Automobilių plovyklų apsauga: Per daug svarbu, kad ignoruotume

Paskelbta 2022-01-04

 

Apie automobilių plovyklų saugumą pranešame nedaug. Tačiau iš tikrųjų automobilių plovykla yra svarbi vertikalioji sritis, kurioje saugumas reikalingas ne tik siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą, bet ir sumažinti tam tikras problemas, pvz., žalos atlyginimą. Šioje pastaboje nagrinėjama, kokią naudą automobilių plovyklų operatoriai gali gauti iš savo apsaugos sistemų.
 
Automobilių plovykla yra svarbi pramonės šaka. Kompanijos "Apple Growth Partners" duomenimis, vien JAV yra 16 000 automobilių plovyklų, kurių metinės pajamos siekia 900 milijonų JAV dolerių.
 
Automobilių plovyklų operatoriai turi tam tikrų saugumo poreikių. Pirmiausia reikia, kad jų patalpos būtų saugios ir patikimos. Kitas svarbus poreikis - sumažinti reikalavimus dėl žalos atlyginimo, kurių dalis gali būti melagingi arba fiktyvūs. Šiuo atžvilgiu svarbų vaidmenį gali atlikti apsaugos įranga ir sprendimai. Pavyzdžiui, vaizdo stebėjimu galima surinkti įrodymų apie nusikalstamą ar vandalizmo veiklą. Integruota su tinkamomis technologijomis bendra apsaugos sistema taip pat gali supaprastinti veiklą ir sumažinti reikalavimus atlyginti žalą. Toliau apžvelgiame, kuo saugumas gali būti naudingas automobilių plovyklų operatoriams.


 
Apsauga

 
Signalizacijos jutikliai gali padėti apsaugoti ypač svarbias automobilių plovyklos vietas, pavyzdžiui, esančias laukimo zonose ir darbuotojų darbo vietose. Integruota su vaizdo įrašais, bendra sistema gali padėti tikrinimo tikslais. "Įsilaužimo sistemos yra įprastos, nes tam tikrose svetainių vietose yra didelės vertės daiktų. Integravus svetainės vaizdo įrašą su įsilaužimo įvykiais, sukuriama papildoma investicijų grąža - sumažėja klaidingų pavojaus signalų, padidėja reagavimo greitis, nes gaunama aiškesnė ir tikslesnė informacija, sumažėja erzinančių skambučių bendradarbiams ir nuostolių prevencijos komandoms", - sakė Mattas Smithermanas, "Interface Security Systems" nacionalinių klientų vadovas.


 
Automobilių tunelių sauga

 
Taip pat labai svarbu užtikrinti darbuotojų, klientų ir jų turto saugumą ir gerovę. Ypač svarbu užtikrinti transporto priemonių saugumą automobilių plovyklos tunelyje. Pavyzdžiui, bendradarbiaudama su JAV įsikūrusia "Mister Car Wash", "Interface" integravo "Mister Car Wash" vaizdo stebėjimo sistemą su transporto priemonių apsaugos nuo susidūrimo sistema. Šis sprendimas stebi transporto priemonių srautą automobilių plovyklos tunelyje ir automatiškai sustabdo konvejerį, jei aptinkamas gresiantis susidūrimas.
 
Tuo tarpu vaizdo stebėjimas su dirbtiniu intelektu taip pat gali padėti šioje srityje. "Egzistuoja konkrečiai pramonei skirtos dirbtinio intelekto technologijos, kurios valdo tunelio eismą ir įrodė, kad jos yra veiksmingos mažinant žalų skaičių, nes aktyviai sustabdo tunelio veiklą, kai aptinkama neįprasta veikla", - sakė Smithermanas. "Galima veiksmingai aptikti netaisyklingai važiuojančius, lūžtančius ar per arti kitų transporto priemonių judančius automobilius, o tai gali padėti užkirsti kelią galimoms problemoms, kol jos dar neįvyko. Tokio tipo integracija užtikrina geresnę automobilių plovyklos tunelyje esančių transporto priemonių saugą ir stebėseną, kartu sumažindama bendras išlaidas, nes transporto priemonių analizės sistemos kameros gali veikti kaip dvigubos paskirties įrenginiai."


 
Sumažinkite reikalavimus dėl žalos atlyginimo

 
Pasak Smithermano, pretenzijos dėl žalos atlyginimo yra pagrindinis nuostolių šaltinis automobilių plovyklų pramonėje, nes šios pretenzijos tiesiogiai veikia verslą, nes sulėtina arba sustabdo plovimo liniją, taip pat atitraukia darbuotojų dėmesį nuo pagrindinio darbo - klientų aptarnavimo. Šia prasme vaizdo sistemos taip pat gali praversti. "Tinkamai išdėstytos ir sukonfigūruotos stebėjimo kameros gali užfiksuoti klientų transporto priemonių įvažiavimo į plovyklą ir išvažiavimo iš jos bei turto ypatumus, kurie gali būti naudingi vertinant pretenzijas dėl žalos", - sakė jis. "Automobilių plovyklų operatoriams reikalingi didelės raiškos vaizdai ir didelis kadrų dažnis, kad vaizdas būtų išsaugotas. Įvažiuojant į plovyklą ir išvažiuojant iš jos, svarbu užfiksuoti automobilių įbrėžimus ir įlenkimus. Dėl šios priežasties paprastai patariame vietoje naudoti įrašymo įrenginį, sukonfigūruotą taip, kad būtų galima tinkamai įrašyti ir išsaugoti vaizdą."


 
Centralizuotas stebėjimas

 
Ypač kelių objektų operatoriams gali būti naudinga centralizuota vaizdo valdymo sistema su nuotolinio ryšio ir sistemos būklės stebėjimo funkcijomis.
 
"Nuotolinis prisijungimas prie vaizdo sistemų leidžia greičiau reaguoti į problemas, o vadovybė prižiūri vietoves be kelionių laiko ir išlaidų. Aktyvi sistemų būklės stebėsena patvirtina, kad šis svarbus verslo įrankis visada funkcionuoja", - sakė Smithermanas, pridurdamas, kad centralizuota stebėsena yra naudinga ir operatoriams, ir klientams.
 
"Turint vaizdo stebėjimo centrinę stotį, kurioje galima atlikti tyrimus, vietovės vadovai gali pasitelkti mūsų operatorius, kad šie parengtų pranešimus apie bet kokius įvykius, apie kuriuos pranešama gyvai. Tai leidžia vadybininkams sutelkti dėmesį į klientų aptarnavimą, o vaizdo įrašų ir informacijos apie incidentus rinkimo darbą palikti stebėsenos darbuotojams. Bendras rezultatas - greitesnis įvykio sprendimas, kad įmonė galėtų grįžti prie visos gamybos ir užtikrinti teigiamą klientų patirtį", - sakė jis.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį