"ZKTeco" bekontakčiai sprendimai atitinka naujausias prieigos kontrolės tendencijas

Paskelbta 2022-01-19

 

Pasinaudodama daugiau nei 20 metų patirtimi biometrinių technologijų srityje, "ZKTeco" siekia ir toliau būti inovatorė bekontaktės biometrijos srityje, 2022 m. pradėdama diegti naujas biometrines technologijas, kad patenkintų besikeičiančius galutinių naudotojų poreikius įvairiose rinkose ir taikomosiose programose.  
 
Prieigos kontrolė yra svarbi saugumo dalis. Vartotojams reikia prieigos kontrolės sprendimų, kad jie atitiktų įvairius reikalavimus - neleistų įeiti pašaliniams asmenims, valdytų darbuotojų lankomumą ir tikrintų lankytojus. Nors šie reikalavimai nepasikeitė, pasikeitė autentiškumo patvirtinimo technologija, kuri tapo pažangesnė ir automatizuota.
 
"Matome, kad vis labiau pereinama prie biometrinių ir bekontakčių technologijų, kurias skatina pandemija ir kompiuterinės regos pažanga, sumažinusi sėkmingo veido atpažinimo slenkstį. Be to, rinkoje pastebimas didelis susidomėjimas bekontakčiais pirštų atspaudų, delno ir akies rainelės atpažinimo sprendimais", - sakė "ZKTeco" projektų sprendimų vadovas Paulas Yangas.
 
Atsižvelgdama į šias tendencijas, "ZKTeco" siūlo platų sprendimų, atitinkančių galutinių naudotojų bekontakčius poreikius, asortimentą. Tai veido atpažinimo terminalai ir daugybė kitų bekontakčių technologijų. Ypač verta paminėti "ZKTeco" daugiaspektrinę bekontakčio delno atpažinimo technologiją ir bekontaktę akies rainelės atpažinimo technologiją.


Daugiaspektrinė bekontakčio delno atpažinimo technologija
 

"ZKTeco" daugiaspektrinė bekontakčio delno atpažinimo technologija yra naujovė delno atpažinimo srityje, nes ji sujungia regimąją šviesą, artimojo infraraudonojo spektro šviesą ir delno venų atpažinimą.
 
"ZKTeco" daugiaspektrinė bekontakčio delno atpažinimo sistema yra bekontaktė ir higieniška biometrinio atpažinimo technologija, taip skatinant didesnį naudotojų palankumą", - sakė Yangas. "Suderinus matomos šviesos atpažinimo, delno venos atpažinimo ir artimosios infraraudonosios šviesos technologiją, ji suteikia keletą unikalių privalumų, leidžiančių veiksmingai patikrinti žmogaus tapatybę."
 
Pasak Yang, šie privalumai yra šie:

 

Didelis tikslumas

 "ZKTeco" daugiaspektrinis bekontaktis delno atpažinimas, derinant matomos šviesos atpažinimo ir artimosios infraraudonosios šviesos delno atpažinimo technologijas, pasižymi išskirtinai dideliu tikslumu, nes pasiekia 0,001 proc. klaidingo priėmimo lygį (FAR), kai klaidingo atmetimo lygis (FRR) yra 1 proc.

 

Didelis našumas

Naudojant matomos šviesos ir artimosios infraraudonųjų spindulių šviesos delnų atpažinimo technologiją, "ZKTeco" daugiaspektrinė neliečiamoji delnų atpažinimo technologija gali atpažinti delnų atspaudus 30-50 cm atstumu. Be to, palyginti su tradiciniu delnų atpažinimu, "ZKTeco" sprendimas yra aktyvi technika, kuri gerai veikia esant silpnam apšvietimui (0-100 000 lux).

 

Unikalus delno atpažinimo algoritmas

ZKTeco delnų aptikimo algoritmas gali aptikti delnus iš kairės, dešinės, priekinės ir užpakalinės pusės. Šis algoritmas taip pat leidžia "ZKTeco" delnų atpažinimui užtikrinti didelį aptikimo tikslumą delnų įtempimo ir atsipalaidavimo atžvilgiu. Be to, jis leidžia sparčiai atpažinti delnus greičiau nei per sekundę (0,5 sekundės), t. y. daug greičiau nei bet kuris ankstesnis delnų atpažinimas.

 

Aukštas našumas įvairių rasių žmonių atžvilgiu

Daugiaspektrinė neliečiamųjų delnų atpažinimo technologija yra visapusiškai patobulinta, palyginti su ankstesne versija, ir gali atpažinti įvairių rasių ir odos spalvų žmones.

 

Apsaugos nuo klastojimo technologija

Naudojant artimųjų infraraudonųjų spindulių delnų atpažinimo technologiją, daugiaspektrės bekontaktės delnų atpažinimo sistemos gebėjimas išvengti klastojimo labai pagerėjo. Delno, delno atspaudo ir delno venos derinys "3-in-1" apsaugo nuo sukčiavimo.


Bekontaktė rainelės atpažinimo technologija

Bendrovė "ZKTeco" taip pat turi pažangių neliečiamosios rainelės atpažinimo sprendimų. Rainelė yra apvali spalvota dalis, supanti akies vyzdį, ir kiekviena iš jų yra unikali. Pasak Yang, dėl to rainelės atpažinimas yra tiksliausia biometrinės patikros forma, pasižyminti labai mažais FAR ir FRR rodikliais. Vartotojo autentiškumo patvirtinimas trunka tik vieną sekundę po registracijos, todėl ši biometrinio atpažinimo sistema yra lanksti ir keičiamo dydžio, puikiai tinka didelėms ir mažoms įmonėms bei biurams.

 

Tolimoji patikra be prisilietimo

Naudojant artimųjų infraraudonųjų spindulių šviesos technologiją, "ZKTeco" rainelės atpažinimo sistema gali nuskaityti akis iki 60 cm atstumu. Vartotojams nereikia kurį laiką stovėti priešais prietaisą, kad būtų nuskaitytos akys, - rainelės atpažinimo prietaisas juos automatiškai identifikuoja einant pro šalį.

 

Apsauga nuo klastojimo

Turėdamas stiprią apsaugą nuo klastojimo, "ZKTeco" akies rainelės atpažinimo įrenginys gali atpažinti ir užkirsti kelią visų rūšių klastotėms, įskaitant didelės raiškos nuotraukas, vaizdo įrašus ir kontaktinius lęšius su suklastotais akies rainelės raštais.

 

Patikimas rainelės aptikimas

Unikalus "ZKTeco" rainelės algoritmas gali nustatyti judančių akių rainelę, akių, esančių per atstumą, užstotų akių, nesufokusuotų akių ir akių su susiaurėjusiais vokais. Bet kokios kliūtys, atsiradusios dėl šviesos atspindžio, akių vokų ar blakstienų, bus automatiškai pašalintos išankstinio vaizdo apdorojimo etape.


Betikslis rainelės ir veido hibridinis atpažinimas

Tiems, kuriems reikia dar vieno apsaugos sluoksnio, "ZKTeco" taip pat siūlo neliečiamąjį hibridinį rainelės ir veido atpažinimo sprendimą. Unikali, patentuota dviguba rainelės ir veido atpažinimo technologija leidžia automatiškai sekti veidą su automatinio pasvirimo link rainelės funkcija net +/-30 laipsnių kampu. Ši technologija leidžia tinkamai atpažinti žmones su akiniais, kontaktiniais lęšiais ir makiažu.

 

Programos

Tiek daugiaspektrinės bekontaktės delno atpažinimo, tiek rainelės atpažinimo technologijos taikomos įvairiose vertikaliose srityse. "ZKTeco" bekontakčiai biometriniai sprendimai gerai tinka įvairiose situacijose. Jie plačiai naudojami daugelyje praktinių scenarijų, įskaitant ligonines, švietimo įstaigas, gamyklas, statybvietes, prekybos centrus, IT parkus, viešąjį transportą, bankus, verslo organizacijas, mažąsias ir vidutines įmones ir vyriausybines organizacijas", - sakė Yangas.


Išvada

Šiuo metu prieigos kontrolė vis labiau pereina prie bekontakčių technologijų. Viena populiariausių bekontakčių technologijų šiuo metu yra veido atpažinimo technologija, kuri taip pat jau subrendo ir rinkoje sulaukia vis didesnės konkurencijos. Todėl sprendimų teikėjai, siūlantys ne veido bekontaktę biometriją, pavyzdžiui, akies rainelės ir delno atpažinimą, gali padidinti pajamų srautus ir pelną. Šiuo atžvilgiu "ZKTeco", siūlanti savo daugiaspektrius bekontakčius delnų atpažinimo ir akies rainelės atpažinimo sprendimus su pažangiomis savybėmis ir funkcijomis, gana gerai tvarkosi.
 
Šiuo metu "ZKTeco" pradėjo pasauliniu mastu diegti debesų kompiuterija pagrįstą mobiliosios prieigos virtualių įgaliojimų taikomąją programą, kurioje tradicinė RFID technologija derinama su daiktų interneto privalumais. 2022 m. bendrovė planuoja toliau integruoti savo siūlomą techninę įrangą į debesiją, kad "ZKTeco" galėtų diegti sprendimus, kurie patenkintų rinkos poreikį naujoms, novatoriškoms prieigos kontrolės technologijoms.  

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį