Dahua TiOC 2.0: Galimybė pritaikyti apsaugos signalizacijos sistemą

Paskelbta 2022-01-10


Tradicinės stebėjimo sistemos dažnai susiduria su daugybe iššūkių: per didelis baltos šviesos naudojimas vien spalvotam vaizdui užfiksuoti, visur esantis foninis triukšmas, sudėtingi signalizacijos priedai, integracijos su trečiųjų šalių signalizacijos sistemomis stoka ir tai tik keletas iš jų. Reaguodama į šias problemas, "Dahua Technology", pasaulyje pirmaujanti į vaizdą orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, pristatė atnaujintą kamerų "trys viename" seriją "TiOC 2.0". Be aktyvaus atgrasymo funkcijos, joje taip pat įdiegta išmaniųjų dvigubų šviestuvų, "VoiceCatcher" technologija ir kitos išmaniosios funkcijos, galinčios padėti palengvinti stebėjimo operacijas ir pritaikyti apsaugos sistemą pagal realius poreikius.


Išmanieji dvigubi šviestuvai: Lankstūs apšvietimo režimai


Atnaujintame "TiOC 2.0" įdiegta "Smart Dual Illumination" technologija gali lanksčiai perjungti infraraudonųjų spindulių režimą ir baltos šviesos režimą. Išmaniojo apšvietimo režime taikiniui aptikti taikomas gilaus mokymosi algoritmas, kai įjungtas išmaniojo apšvietimo režimas (numatytasis režimas), papildoma balta šviesa įsijungia tik tada, kai stebimoje teritorijoje aptinkamas taikinys (PTZ kamera seka taikinį). Aktyvus pavojaus signalas taip pat įsijungs (sirena ir mėlyna bei raudona šviesa), jei taikinys pateks į taisyklėmis nustatytą zoną. Kai taikinys palieka stebimą teritoriją, papildoma balta šviesa išsijungs (PTZ kamera grįžta į iš anksto nustatytą režimą), o infraraudonųjų spindulių šviestuvas vėl įsijungs - tai gali gerokai padėti sumažinti šviesos taršą nakties metu. Kartu su kitais režimais, įskaitant IR režimą ir baltos šviesos režimą, išmanioji dvigubo apšvietimo technologija gali atitikti įvairius klientų scenos reikalavimus.


"VoiceCatcher" technologija: Švaresnis balso garsas, tolimesnis priėmimo atstumas

Technologijoje "Dahua VoiceCatcher" naudojama didelio jautrumo dvigubo mikrofono matrica - naujai sukurta garso surinkimo grandinė, kuri gali perimti išorinių grandinių trukdžius. Naudojant "Dahua" savarankiškai sukurtą triukšmo mažinimo algoritmą ir didelio našumo SOC, ši funkcija gerokai padidina kameros garso surinkimo atstumą - 7 metrais, palyginti su ankstesnės kartos TiOC (remiantis standartine laboratorine aplinka).

Be to, "VoiceCatcher" technologija taip pat gali sumažinti triukšmą ir išgauti girdimus garso signalus, o tai labai pagerina "TiOC 2.0" kamerų garso kokybę. Šios kameros su dviem mikrofonais užtikrina aiškų garsą, aukštą vėjo keliamo triukšmo mažinimo lygį ir mažą aplinkos foninį triukšmą, o įprastas vienas mikrofonas skleidžia šiek tiek iškraipytą garsą. Kartu su įmontuotu garsiakalbiu dvigubų mikrofonų masyvas labai pagerina prietaiso dvipusio pokalbio funkciją, todėl garsai yra aiškesni ir labiau girdimi.


Geresnis vaizdas: Naujas vaizdas esant silpnam apšvietimui

Paprastai matomos šviesos ir infraraudonųjų spindulių fokusavimas negali būti pasiektas toje pačioje plokštumoje, kai fotoaparatas naudoja didelę F1.0 diafragmą. Naudojant kameras su tokiomis specifikacijomis sunku sufokusuoti stebimoje scenoje esančią sritį.

Naudojant OPC (optinio kelio kompensavimo) technologiją, "TiOC 2.0" kameros gali ištaisyti skirtingų šviesos spindulių lūžio kampą, todėl "Dahua" IPC su F1,0 didelės diafragmos objektyvu gali išgauti ryškesnius ir aiškesnius nespalvotus vaizdus. Tai pirmoji "Dahua" tinklo kamera su tokia funkcija.

Be to, "Dahua" naujoviškai naudoja F1,0 itin didelę diafragmą, kuri labai pagerina vaizdo kokybę (rinkoje esančios IR kameros dažniausiai turi F1,6 diafragmą). F1,0 diafragmos objektyvas "TiOC 2.0" kamerose padidina šviesos srautą 1,96 karto ir 2,56 karto, palyginti su F1,4 ir F1,6 atitinkamai. Šis technologinis proveržis leidžia užtikrinti sklandų vaizdą, didelį ryškumą ir realaus laiko 4K raišką 25/30 kadrų per sekundę sparta, net kai įjungtas dirbtinis intelektas.


Ekosistema: Patogios funkcijos, kad būtų lengva valdyti

Be DMSS programėlės, "TiOC 2.0" serijos kameros taip pat veikia su WEB/NVR programine įranga. Ji leidžia konfigūruoti signalizacijos įvesties prievadus tiesiogiai tinklalapio sąsajoje, užtikrina signalizacijos gavimo arba vieno paspaudimo įjungimo / išjungimo funkciją, kuria galima valdyti ir sireną, ir įspėjamąsias lemputes vos vienu mygtuko paspaudimu per signalizacijos sistemos sąsają. Jame yra 11 integruotų pavojaus signalų garsų ir galima importuoti pasirinktinius garsinius pranešimus, kuriuos galima naudoti kaip sveikinimo pranešimą parduotuvėse ir kaip atgrasymo priemonę riboto patekimo zonose.


AI funkcijos: Patobulintas įvykių aptikimas

Šioje atnaujintoje serijoje vietoj įprastų PIR jutiklių taip pat naudojamas dirbtinio intelekto algoritmas, kad būtų pagerintas įvykių aptikimo tikslumas. Ji pasižymi daugybe AI funkcijų, įskaitant SMD 3.0, perimetro apsaugą, todėl tinka įvairiems taikymo scenarijams, įskaitant viešąsias erdves ir privačias vietas.


Automatinis sekimas 3.0 (PTZ): Mažesnis taikinio dydis, ilgesnis sekimo atstumas

Atnaujintoje "TiOC 2.0", kurioje įdiegtas gilaus mokymosi algoritmas, taip pat įdiegta unikali PTZ kamerų technologija "Auto Tracking 3.0". Ji išnaudoja PTZ kameros savybes, kad būtų galima pasukti (horizontaliai ir vertikaliai) ir priartinti / atitolinti vaizdą, siekiant sekti taikinius. Kai tik taikinys įjungia IVS taisyklę, kamera priartina vaizdą ir seka apibrėžtą taikinį judant scenoje.

Automatinis sekimas 3.0 užtikrina sklandų sekimo procesą. Kartu su PFA 3.0 algoritmu (pažangiųjų algoritmų ir fokusavimo algoritmų gili sintezė) jis realizuoja fokusavimą be prisilietimų sekimo ir fiksavimo proceso metu. Naudojant automatinio sekimo 2.0 algoritmą kaip pagrindą, dar labiau sumažinami reikalavimai taikinio dydžiui, todėl taikinio dydis tampa mažesnis, o sekimo atstumas - ilgesnis.

Apskritai atnaujintame "Dahua TiOC 2.0" siūlomos naujoviškos funkcijos, leidžiančios naudotojams pritaikyti stebėjimo sistemas pagal savo pageidavimus. Jos išmanūs dvigubi šviestuvai gali padėti sumažinti šviesos taršą naktį, o technologija "VoiceCatcher" gali gerokai sumažinti foninį triukšmą. Jame įdiegta F1,0 didelė diafragma ir optinio kelio kompensavimo technologija - tai yra pramonėje proveržio technologija, kuri gali užfiksuoti ryškesnį ir aiškesnį vaizdą net esant prastam apšvietimui. Be to, jis siūlo ilgesnį stebėjimo atstumą ir išmaniąsias dirbtinio intelekto funkcijas, kurios gali padėti palengvinti stebėjimo operacijas. Jį taip pat galima integruoti su tradicinėmis signalizacijos sistemomis. Šios serijos išleidimas rodo "Dahua Technology" atsidavimą "Inovacijoms, kokybei ir paslaugoms", siekiant tarnauti savo partneriams ir klientams visame pasaulyje.


https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-kameros.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį