"Ajax" profesionali apsaugos sistema plečiasi į Argentinos rinką

Paskelbta 2022-02-11


Didžiausia profesionalių apsaugos sistemų gamintoja Europoje "Ajax Systems" žengia į Argentinos rinką. Įmonė planuoja didinti savo įtaką regione ir suburti vietinę komandą.
 
Neseniai gauti FCC ir IC sertifikatai leido "Ajax Systems" plėstis į naujus regionus, kuriuose naudojamas 915 MHz dažnių ruožas. Tai apima plėtrą Lotynų Amerikos, JAV, Kanados, Australijos, Australijos ir Pietryčių Azijos rinkose 2022 m.
 
Nuo vasario 2 d. "Ajax" belaidžius gaminius bus galima įsigyti iš pirmojo oficialaus bendrovės partnerio ir platintojo regione - "Getterson". Iš pradžių bus parduodama gerai žinoma "Ajax" belaidžių gaminių linija "Jeweller", o laikui bėgant bus galima įsigyti naują laidinių įrenginių liniją "Fibra".
 
"Ajax Systems" sudarė sutartį su "Getterson", pirmaujančiu Argentinos signalizacijos platintoju. Kartu mes galime pakelti Argentinos apsaugos rinką į naują lygį, naudodami pažangiausias technologijas, kurios jau sukėlė revoliuciją Europos rinkoje. Lengvai ir greitai įdiegiama "Ajax" suteikia naujų galimybių ir didesnį pelną tiek įrengimo, tiek stebėjimo įmonėms", - sakė Diego Di Giuseppe, "Ajax Systems" pardavimų direktorius Italijai, Pirėnų pusiasaliui ir Lotynų Amerikai.
 
Be to, prie "Ajax Systems" prisijungė ir Federico Keselmanas, kuris tapo regioniniu pardavimų vadovu Argentinoje. Daugiau nei 24 metų patirtį technologijų ir klientų aptarnavimo organizacijose turintis Federikas yra apsaugos sistemų pardavimo ekspertas.
 
"Federico įdarbinimas yra pirmasis mūsų strateginio pozicionavimo plano žingsnis. Daugiausia dėmesio skiriame vietinių talentų pritraukimui, kad galėtume Argentinos klientams pasiūlyti geriausią aptarnavimą ir techninę pagalbą", - sakė Di Giuseppe.
 
Griežčiausius pramonės standartus atitinkanti "Ajax" užtikrina geriausią naudotojo patirtį tiek profesionalams, tiek galutiniams vartotojams. Pasaulinę bendrovės sėkmę visų pirma lėmė jos inovacijos, t. y. patentuotos technologijos, tokios kaip "Jeweller", "Wings" ir "OS Malevich". Šiuo metu "Ajax" saugo daugiau nei 1 250 000 naudotojų 130 šalių ir tapo daugiau nei 100 000 saugumo specialistų visame pasaulyje pasirinkimu.
 
Produktų liniją sudaro daugiau kaip 50 belaidžių ir laidinių įrenginių, skirtų vidaus ir lauko apsaugai, įskaitant judesio, gaisro ir nuotėkio detektorius, valdymo pultus (koncentratorius), sirenas, diapazono ilgintuvus, klaviatūras, pavojaus mygtukus, taip pat namų automatizavimo įrenginius.
 
Dėl sistemos lankstumo ir galimybės užtikrinti visapusišką apsaugą nepriklausomai nuo patalpų dydžio ar vietos "Ajax" sistemos plačiai diegiamos ne tik privačiam ir komerciniam turtui, bet ir valstybiniams bei visuomeniniams objektams apsaugoti. Tarp žymiausių projektų, kuriuose įdiegtos "Ajax" sistemos, yra UNESCO pasaulio paveldo objektas Norvegijoje, mobiliojo ryšio bokštas Bangladeše, geležinkelis Šveicarijoje, grybų ūkis Turkijoje, muziejai Danijoje ir Pietų Afrikoje, XIX a. pilis Vokietijoje ir net tyrimų bazė Antarktidoje.

 

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/ajax-ismanioji-saugumo-sistema.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį