"Dahua" technologijos FACT serijos veido atpažinimo prieigos kontrolės terminalas

Paskelbta 2022-01-14

 

COVID-19 pandemija metė šešėlį beveik ant kiekvieno pasaulio gyventojo. PSO paskelbti kassavaitiniai epidemiologiniai atnaujinimai ir kassavaitiniai operatyviniai atnaujinimai apie koronavirusinę ligą (COVID-19) leidžia suprasti, kad padėtis gali greitai neatsigauti. Susitaikę su realybe, žmonės daro viską, kad geriau apsaugotų save ir artimuosius naujoje normalioje situacijoje.

Be to, kad laikosi bendrųjų patarimų, kuriuos piliečiams duoda valdžios institucijos, žmonės linkę ieškoti pagalbos aukštųjų technologijų srityje. Atnaujinant darbą žmonėms reikia būdo, kaip kuo labiau sumažinti fizinį kontaktą, todėl čia praverčia veidų atpažinimo funkcija, įgalinanti įeigos kontrolę be prisilietimų. Veido atpažinimas neabejotinai yra viena iš technologijų, kuri pandemijos metu sulaukė didelio dėmesio. Remiantis "Marketsandmarkets" ataskaita "Access Control Market with COVID-19 Impact - Global Forecast to 2025", veido atpažinimo prieigos kontrolės rinka 2025 m. išaugs iki 377 mln.

Dahua Technology, pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, išleido FACT serijos veido atpažinimo prieigos kontrolės terminalą, skirtą žmonėms, kuriems reikia reguliariai patekti į patalpas. Pasižymintis greitumu, tikslumu, patogumu ir patikimumu, jis gali būti įrengtas komerciniuose pastatuose, ligoninėse, mokyklose ir kt.

Jis greitas. Dahua FACT serijos veido atpažinimo prieigos kontrolės terminalas, kuriame įdiegti "Dahua" sukurti apdovanojimus pelnę dirbtinio intelekto algoritmai, pasižymi veido atpažinimo greičiu, kuris vienam asmeniui neviršija 0,3 sekundės. Tai leidžia greitai įleisti darbuotojus į patalpas, o tai ypač praverčia piko valandomis.

Tikslus. Dahua FACT serijos veido atpažinimo prieigos kontrolės terminalas užtikrina 99,5 % tikslumą ir puikų prisitaikymą prie įvairių sudėtingų situacijų, įskaitant intensyvų apšvietimą, tamsią naktį, barzdą, akinius ir kt.

Patogus. Dahua FACT serijos veidų atpažinimo prieigos kontrolės terminalas, leidžiantis naudotis prieigos funkcijomis be prisilietimo, labai patogus darbuotojams, dėstytojams, studentams, medicinos darbuotojams ir t. t. Jis taip pat suteikia papildomą apsaugos lygį, nes sumažina jų fizinį kontaktą patalpose, kuriose jie dirba arba kurias lanko.

Patikimas. Dahua FACT serijos veido atpažinimo prieigos kontrolės terminalas, išbandytas pagal TÜV Rheinland ETSI TS 103645 standartą, yra TÜV Rheinland sertifikuotas kaip atitinkantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimus. Tai reiškia, kad "Dahua FACT" serijos veido atpažinimo prieigos kontrolės terminalas yra pasaulinio lygio informacijos saugumo ir privatumo apsaugos srityje.

Apsaugos platintojams ir montuotojams tradicinius prieigos kontrolės gaminius sunku sumontuoti ir prijungti, o konfigūravimo operacijos yra sudėtingos. Dahua FACT serijos veido atpažinimo prieigos kontrolės terminalas, palaikantis autonominį režimą, labiausiai taupo laidų tiesimo išlaidas. Be to, konfigūravimą galima atlikti vietiniame GUI meniu per jutiklinį ekraną.

"Dahua FACT" serijos veido atpažinimo prieigos kontrolės terminalas tinka naudoti komerciniuose pastatuose, mokyklose, ligoninėse ir t. t., užtikrinant patogumą ir papildomą apsaugos lygį atnaujinant darbą naujomis sąlygomis. Siekdama įgyvendinti misiją "Saugesnė visuomenė, protingesnis gyvenimas", "Dahua Technology" ir toliau orientuosis į "inovacijas, kokybę ir aptarnavimą", kad tarnautų partneriams ir klientams visame pasaulyje.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį