Danijos restoranas pritaikė "Dahua" sprendimus saugiam atidarymui

Paskelbta 2022-01-31


Danijoje pradėjus plisti COVID-19, Danijos vyriausybė uždarė visus restoranus, barus ir kitas verslo sritis. Kad atitiktų vyriausybės vykdomą grįžimo į verslą politiką, Odensėje esanti populiari maitinimo įstaiga "Arkaden Food Hall" turi neviršyti tam tikros svečių skaičiaus kvadratiniame metre - jų atveju 308 žmonių. Būdama atsakinga už savo klientus ir darbuotojus, "Food Hall" įdiegė "Dahua Technology" žmonių skaičiavimo ir srautų valdymo sprendimą, kad užtikrintų sklandų ir saugų atidarymą po pandemijos.


Iššūkiai


Maisto salė, kurioje yra 14 maisto prekystalių ir 2 barai, turi du įėjimus. Žmonių skaičių iš šių dviejų įėjimų reikia sujungti ir rodyti ekranuose, kad būtų galima nustatyti, ar yra dar vietos klientams įeiti, ar jie turės laikinai laukti prie durų.


Sprendimas


Dahua dirbtiniu intelektu paremta žmonių skaičiavimo kamera gali automatiškai ir tiksliai apskaičiuoti realiuoju laiku į restoraną įeinančių žmonių skaičių, taip išvengiant spūsčių ir padedant sušvelninti pandemijos plitimą. DSS PRO platforma su žmonių skaičiavimo ir srautų valdymo funkcijomis kartu su monitoriais ir DPB18A padeda svečiams siųsti įvairius vaizdo įrašus / nuotraukas ir redaguojamą turinį. Kai svečių skaičius viršija nustatytą reikšmę, platforma ir monitoriai praneša ir skaitmeninėje iškaboje prie įėjimo į maisto salę parodo "limitas pasiektas", primindami atvykstantiems klientams laukti prie durų. Be to, žmonių skaičiavimo kameras paprasta ir lengva įrengti, todėl montuotojas visą projektą įgyvendino vos per 1 dieną.

"Žmonių skaičiavimo sprendimas suteikė mums statistinių duomenų ir duomenų apie klientų elgesį, o tai leidžia sutaupyti daug išteklių, nes nereikia fiziškai skaičiuoti klientų prie durų. Be to, naudodamiesi monitoriais galime jiems prie įėjimo suteikti svarbios informacijos. Esame labai patenkinti bendradarbiavimu. Atrodo, kad yra daug naujoviškų sprendimų, kuriuos mielai išbandytume, nes manome, kad tai padės mums būti išmanesniems ir efektyvesniems daugeliu atžvilgių", - sakė Sanne Brigsted, "Food Hall" verslo plėtros vadovė.


Privalumai


Susidūrus su COVID-19 poveikiu, "Dahua" žmonių skaičiavimo ir srautų valdymo sprendimas didina tokių verslo įstaigų kaip "Arkaden Food Hall" saugumo lygį ir konkurencingumą, o jų svečiams sukuria patogią valgymo aplinką. Svarbiausia, kad šis sprendimas padėjo restoranui sėkmingai įvykdyti pagrindinę užduotį - vėl atidaryti maisto salę, nes operatorius gali stebėti klientų srautus realiuoju laiku, kad būtų galima laiku imtis saugumo priemonių, kol vieta dar nėra perpildyta klientų. Naudojant šią išmaniąją sistemą nereikia papildomų darbuotojų, kurie rankiniu būdu skaičiuotų klientus prie durų, o tai gali gerokai sumažinti darbo sąnaudas ir padidinti restorano valdymo efektyvumą. Be to, jo monitorius gali būti naudojamas kaip skelbimų lenta klientams informuoti arba kaip daugiafunkcis reklaminis ekranas, kuriame, remiantis išmaniąja "DSS Pro" duomenų analize, vykdoma renginių rinkodara ir planavimas, todėl restoranui sukuriama platforma su didžiuliu plėtros potencialu ir sukuriamos verslo galimybės.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-kameros.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį