Pastarieji keleri metai neabejotinai buvo iššūkis visiems. Vis dar visur tvyrant pandemijai, žmonės šiek tiek išmoko prisitaikyti prie naujos normos. O kartu su ja kilo ir naujų technologijų banga. Remiantis IEEE tyrimu, dirbtinis intelektas (DI), mašininis mokymasis, debesų kompiuterija ir 5G - tai tik kelios iš technologijų, kurios 2022 m. užims svarbiausią vietą.
Būdama pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, "Dahua" nuolat diegia naujoves ir tobulina savo produktų ir paslaugų pasiūlymus, daug dėmesio skirdama naujausioms ir atsirandančioms pramonės technologijoms. Naujieji metai jau visai netoli, todėl susipažinkime su keliomis technologijų tendencijomis, kurios, kaip tikimasi, taps tigro metų lyderėmis:
Diegiant dirbtinį intelektą į galutinius, kraštinius ir debesijos scenarijus, vis daugiau dirbtiniu intelektu pagrįstų įrenginių bus plačiai taikomi įvairiose srityse ir pramonės šakose. Tikėtina, kad su AI analitika susijusios technologijos, pavyzdžiui, AI pagrįsta kriminalistinė paieška, verslo žvalgyba, objektų aptikimas ir pralaidumas, 2022 m. ir vėliau lems didelę dalį vaizdo stebėjimo inovacijų.
Kitais metais "Dahua" "WizSense" - plataus masto dirbtinio intelekto produktų ir sprendimų, kurie labai tiksliai atpažįsta žmones ir transporto priemones, serija - ketina išleisti atnaujintas dirbtinio intelekto scenos savaiminio prisitaikymo (AI SSA), dirbtinio intelekto kodavimo ir "QuickPick" funkcijas. Be to, "WizMind" - "Dahua" aukščiausios klasės dirbtinio intelekto sprendimų rinkinys, siūlantis ankstyvus įspėjimus ir perspėjimus realiuoju laiku, pažangią analizę ir duomenų statistiką - taip pat ruošiasi atnaujinti savo portfelį, į kurį įeina plataus kampo kameros, automobilių stovėjimo aikštelių valdymo, šiluminio vaizdo kameros ir kt.
Remiantis "Omdia" 2021 m. vaizdo stebėjimo ir analizės duomenų bazės ataskaita, tikimasi, kad didės įrašymo įrenginių - ypač pradinio lygio įrangos - su integruota gilaus mokymosi analitika paklausa. Pavyzdžiui, "Dahua Cooper-I" serijos XVR yra pirmasis pradinio lygio išmanusis analoginis įrašymo ir saugojimo įrenginys, kuriame siūlomos tokios dirbtinio intelekto funkcijos kaip SMD (išmanusis judesio aptikimas) Plus ir dirbtinio intelekto kodavimas. Panašiai ir "Dahua Eureka" seriją taip pat sudaro pradinio lygio termovizorinės kameros, kuriose veikia AI. Sukurta galutiniams naudotojams, tai idealus pasirinkimas mažoms ir vidutinėms perimetro įsilaužimo aptikimo ir ankstyvo gaisro aptikimo sistemoms įvairiuose scenarijuose (pvz., atliekų perdirbimo aikštelėse).
Tikimasi, kad 2022 m. debesų kompiuterijos paklausa tarp organizacijų išliks dėl nuotolinio darbo ir didėjančios skaitmeninės transformacijos tendencijos dėl COVID-19. Debesija pagrįstų vaizdo stebėjimo sprendimų, tokių kaip VSaaS (vaizdo stebėjimas kaip paslauga), diegimas 2022 m. taip pat turėtų paspartėti.
Dėl daugybės privalumų, tokių kaip ekonomiškumas, nuotolinė prieiga prie duomenų, saugus duomenų saugojimas, didelis patikimumas ir t. t., ši paslauga vis labiau populiarėja smulkaus ir vidutinio verslo sektoriuje, kuris negali savarankiškai kurti ir prižiūrėti vaizdo stebėjimo sistemų.
Vienas iš puikios VSaaS sistemos pavyzdžių yra "Dahua" COS debesijos platforma - konfliktiška debesijos platforma, leidžianti naudotojams valdyti vietoje esančius įrenginius ir naudotis visomis paslaugomis bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Ji taip pat suteikia montuotojams patogių sprendimų, kurie yra po ranka, įskaitant 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiančią nuotolinę problemų diagnostiką ir remontą, signalizacijos veikimą, debesijos saugojimo paslaugą ir kt.
5G, žinoma, yra pagrindinė technologija, kuri ateinančiais metais bus naudinga vaizdo konferencijoms ir nuotoliniam darbui. Greitos vaizdo ryšio tinklo galimybės, kurias suteikia 5G plačiajuosčio ryšio technologija, užtikrina dalijimąsi vaizdais realiuoju laiku ir garso bei vaizdo sinchronizavimą be vėlavimo, todėl galima veiksmingai bendrauti ir bendradarbiauti nuotoliniu būdu.
Neseniai atliktas IDC tyrimas rodo, kad artimiausioje ateityje darbdaviai visame pasaulyje bus linkę taikyti hibridinį darbo modelį, kuriame derinamas nuotolinis darbas ir darbas vietoje. Vaizdo konferencijų sprendimai ir skaitmeninės nuotolinio darbo priemonės, tokios kaip "Dahua DeepHub" išmanioji interaktyvioji lenta, ateinančiais metais taip pat bus paklausios. Dahua DeepHub sukurta efektyviam ir bendram darbui šiuolaikiniuose susitikimų kambariuose ir biuruose, kuriuose galima dalyvauti nuotoliniu būdu. Funkcijos apima patogią vartotojo sąsają, belaidį 4K ekraną, paprastą diegimą, galimybę rašyti jutikliniame ekrane, didelio našumo vaizdo konferencijas ir kitas išmaniąsias funkcijas.
Neabejotina, kad 5G suteiks galimybę tinklams užtikrinti didesnį greitį ir patikimumą. Jis leis geriau panaudoti tokias technologijas kaip dirbtinis intelektas, daiktų internetas ir mašininis mokymasis, skirtas kelių šalių konferencijų bendradarbiavimui, ir sudarys sąlygas įvairioms novatoriškoms vaizdo konferencijų pramonės taikomosioms programoms.
Daugialypių jutiklių ir sistemų konvergencija per daiktų internetą (IoT) yra dar viena sritis, kurioje ateinančiais metais bus stebimas augimas. Daiktų dirbtinis intelektas (AIoT) - tai dirbtinio intelekto technologijų ir daiktų interneto infrastruktūros derinys. Juo pasiekiama efektyvesnių daiktų interneto operacijų, gerinama žmogaus ir mašinos sąveika, tobulinamas duomenų valdymas ir analizė. Kitaip tariant, kiekvienas daiktų interneto aplinkos elementas gali ne tik atskirai valdyti dirbtinį intelektą, bet ir prisijungti vienas prie kito ir kartu atlikti užduotis išmaniau.
Pastaraisiais metais vis didėjantys saugumo reikalavimai, susiję su didelio masto perimetro apsaugos scenarijais (pvz., oro uostas, statybvietė, vandens telkinys ir kt.), leido suartinti AI valdomą vaizdo technologiją su termovizoriumi ir apsaugos radaru. Pavyzdžiui, "Dahua" perimetro apsaugos apsaugos radaro sprendimas integruoja PTZ kamerą ir termovizorių su apsaugos radaru, kad būtų pasiektas daugiamatis jutimas, leidžiantis naudotojams aptikti ir sekti įsilaužimus, įkelti pavojaus signalus, išsaugoti įrodymus ir kt.
AIoT technologija taip pat vis labiau integruos tokius sprendimus, kaip vaizdo stebėjimas, signalizacija, prieigos kontrolė, gaisro aptikimas su temperatūros, drėgmės, dūmų, šilumos ir oro kokybės jutikliais - ir tai tik keletas iš jų - į išmaniuosius pastatus ir namus. Atsiras daugiau scenos pritaikymu pagrįstų sprendimų, kurie integruos vaizdo dirbtinio intelekto technologiją su radarais ir kitomis daiktų interneto technologijomis, siekiant išspręsti konkrečius klientų skaudulius.
Kibernetinis saugumas kelia vis didesnį vartotojų susirūpinimą, o augant daiktų interneto tinklams jis taps vis aktualesne problema. Didžiausią susirūpinimą kelia mobiliosios ir hibridinės darbo jėgos (darbuotojai, dirbantys iš namų ar nuotoliniu būdu), debesijos ir duomenų centrų pažeidžiamumas ir koordinuotos ar išpirkos reikalaujančios programinės įrangos atakos prieš jų tinklus.
Jau ilgą laiką "Dahua" teikia didelę reikšmę informacijos saugumui išmaniojo daiktų interneto srityje, tinklo saugumą ir privatumo apsaugą laikydama vienu svarbiausių bendrovės prioritetų. "Dahua" naudotojams siūlo ištisinio šifravimo technologiją, kuri apima viso duomenų gyvavimo ciklo saugumą. Įmonė integruoja tokias saugumo apsaugos priemones, kaip sertifikatų autentiškumo patvirtinimas, kodų srauto vientisumo tikrinimas ir kodų srauto šifravimas, kad tinklo duomenys būtų užšifruoti ir apsaugoti viso rinkimo, perdavimo, saugojimo, dalijimosi ir naudojimo proceso metu.
Be to, įsteigtas "Dahua" kibernetinio saugumo centras (DHCC), kurio paskirtis - mažinti kibernetinio saugumo problemas teikiant pranešimus apie saugumo pažeidžiamumus ir dalijantis kibernetinio saugumo žiniomis su klientais. Jame veikia Produktų saugumo incidentų reagavimo grupė (PSIRT), kuri priima, apdoroja ir atskleidžia bet kokias su "Dahua" produktais ir sprendimais susijusias saugumo spragas.
Stebėjimas esant silpnam apšvietimui: Naujos kartos "Dahua" nespalvotos kameros dabar turi du jutiklius - vienas fiksuoja informaciją apie šviesą, kitas - apie spalvas - ir pažangų vaizdo signalų apdorojimą, todėl galima gauti aukštos kokybės vaizdus. Be to, netrukus bus išleisti "Dahua" kameros "trys viename" (TiOC) HAC produktų atnaujinimai, įskaitant raudonos ir mėlynos šviesos trikdžių pašalinimą, balso pritaikymo funkciją ir produktų serijinį žymėjimą.
Terminė termografija:Dahua pradinio lygio terminė rankinė termografinė kamera HI20 yra nešiojamas, tikslus ir ekonomiškas terminis prietaisas, tinkantis profilaktinei priežiūrai vietose, kurios yra jautrios temperatūros svyravimams (pvz., namuose, darbo vietoje). Jį galima naudoti elektros gedimams tikrinti, įrangai ir mašinoms, pastatų sveikatos diagnostikai ir kt.
Saulės energija: Integruotas "Dahua" ne elektros tinklu veikiantis saugumo sprendimas integruoja vaizdo stebėjimą (įskaitant dirbtinio intelekto funkcijas) su 4G tinklo perdavimo technologija ir saulės energijos technologija, kad būtų galima sukurti veiksmingą stebėjimo sistemą vietovėse, kuriose nėra prieigos prie tinklo ryšio ir elektros energijos. Susiję produktai apima integruotą saulės energijos sistemą ir saulės energija maitinamas apsaugos kameras (IPC ir PTZ).
2022 m. sukanka 10 metų nuo "Dahua" HDCVI nepriklausomo susikūrimo, tai suteikia skaitmeninės technologijos privalumų, tokių kaip "Full HD" vaizdai, paprastas naudojimas, dirbtinio intelekto funkcijos ir kitos išmaniosios funkcijos, esamoms koaksialinėms sistemoms - nekeičiant kabelio. Kitais metais ketinama išleisti šaunių atnaujinimų, pavyzdžiui, išmaniųjų dvigubų šviestuvų ir laiko planavimo per dirbtinio intelekto valdomą XVR, ir dar daugiau!
« Atgal
EV krovimo įranga
Visi produktaiElektros instaliacija
Visi produktaiSaulės energija
Visi produktai