IDEMIA pristato naujos kartos bekontakčius pirštų atspaudų terminalus MorphoWave

Paskelbta 2022-01-11

Pasaulinės sveikatos krizės kontekste bekontakčių autentifikavimo terminalų diegimas šiuo metu yra labai svarbus daugelyje viešųjų ir privačių erdvių; tai leidžia greičiau, saugiau ir be kliūčių atlikti biometrinį autentifikavimą.
 
IDEMIA, pasaulinė papildytosios tapatybės lyderė, diegia naujoves, kad savo vartotojams galėtų pasiūlyti vis išsamesnius ir labiau pritaikytus sprendimus. Naudodamiesi "MorphoWave", vartotojai tiesiog greitai ir paprastai mosteli ranka, kad jų keturi pirštų atspaudai būtų 3D nuskaityti ir patikrinti greičiau nei per vieną sekundę.
 
2016 m. pradėta naudoti technologija "MorphoWave" sulaukė didelio pasisekimo - ji yra maitinama kelių kartų ir turi daugiau nei 15 000 vartų visame pasaulyje.
 
2022 m. visame pasaulyje bus pradėtos naudoti dvi naujos versijos:
 
"MorphoWave XP X-tended Performance" užtikrina 20 proc. didesnį našumą, palyginti su ankstesne karta, kuri naujausiuose NIST reitinguose pripažinta viena geriausių pasaulyje. Ji pritaikyta sudėtingoms diegimo operacijoms, kai per minutę galima įdiegti iki 60 naudotojų ir iki 100 000 naudotojų įrašų. Jo didelis spalvotas ekranas idealiai tinka prekės ženklo pritaikymui ir naudotojų sąveikai, taip pat laiko ir lankomumo valdymo naudojimo atvejams.
 
MorphoWave SP Simplified Profile, siūlo visą MorphoWave esmę, kad IDEMIA erdvės apsaugos sprendimai būtų prieinami didesniam dalyvių skaičiui: mažesniems įrenginiams ir įmonėms, kurioms keliami ne tokie aukšti reikalavimai, su iki 40 naudotojų per minutę ir iki 10 000 naudotojų įrašų.
 
Abiejose versijose naudojamos "Compact" "plug & play" funkcijos, įskaitant programinės įrangos integraciją su 20 pirmaujančių prieigos kontrolės platformų, taip pat fizinę integraciją su pirmaujančiais vartų / turniketų gamintojais, kad diegimas būtų paprastesnis ir ekonomiškesnis.
 
"Šiuose dviejuose naujuose produktuose įdiegti pažangiausi kada nors mūsų sukurti biometriniai algoritmai, tęsiantys rinkoje apdovanojimus pelniusių mūsų sprendimų tradiciją. Esame vienintelis fizinės prieigos kontrolės terminalų gamintojas, kuriam atlikti tokie griežti bandymai, įrodantys mūsų sprendimų patikimumą. Mes ir toliau investuosime į mokslinius tyrimus, siekdami didesnio tikslumo ir saugumo", - sakė Yves Portalier, IDEMIA biometrinių prietaisų generalinis direktorius.
 
Produktai "MorphoWave SP" ir "XP" bus pristatyti IDEMIA stende (S2-G32) parodoje "Intersec 2022" Dubajuje sausio 16-18 d., o sausio mėnesį juos bus galima įsigyti prekyboje per įprastą IDEMIA partnerių tinklą.

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį