikti šį iššūkį.


Sutelkite dėmesį tik į profesionalius sprendimus


Tai akivaizdžiausias problemos sprendimas - sutelkti dėmesį į apsaugos sistemas, kurioms reikalinga profesionalo pagalba. Nors daugelį rinkoje esančių prietaisų klientams lengva įdiegti, didelėse gyvenamosiose patalpose ir esant didelei rizikai viskas tampa sudėtinga.
 
"Apsaugos sistemų integratoriai galėtų sušvelninti "pasidaryk pats" plėtrą, sutelkdami dėmesį į sprendimus, kuriems reikia profesionalo pagalbos", - sakė Kozakas. "Schneider Wiser" siūlomi "Trane", "Honeywell/Resideo" ar "Flo by Moen" sprendimai yra orientuoti į profesionalius kanalus ir dažnai nėra tiesiogiai prieinami vartotojams. Be to, šie sprendimai siekia vartotojams suteikti daugiau įžvalgų.
 
"Google Nest" išmanusis termostatas, kaip ir "Nest Renew", pagaliau daro daugiau nei tik integruojasi su komunalinių paslaugų teikėjais dėl naudojimo laiko (TOU) ar stebi užimtumą. Be to, šie sprendimai, pavyzdžiui, "2GIG" ir "Resideo", siūlo gaminius, kurie yra sukurti taip, kad juos būtų galima pastatyti į priekį ir į centrą namuose, nes jų skydeliai, kuriuose naudojama veido atpažinimo funkcija, skirti nešiojamoms klaviatūroms."
 
Tai paprasta strategija, nes visada atsiras klientų, kurie norės profesionalių įrenginių arba nenorės patirti "pasidaryk pats" rūpesčių.


Siūlykite ne tik saugumą - pasiūlykite ramybę


"Pasidaryk pats" rinka yra labai susiskaidžiusi, o vartotojai turi labiau rūpintis savo namais, kad jie veiktų sklandžiai. Pasirinkus profesionalų sprendimą, vartotojas gali būti ramus, kad jis veiks, o jei neveiks, kas nors tuo pasirūpins.
 
"Pasidaryk pats", kai kurie prekių ženklai pradeda imti mokestį už išplėstinį klientų aptarnavimą, pavyzdžiui, "Arlo" reikalauja mėnesinės prenumeratos už aptarnavimą telefonu", - sakė Kozakas. "Specialistai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kokia fragmentiška yra "pasidaryk pats" sprendimų išmaniųjų namų rinka ir kiek pastangų reikia įdėti, kad viskas veiktų. Materija gali turėti teigiamos įtakos šiam "pasidaryk pats" iššūkiui, tačiau apčiuopiamų rezultatų greičiausiai nepamatysime iki 2023 m."


Parduokite ir "pasidaryk pats" sprendimus


Specialistai taip pat galėtų siekti pradėti pardavinėti daugiau "pasidaryk pats" sprendimų. Daugybė prekės ženklų dabar siūlo išmaniųjų namų sprendimus su profesionalia signalizacijos stebėsena.
 
"Nest", "Ring" ir "Arlo" turi savo profesionalius sprendimus, tačiau ir kiti, pavyzdžiui, "Abode" ar net "Ecobee", kurie dabar siūlo profesionalią signalizacijos stebėseną savo jutikliams ir kameroms", - pridūrė Kozakas. "Kitais atvejais "Ring" siūlo vaizdo stebėjimo paslaugas, prilygstančias tam, ką vartotojai galėtų gauti iš tradicinių paslaugų. Nors kol kas to dar nelabai pavyko parodyti, ADT ir "Google" partnerystė, tikėtina, vis dar juda į priekį, o tai reiškia, kad labai tradicinis prekės ženklas glaudžiai bendradarbiauja su "pasidaryk pats" ir IT prekės ženklu."
 
Integratoriai neturėtų visiškai atmesti "pasidaryk pats" paslaugų ir vietoj to turėtų sutelkti dėmesį į pasiūlymus, kuriems reikia profesionalios pagalbos, arba rasti "pasidaryk pats" prekės ženklų, su kuriais galėtų bendradarbiauti. Tai leistų jiems išlikti kliento kelionės dalimi nuo to momento, kai jis nusprendžia priimti saugumo sprendimus. Teikdami jiems "pasidaryk pats" sprendimus, galite suteikti jiems galimybę susipažinti su profesionalių sprendimų teikiamomis galimybėmis ir padėti geriau suprasti jų naudą.


Išvada


Yra keli būdai, kuriais saugumo sistemų integratoriai gali įveikti "pasidaryk pats" sprendimų iššūkį. Negalima paneigti namų automatizavimo sektoriaus potencialo, tačiau orientuotis tarp daugybės rinkoje esančių prietaisų yra sunku. Žinoma, visada atsiras klientų, kurie norės profesionalių paslaugų. Tačiau idealus būdas žengti į priekį galbūt būtų "pasidaryk pats" ir profesionalių paslaugų derinys, kuris užtikrintų visišką ramybę.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį