"Hikvision" papildo "DeepinView" asortimentą tinklo kameromis su 25 kartų optiniu priartinimu

Paskelbta 2022-01-05


Bendrovė "Hikvision", daiktų interneto sprendimų teikėja, kurios pagrindinė kompetencija yra vaizdo įrašų kūrimas, neseniai paskelbė, kad savo firminę dirbtiniu intelektu paremtą "DeepinView" tinklo kamerų asortimentą papildė nauju elementu - 4 MP kintamo židinio cilindrinė kamera (iDS-2CD7A45G0-IZ(H)S(Y)). Tai pirmoji "DeepinView" asortimento kamera, kurioje įdiegta 25 kartų optinio priartinimo galimybė, leidžianti klientams ekonomiškiau nei anksčiau stebėti dideles erdves. Dėl to ji idealiai tinka transporto mazgams, pavyzdžiui, oro uostams ir geležinkelio stotims, greitkeliams ir stadionams, taip pat pramoninėms patalpoms, pavyzdžiui, plieno gamykloms ir chemijos gamykloms.
 
"Susitikę su klientais pastebėjome, kad yra vietų, kuriose saugumas yra itin svarbus, tačiau nėra tinkamos aplinkos kelioms kameroms įrengti. Taip visada būna atvirose teritorijose, pavyzdžiui, oro uostuose ir uostuose, ir sunkiosios pramonės įmonėse, pavyzdžiui, plieno gamyboje, nes elektros tiekimas ir tinklo ryšys negali būti ištemptas iki kiekvieno objekto kampo, - sako Rogersas Ganas, "Hikvision" tinklo kamerų produktų vadybininkas, - Šią problemą gali išspręsti platesnes erdves ir didesnius atstumus aprėpianti kamera, užtikrinanti reikiamą saugumą net ir dideliais atstumais."


 
Kodėl 25 kartų optinis priartinimas yra labai svarbus

Kamera, turinti 4,7-118 mm židinio objektyvą ir 25 kartų optinį priartinimą, gali fiksuoti taikinius aiškiu vaizdu per atstumą. Tai klientams suteikia daug privalumų.
 

  •     Sutaupoma bendrų išlaidų ir techninės priežiūros sąnaudų. Viena kamera galima aprėpti dideles erdves, kurioms kitu atveju reikėtų kelių kamerų. Tai taip pat leidžia sutaupyti lėšų ateityje, nes klientams reikia mokėti tik už vienos kameros techninę priežiūrą.
  •     Geresnė patalpų apsauga ir darbuotojų sauga. Tokiose vietose, kaip plieno gamyklos ir metalo gamybos įmonės, susidaro itin aukšta temperatūra. Tai reiškia, kad norint apsaugoti pagrindines zonas, kameras reikia įrengti saugiu atstumu. HD apsaugos kamera su 25 kartų priartinimu užtikrina, kad kokybišką vaizdo medžiagą galima užfiksuoti ir iš toliau, bet saugioje darbo aplinkoje.
  •     Saugumo didinimas stiprinant taikinio identifikavimą. Itin ilgas židinio nuotolis kartu su 4 MP skiriamąja geba leidžia detaliai užfiksuoti vaizdus. Naudojant "Deep Learning" algoritmus, kamera gali patenkinti pažangesnius saugumo poreikius, įskaitant perimetro apsaugą, veido atpažinimą ir kelių tipų žmonių bei transporto priemonių taikinių atpažinimą.

 

Patikimas veikimas lauke esant nepalankioms oro sąlygoms

Fotoaparatas patikimai veikia itin šaltomis oro sąlygomis dėl įmontuoto lango šildytuvo, apsaugančio objektyvą nuo sniego ar ledo. Langų šildytuvas taip pat apsaugo objektyvą nuo rūko staigiai pasikeitus temperatūrai. Taip klientai visada gali gauti krištolo skaidrumo nuotraukas atšiauriomis sąlygomis, o tai ypač naudinga tokiose lauko vietose kaip oro uostai, uostai, miškai ir kt.
 
Norint aprėpti dideles teritorijas, kamerą reikia montuoti tam tikrame aukštyje. Atitinkamai jos veikimui gali turėti įtakos ir išorinė aplinka, pavyzdžiui, stiprus vėjas ar pravažiuojantis eismas, dėl kurio vaizdas gali drebėti ir būti neryškus. Naujoji "Hikvision" kamera "DeepinView" sukurta naudojant giroskopinio vaizdo stabilizavimo (GIS) technologiją, kuri sumažina vibracijos poveikį ir leidžia kamerai nuolat kurti ryškius vaizdus.
 
Kamera turi tolimosios infraraudonosios spinduliuotės funkciją, galinčią aptikti objektus iki 200 metrų atstumu, todėl užtikrinamas optimalus matomumas naktį. Tai neįprasta cilindrinės kameros savybė, todėl ji tampa dar vertingesnė.
 

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį