"Genetec" pristato GSX produktų liniją

Paskelbta 2022-01-07

 

2021 m. GSX parodoje, stende Nr. 841, "Genetec" pristatys naujausią "Security Center" versiją (v5.10) - pagrindinę bendrovės saugumo ir analizės platformą; naujausios kartos "AutoVu Sharp V ALPR" kameras ir "Mission Control" - bendrovės situacijos žvalgybos ir sprendimų valdymo sistemą. "Genetec" taip pat pristatys sprendimus, padedančius organizacijoms pereiti nuo pasenusių įeigos kontrolės sistemų ir pakeisti pasenusias technologijas, dėl kurių jos gali būti pažeidžiamos kibernetinių grėsmių.

 

"Security Center" 5.10 versija

Tuo metu, kai vis daugiau organizacijų, siekdamos didesnio lankstumo ir mažesnių saugumo operacijų sąnaudų, ieško debesijos, naujoji "Security Center" versija užpildo atotrūkį tarp vietinių sistemų ir debesijos, padėdama įmonių vaizdo stebėjimo klientams migruoti į debesiją ir palaikydama lanksčias hibridines debesijos architektūras. Be to, ji palengvina išorinių sistemų prijungimą ir išorinių duomenų naudojimą prietaisų skydeliuose, žemėlapiuose ir tyrimuose nesinaudojant sudėtingomis specializuotomis integracijomis. Žengiant dar vieną žingsnį link vieningos įmonės vaizdo stebėjimo kaip paslaugos (VSaaS), 5.10 versija leidžia sklandžiai naudoti pakopinę debesijos ir vietinę saugyklą, kad būtų galima valdyti trumpalaikius ir ilgalaikius vaizdo įrašų archyvus pagal kliento poreikius.

 

"Genetec Synergis" padeda sumažinti prieigos kontrolės perkėlimo problemą

"Genetec" pristatys "Synergis" - bendrovės atviros architektūros IP pagrindu sukurtą prieigos kontrolės sprendimą. Synergis gali padėti organizacijoms lengvai pereiti nuo pasenusių prieigos kontrolės sistemų ir pakeisti pasenusias technologijas, dėl kurių jos gali būti pažeidžiamos kibernetinių grėsmių. Synergis sumažina keičiamos techninės įrangos kiekį, todėl klientai gali bet kada pereiti prie naujausios palaikomos technologijos, veikti savo tempu ir neviršyti turimo biudžeto. Naudodami "Synergis" klientai gali ne tik apsaugoti savo turtą ir žmones, bet ir pagerinti savo verslo operacijas ir sprendimų priėmimą, kuris neapsiriboja vien tik durų užrakinimu ir atrakinimu.

 

Naujos kartos SharpV ALPR kameros

"Genetec" stendo lankytojai taip pat galės susipažinti su naujos kartos bendrovės "AutoVu SharpV ALPR" (automatinio numerių atpažinimo) kamera. Ši naujoji versija - tai ateities perspektyvoms pritaikytas stacionarus ALPR sprendimas, kurį galima lengvai įdiegti bet kurioje vietoje. Ji sukurta taip, kad užtikrintų mašininiu mokymusi pagrįstą ALPR ir transporto priemonių analizę pakraščiuose, užtikrinant aukštą našumą bet kokiomis sąlygomis.

Naujoji "SharpV", skirta stacionariems ALPR įrenginiams, gali būti parengta darbui per kelias minutes, nes turi daugybę funkcijų, pavyzdžiui, integruotą 4G / LTE / GPS ir motorizuotus objektyvus su priartinimu ir automatiniu fokusavimu. Jis idealiai tinka įvairiems taikymams, pavyzdžiui, įvažiavimų ir išvažiavimų stebėjimui, valstybinių numerių fiksavimui dideliu greičiu miesto gatvėse ir greitkeliuose, ne gatvėse esančių automobilių stovėjimo aikštelių ir įrenginių valdymui, taip pat pagrindinių miesto įvažiavimo punktų, kuriuose ieškomos transporto priemonės, aprėpimui.

 

"Mission Control" sprendimų valdymo sistema

"Genetec" taip pat demonstruos naujausią savo sprendimų valdymo sistemos "Mission Control" versiją, kuri suteikia organizacijoms naujo lygio situacijos žvalgybos, vizualizavimo ir visapusiško incidentų valdymo galimybes. Užtikrinant savalaikį informacijos srautą, "Mission Control" leidžia apsaugos darbuotojams priimti teisingus sprendimus, kai tenka atlikti įprastas užduotis ar susidurti su nenumatytomis situacijomis.

Idealiai pritaikyta didesnių, keliose vietose dislokuotų sistemų operaciniams poreikiams tenkinti, "Mission Control" suteikia operatoriams holistinį, vieningą ir į žemėlapį orientuotą visos saugumo infrastruktūros vaizdą. Ji pranoksta tradicinių saugumo platformų galimybes ir leidžia organizacijoms valdyti visą incidentų ir situacijų gyvavimo ciklą - nuo gaunamų jutiklių duomenų stebėjimo ir incidentų aptikimo iki jų sprendimo ir audito.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį