Dahua DSS saugumo programinės įrangos 8 versija

Paskelbta 2022-01-13

Dahua Technology, pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, išleido 8-ąją DSS, savo vaizdo valdymo programinės įrangos platformos, versiją.

Jos programinės įrangos pirmtakė, 7-oji DSS versija, buvo pristatyta dar 2017 m. ir nuo to laiko sulaukė plataus esamų klientų palaikymo, taip pat papildė "Dahua" klientų sąrašą daugeliu naujų klientų daugiau nei 100 pasaulio šalių. Visiškai naujoje DSS 8 versijoje patobulintos esamos DSS 7 versijos funkcijos ir įdiegta naujų papildomų funkcijų, kurių pagrindinis tikslas - užtikrinti paprastesnį ir kartu tvirtesnį saugumą.


3+2+1 taikomosiomis programomis pagrįstas dizainas


DSS 8 sukurta remiantis realiomis verslo taikomosiomis programomis. Pagrindinėje sąsajoje programa suskirstyta į tris saugumo taikomųjų programų valdymo modulius, du taikinių (žmonių ir transporto priemonių) valdymo modulius ir vieną sistemos veikimo ir priežiūros valdymo modulį.
 
Be to, ši platforma taip pat pagrįsta realiais saugumo įvykių tvarkymo scenarijais. Saugumo taikomosios programos valdymas yra suskirstytas į tris etapus - nuo realaus laiko stebėsenos centro prieš įvykį, iki įvykių centro įvykio metu, o po įvykio - iki išmaniosios paieškos po įvykio - kurie sudaro uždaro ciklo valdymą.
 
Pažangųjį įvažiavimą/išvažiavimą ir dviejų pagrindinių tikslų (žmogaus ir transporto priemonės) stebėjimą palengvina prieigos valdymo ir transporto priemonių įvažiavimo ir išvažiavimo valdymo funkcijos.
 
Paskutinis komponentas, techninės priežiūros centras, yra pažangus O&M, leidžiantis naudotojams visapusiškai stebėti ir pranešti apie sistemos ir kitų prijungtų įrenginių būseną.

 
Greitesnė ir paprastesnė taikinio paieška


DeepXplore yra dirbtiniu intelektu pagrįsta išmanioji paieškos sistema, kuri siūlo išmaniąją asmenų ir transporto priemonių paiešką pagal laiką ir vietą. Naudodamasis šia funkcija, operatorius gali lengvai atsekti asmenį visame pastate keliais spustelėjimais. DSS platforma renka duomenis iš kamerų, įeigos kontrolės ir ANPR kamerų, todėl gali sekti taikinį nuo automobilių stovėjimo aikštelės iki jo atvykimo į biurą.


Supaprastinta vartotojo sąsaja


DSS 8 turi unifikuotą architektūrą, kuri užtikrina perkrautą, supaprastintą ir greitai reaguojančią sąsają, todėl ją lengviau naudoti ir sumažėja naujų naudotojų įjungimo laikas bei išlaidos. Ji suteikia vieningą, integruotą ir keičiamo dydžio DSS produktų platformą.


Integruota stebėsena realiuoju laiku


Stebėsenos centras turi integruotą realaus laiko ekraną, kuris yra "Live View", "Video Wall" ir "Emap", kuriame sujungiami srautai iš įvairių įvesties šaltinių, pavyzdžiui, vaizdo įrašų, įeigos kontrolės, vaizdo domofonų, ANPR, veido atpažinimo ir kt.
 
"Dahua" DSS 8 versijos paleidimas - tai nuolatinės klientų paramos ir atsiliepimų rezultatas, derinamas su mokslinių tyrimų ir plėtros metodu, pagrįstu dirbtiniu intelektu ir daiktų internetu. Įsipareigojusi vykdyti savo misiją "Įgalinti saugesnę visuomenę ir protingesnį gyvenimą", "Dahua Technology" ir toliau laikysis savo pagrindinės vertybės "orientuotis į klientą", kad rinkai pateiktų pažangius ir integruotus saugumo sprendimus, sistemas ir paslaugas.

Plačiau apie DSS skaitykite čia.

DAHUA apsaugos sistemos parduotuvėje online Eurodigital.lt

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį