3 didžiausios veido atpažinimo bendrovės atskleidžia dažniausiai pasitaikančius klientų skundus

Paskelbta 2022-01-20


Veido atpažinimas tapo neatsiejama fizinės apsaugos dalimi, tačiau daugelis klientų dar nesinaudoja jo teikiamais privalumais. Vis dar išlieka keletas susirūpinimą keliančių klausimų dėl jų naudojimo ir veiksmingumo, nors nauda yra gana akivaizdi.
 
Pasak "Grandview Research", tikimasi, kad 2021-2028 m. pasaulinė veido atpažinimo rinka augs 15,4 proc. Didelę šio augimo dalį sudarys saugumas.
 
Tačiau šis augimas gali būti nesudėtingas. Kai kurie bendri nusiskundimai išlieka net tarp tų, kurie jau pradėjo naudoti veido atpažinimo sistemą. Šiame straipsnyje tokie nuogąstavimai nagrinėjami, pateikiant trijų pirmaujančių veido atpažinimo sprendimų teikėjų komentarus, ypač prieigos kontrolės sektoriuje.


Steve McMillen, "RealNetworks" SAFR sprendimų inžinerijos vyresnysis direktorius


Problema: Naudotojai skundžiasi, kad atpažinti jų veidą užtrunka per ilgai. 
Sprendimas: Užtikrinkite, kad veidas būtų gerai apšviestas ir akyse nebūtų tamsių šešėlių dėl viršutinio apšvietimo.  Jei tai neįmanoma, įjunkite prieigos kontrolės įrenginio LED apšvietimą, kad veidas būtų apšviestas.
 
Problema: Duris atrakina fone esantys žmonės.  Žmonės yra įgalioti, bet eina į kitą vietą ir tiesiog atsitiktinai atsiduria kameros akiratyje.
Sprendimas: Pakeiskite mažiausią veido dydžio ribą taip, kad sistema bandytų atpažinti tik terminale esančius veidus.
 
Problema: Dėl ant sienos esančios nuotraukos terminalas sukelia klaidingus suklastotus perspėjimus.
Sprendimas: Jei nuotraukoje esantis veidas yra pakankamai mažas, pakeiskite mažiausio veido dydžio atpažinimo ribą, kad mažesni fone esantys veidai nebūtų atpažįstami.


Kahren Arzoumanian, viena iš "Kampr Systems" įkūrėjų ir technologijų direktorė


Didžiausi nusiskundimai:

  1.     Daugumai veido atpažinimo priemonių reikia serverio, kuris palaikytų veido autentifikavimo skaitytuvus.
  2.     Dauguma veidų atpažinimo funkcijų prieigos kontrolės srityje asmeniui priskiria tą patį ID, kaip ir asmens kortelės ID. Tai sumažina saugumo lygį iki kortelės ID ir nereiškia 100 proc. asmens, nes kortelė gali būti pamesta arba pasiskolinta. Veido atpažinimas turėtų būti priskirtas kaip atskiras naudotojo įgaliojimas, nes daugelis prieigos kontrolės sistemų nėra pakankamai intuityvios, kad atskirtų įėjimui naudojamo įgaliojimo tipą. Kortelė turi daug didesnę vagystės riziką nei biometriniai duomenys.

 

Deanas Nicollsas, "Oosto" rinkodaros vadovas

    1.Sistemos integracija

Integruoti veido atpažinimo sistemą į esamą kamerų ir apsaugos infrastruktūrą gali būti sudėtinga.  Tam reikia, kad pardavėjas integruotųsi su įvairiais pirmaujančiais kamerų gamintojais, apsaugos durų ir (arba) turniketų sprendimų teikėjais ir prieigos kontrolės sistemomis. Taip pat reikia, kad šias sistemas išmanantys sistemų integratoriai padėtų sukurti jungiamąjį audinį.

    2.Sistemos derinimas

Visada egzistuoja kompromisas, kai, esant itin dideliam tikrojo teigiamo signalo kiekiui, padidėja klaidingai teigiamų rezultatų skaičius, ir atvirkščiai. Jei atsiranda per daug klaidingai teigiamų ir klaidingai neigiamų rezultatų, sistemos konfigūracijas galima subalansuoti keičiant ribinius lygius, atsižvelgiant į konkretų naudojimo atvejį. Šiuo atveju labai svarbu sistemą derinti pagal kliento poreikius, kad būtų užtikrinta optimali pusiausvyra.

    3.Kamerų išdėstymas

Integratoriai gali padėti užtikrinti optimalų veido atpažinimo sistemos veikimą, nustatydami kamerų vietą ir naudojamų kamerų tipus.

    4.Kraštų skaičiavimas

Integratoriai, išmanantys kraštinius ir artimus kraštiniams skaičiavimo įrenginius, gali padėti sumažinti vaizdo stebėjimo sistemos su integruota veido atpažinimo sistema TCO.  Tai gali padėti sutaupyti nemažai lėšų.


Žinokite kliento rūpesčius


Norint sistemų integratoriui pasiūlyti geriausią patirtį, labai svarbu žinoti kliento rūpesčius. Atsiradus naujiems sprendimams, klausimų daugės, ypač kai technologijos yra sudėtingos. Periodinis dažniausiai kylančių rūpesčių įvertinimas padėtų integratoriams greitai reaguoti į užklausas.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį