Dahua: Vaizdo analizės naudojimo išplėtimas su pradinio lygio vaizdo registratoriais

Paskelbta 2022-02-03

 

Pastaraisiais metais vaizdo analizės tikslumas ir našumas labai padidėjo dėl gilaus mokymosi, didelio našumo kompiuterijos ir didelės apimties duomenų analizės.

2021 m. buvo pastebimas platesnis dirbtinio intelekto, ypač gilaus mokymosi, pritaikymas, todėl vaizdo stebėjimas ir aptikimas tapo dar tikslesnis, o sąnaudos - mažesnės. Poveikis - pagreitinti tyrimą po įvykio, nes galima atlikti paiešką ir filtravimą pagal tokius kriterijus, kaip asmens savybės ar objektų tipai.

Neabejotina, kad vaizdo analizė, pagrįsta giliuoju mokymusi paremtu dirbtiniu intelektu, vis dažniau naudojama vaizdo stebėjime - tiek periferijoje esančiose kamerose, tiek šerdyje esančiose NVR/DVR ir debesijoje. Pardavėjai, įskaitant "Dahua Technology", dabar siūlo kameras ir įrašymo įrangą su AI vaizdo analizės funkcijomis. Tiesą sakant, "Dahua" dirbtinio intelekto produktų asortimentas tapo toks platus, kad dabar ši technologija pasiekia daug daugiau naudotojų, įtraukiant ją į pradinio lygio produktus, pavyzdžiui, Cooper-I serijos XVR skaitmeninius vaizdo įrašymo įrenginius. "Cooper-I" serija palaiko H.264 ir H.265 suspaudimą ir turi išmaniojo judesio aptikimo ("SMD Plus") bei AI kodavimo funkcijas. Dahua yra vienintelis gamintojas, kuris į savo pradinio lygio skaitmeninius vaizdo įrašymo įrenginius įtraukia AI funkcijas, suteikdamas naudotojams visas pažangias AI galimybes, tačiau už ekonomiškesnę kainą.

Dahua Smart Alarm Filter
Dahua išmanusis aliarmo filtras

SMD Plus - kuris įjungtas pagal numatytuosius nustatymus be jokios papildomos konfigūracijos - gali tiksliai atpažinti žmones ir transporto priemones, kartu filtruodamas kitų objektų sukurtus klaidingus pavojaus signalus realiuoju laiku arba ieškant įrašyto vaizdo įrašo. Naudojant gilaus mokymosi algoritmus, kurie intuityviai analizuoja sceną atpažindami objektus ir modelius, kaip tai daro žmonės, o ne tik registruodami pikselių pokyčius, labai padidėja aptikimo tikslumas ir atitinkamai sumažėja klaidingų pavojaus signalų.

 

Saugyklos taupymas

Nors naudotojams suteikiama galimybė gauti 4K itin didelės raiškos vaizdus, ši technologija gali turėti trūkumų, pavyzdžiui, teoriškai reikia keturis kartus didesnio duomenų srauto pralaidumo ir saugyklos talpos, dėl kurių padidėja bendra nuosavybės kaina. Tačiau "Cooper-I" serijoje įdiegta AI kodavimo funkcija sutaupo daugiau kaip 50 % duomenų srauto pralaidumo ir saugyklos vietos, palyginti tik su įprastiniu H.264 / H.265 kodavimu. Derindama bendrovės HDCVI 6.0 Plus funkcijas su pažangiausiomis AI funkcijomis, "Dahua" teikia AI funkcijas visai HDCVI (HD per koaksialinį kabelį) serijai.
 

Dahua storage compared to h265
Dahua saugykla, palyginti su h265

 

Kiti privalumai

Remiantis "Omdia" 2020 m. liepos mėn. ataskaita apie vaizdo stebėjimo apimtį ir pažangiosios analitikos tendencijas, pagrindiniai įrašymo įrenginiais pagrįstos AI programinės įrangos privalumai yra šie:

- Nėra reikalavimo keisti esamas kameras
- Įrašytuvai suteikia daugiau duomenų apdorojimo galios ir pagerina vaizdo analizės našumą, palyginti su kraštine aparatine įranga
- Lengviau integruojama su kitais saugumo ar verslo žvalgybos sprendimais
- Vaizdo registratoriai gali atlikti daugiau analizės funkcijų viename kameros kanale
- Analitiką, atliekamą naudojant daugiau nei vieną kanalą, pavyzdžiui, objektų stebėjimą keliomis kameromis, lengviau apdoroti centralizuotai.

Ataskaitoje taip pat pabrėžiama tikslaus įtartinų įvykių aptikimo svarba, ypač ypatingai didelio saugumo ypatingos svarbos infrastruktūros aplinkoje, kur nepastebėtas saugumo įvykis gali turėti katastrofiškų pasekmių.

 

Auganti dirbtinio intelekto rinka


Augantį vaizdo analizės ir dirbtinio intelekto naudojimą patvirtina 2020 m. "IFSEC Global" ataskaita apie vaizdo stebėjimą, kurioje teigiama, kad didžioji dauguma (71 proc.) saugumo specialistų šiuo metu mano, kad analizės programinė įranga pasiekė tokį lygį, kai ji gali suteikti jiems realios naudos.
Nedidelė dauguma (54 %) ir toliau nenaudoja analitikos savo stebėjimo sistemose, o tai rodo, kad analitika vis dar yra didelė neišnaudota rinka. Ataskaitoje taip pat įvardijamos pagrindinės priežastys, dėl kurių saugumo specialistai investuotų į vaizdo analitiką, iš kurių pirmoje vietoje yra klaidingų pavojaus signalų mažinimas. Tai rodo, kad klaidingi pavojaus signalai ir toliau kelia iššūkių pramonei, o jų mažinimo būdų, pavyzdžiui, dirbtiniu intelektu pagrįstos vaizdo analitikos diegimas, paieška yra pagrindinis prioritetas. Didžioji dauguma apklausoje dalyvavusių respondentų (71 proc.) teigė manantys, kad dabar vaizdo analizė pasiekė tokį lygį, kai ji gali suteikti realią vertę.

 

Išvada

Kaip matome, vaizdo analizės tikslumas ir našumas pastaraisiais metais nepaprastai pagerėjo, o naudotojai vis dažniau renkasi šią technologiją. Tai reiškia, kad tokie produktai, kaip "Dahua Cooper-I" serijos gaminiai su SMD Plus ir dirbtinio intelekto kodavimo funkcijomis, prisidės prie didesnio vaizdo analizės ir dirbtinio intelekto diegimo, padėdami patenkinti pažangių funkcijų už pradinę kainą paklausą. Bus įdomu po poros metų vėl grįžti prie šios temos ir pažiūrėti, kaip šie gaminiai prisidėjo prie platesnio dirbtinio intelekto naudojimo tarp apsaugos specialistų.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį