"Ajax Systems" specialioje parodoje pristatė "Fibra" laidinius produktus

Paskelbta 2022-01-03

 

Gruodžio 2 d. "Ajax Systems" pristatė kelis esminius savo belaidžių apsaugos sistemų papildymus ir pristatė "Fibra" - novatorišką laidinę technologiją su to paties pavadinimo produktų linija. Bendrovės atstovai parodė pirmąjį hibridinį "Ajax" valdymo pultą, supažindino su naujomis šakotuvo versijomis, palaikančiomis 4G ryšį, ir pademonstravo keletą vietinėms rinkoms skirtų produktų.

Šių metų pristatymą stebėjo partneriai ir naudotojai iš daugiau kaip 150 šalių. Renginys internetu buvo transliuojamas iš karto 14 kalbų: Ukrainiečių, anglų, rusų, ispanų, italų, prancūzų, vokiečių, olandų, lenkų, portugalų, rumunų, turkų, arabų ir graikų kalbomis.

Renginio vaizdo įrašą taip pat galima rasti youtube kanale:


 
Fibra: dar viena "Ajax" ekosistemos grandis

Vienas dažniausių pramonės specialistų prašymų - hibridinė saugumo sistema. Laidų ir radijo ryšio derinys leidžia aprėpti didelius ir pramoninius objektus. Ajax inžinieriai sutelkė dėmesį į technologiją, kuri paveldi belaidžio ryšio naudotojo patirtį. Nuo 2011 m. sukauptos patirties rezultatas - "Fibra".

Naujoji laidinių prietaisų linija Fibra paveldėjo visus belaidės linijos Jeweller privalumus. Užšifruotas ir nuo sabotažo apsaugotas duomenų perdavimas, precedento neturintis veikimo nuotolis ir energijos vartojimo efektyvumas, nuotolinis valdymas ir techninė priežiūra, kuo greitesnis įrengimas - visa tai, ką naudotojai mėgsta "Ajax" sistemose.

Fibra ryšio protokolas užtikrina sklandų sistemos veikimą ir didžiausią energijos vartojimo efektyvumą. Dėl jo detektoriai sunaudoja dešimtis mikroamperų, t. y. 100 kartų mažiau, nei vidutiniškai sunaudoja skaitmeniniai laidiniai detektoriai. Toks mažas energijos suvartojimas leidžia prijungti daugiau prietaisų prie vienos linijos ir užtikrina ilgesnį laidinį ryšį.

Kitas revoliucinis "Fibra" aspektas - paprastas laidinių įrenginių montavimas. Naudodami "Fibra" linijoje galite naudoti bet kokį įrenginių derinį: prijungti vieną detektorių arba dešimtis skirtingų detektorių, sirenų ar klaviatūrų. Kai linijos ilgis siekia 2 000 metrų, "Ajax" gali aprėpti net kelių aukštų pastatą.

Pirmąją "Fibra" versiją sudarys devyni įrenginiai, kurie beveik visiškai kopijuoja belaidę liniją: "MotionProtect", "MotionProtect Plus", "DoorProtect", "DoorProtect Plus", "GlassProtect", "CombiProtect", "KeyPad", "HomeSiren", "StreetSiren".


Hub Hybrid: laidinių ir belaidžių technologijų sinergija

Specialiai "Fibra" gaminių linijai buvo sukurtas naujas koncentratorius, kuris palaiko ir laidinius, ir belaidžius detektorius. Prie hibridinio koncentratoriaus galima prijungti iki 100 įrenginių, naudojant bet kokį laidinio ir belaidžio ryšio santykį. Dėl įmontuotų "Jeweller" ir "Wings" antenų bei 8 "Fibra" magistralės įėjimų galima beveik be galo daug sistemos konfigūracijų. Lengva sukurti žvaigždės topologiją su bet kokiu įrenginių skaičiumi linijoje arba naudoti aštuonias linijas kaip tradicines signalizacijos zonas. Abiem atvejais gausite pažangią ir patikimą 2 klasės sistemą.

Naujasis koncentratorius turi 3 ryšio kanalus - 2 lizdus SIM kortelėms ir eterneto prievadą. Sugedus vienam ryšio kanalui, šakotuvas iš karto persijungia į kitą. Bus galima įsigyti dvi versijas: su 2G modemu ir 2G/3G/4G (LTE) modemu.

Hub Hybrid bus galima užsisakyti 2022 m. pirmąjį ketvirtį.


Kiti pranešimai

Be "Fibra" laidinių įrenginių linijos, "Ajax Systems" pristatyme taip pat pristatė keletą naujų produktų. Tarp jų yra šie:

  •     naują "Hub 2" versiją su 4G modemu, skirtą regionams, kuriuose nėra 2G ryšio;
  •     "ReX 2" diapazono ilgintuvas su nuotraukų patikros ir eterneto ryšio palaikymu, skirtas didelėms ir pramoninėms patalpoms, kuriose yra betono ar plieno trukdžių;
  •     "vhfBridge" modulis, skirtas momentiniam pavojaus signalų perdavimui be interneto, kuris bus naudojamas miestuose, kur interneto ryšys yra nestabilus, kalnuose, gamtos rezervatuose ar dykumų teritorijose;
  •     išmanusis kištukinis lizdas (G tipo), skirtas Jungtinei Karalystei ir kitiems regionams, kuriuose naudojamas G tipo kištukas;
  •     "MultiTransmitter" integravimo modulis, palaikantis 2/3EOL, leidžiantis prijungti dar daugiau įvairių detektorių.


Tarp naujų funkcijų taip pat paskelbta apie nuotraukų pagal pareikalavimą funkciją, kurią palaikys "MotionCam" serijos detektoriai. Ši funkcija bus prieinama naujoje gaminių linijoje, kuri bus išleista 2022 m. pirmąjį ketvirtį. Taigi, rinkoje bus galima įsigyti abi versijas - su nuotraukų pagal pareikalavimą palaikymu ir be jo.

 

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/ajax-ismanioji-saugumo-sistema.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį