"Hikvision" pristato pažangius saugumo sprendimus parodoje IFSEC India

Paskelbta 2021-12-21

 

Parodoje "IFSEC India Security Expo 2021" "Hikvision India" pristatė savo pažangius saugumo produktus ir sprendimus su išmaniuoju ekranu. Tendencijas keičiančios technologijos, tokios kaip dirbtinis intelektas (AI), robotika ir daiktų interneto saugumo technika, sulaukė didžiulio lankytojų susidomėjimo.

 

14-oji "IFSEC India Security Expo" paroda, kurią "Informa Markets" organizavo Pragati Maidan, Naujajame Delyje, 2021 m. gruodžio 9-11 d., pritraukė pagrindines saugumo pramonės suinteresuotąsias šalis. Didžiulis saugumo pramonės atstovų ir atitinkamų lankytojų atsakas pranoko lūkesčius.

Pagrindiniai "IFSEC India Security Expo 2021" inauguracinės sesijos svečiai buvo Shri Bhanu Pratap Singh Verma, labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių (MSME) ministras (MOS) ir Shri Kaushal Kishore, būsto ir miestų reikalų ministerijos (MOHUA) vadovas (MOS).

Po žibintų įžiebimo ceremonijos ir Ganesh Vandana jie kreipėsi į susirinkusiuosius, pabrėždami "Make-in-India" viziją ir pagrindinį saugumo pramonės vaidmenį saugant tautą, jos turtą ir žmones.

 

Kalbėdamas apie "IFSEC India" patirtį, "Prama Hikvision India Pvt. Ltd." generalinis direktorius ir vykdomasis direktorius Ashish P. Dhakan sakė: "IFSEC India Security Expo 2021" sulaukėme labai gerų atsiliepimų. Norėtume ją pavadinti sėkmingu bendradarbiavimu. Šį kartą "IFSEC India" sugrįžo su didele sėkme, kad būtų galima iš naujo pradėti didelį darbą. Jis buvo mums naudingas pėsčiųjų srauto ir saugumo pramonei būdingų lankytojų požiūriu".

 

Jis taip pat pridūrė: "Hikvision India" pristatė pagal užsakymą sukurtas technologines naujoves dirbtinio intelekto (DI) ir robotikos technologijų srityse. Pristatėme naujausius produktus ir sprendimus vaizdo apsaugos, įeigos kontrolės, įsilaužimo signalizacijos, apžiūros ir perimetro apsaugos segmentuose.  Taip pat pristatėme mobiliųjų robotų gaminius, mašinų matymo gaminius ir logistikos matymo sprendimus."

 

Pagrindiniai "Hikvision" Indijos stende eksponuojamų technologijų ir sprendimų akcentai: dirbtinio intelekto produktas, "Hikvision ColorVu" technologija, "Hikvision AcuSense" technologija, valdymo centras "Hikcentral", išmanusis parkavimo sprendimas, išmanioji eismo sistema, išmaniosios namų kameros (EZVIZ), vaizdo domofonas, apsaugos inspekcijos produktai, AX serijos signalizacijos sistema, "HeatPro" termovizoriai, profesionalus perdavimo sprendimas, žiniatinklio kameros ir išmanieji saugojimo sprendimai. Stende taip pat buvo demonstruojami sprendimai pagal scenarijus daugiabučių namų, gamyklų, logistikos parko, biurų ir parduotuvių tematika.

 

"Hikvision India" stende buvo demonstruojami pažangūs įvairių kategorijų produktų saugumo sprendimai ir rengiamos įvairios papildomos programos, įskaitant viktorinų konkursus, siekiant sudominti lankytojus. Siekdama, kad parodos patirtis būtų perduota interneto auditorijai, "Hikvision India" taip pat tiesiogiai transliavo stende rodomus žvilgsnius ir svarbiausių produktų demonstracijas per "YouTube LIVE" "Hikvision India" "YouTube" kanale.

 

IFSEC India Security Expo 2021 parodoje dalyvavo daugiau nei 150 prekės ženklų iš daugiau nei 10 šalių. "IFSEC India" paroda ir konferencija visada buvo platforma, kurią rinkosi saugumo įrenginių gamintojai, sistemų integratoriai ir saugumo specialistai, atstovaujantys įvairioms pramonės vertikalėms ir vyriausybinėms organizacijoms.Šiais metais renginyje dalyvavo pagrindiniai pramonės pirkėjai ir sprendimus priimantys asmenys iš vyriausybės ir viešojo sektoriaus institucijų, CSO, sistemų integratoriai, partneriai, konsultantai ir galutinių vartotojų bendruomenė saugumo srityje.

 

Siekdama suburti pagrindines saugumo srities suinteresuotąsias šalis į vieną platformą ir aptarti naujųjų laikų iššūkius miestų ir organizacijų saugumui, IFSEC India gruodžio 9-10 d. toje pačioje vietoje surengė dviejų dienų konferenciją, kurios tema - "Pasiruošimas naujųjų laikų grėsmėms saugumui".

 

Gruodžio 9 d. "Hikvision India" dalyvavo "IFSEC India" konferencijoje ir pristatė pranešimą tema "Gamybos planas "Make-in-India" ir išmaniosios saugumo technologijos". Pranešimą skaitė "Prama Hikvision India Pvt. Ltd." viceprezidentas Gaganas Lamba, atsakingas už įmonių vertikalę. Gruodžio 10 d. IFSEC India konferencijoje "Hikvision India" atstovavo Ashish Gujarathi, viceprezidento asistentas (AVP), "Prama Hikvision India Pvt. Ltd.", ne CCTV produktų (prieigos kontrolės, įsilaužimo signalizacijos, apžiūros ir perimetro apsaugos) padalinys. Diskusijos tema buvo "Technologijos, kurios saugumo sistemas paverčia išmanesnėmis, pažangesnėmis ir universalesnėmis". Ją moderavo Ajay Gupta, IET Future Tech Panel, Išmaniųjų miestų darbo grupės vienas iš pirmininkų, SCS Tech India pardavimų ir strategijos vadovas.

 

"Hikvision India" buvo "Premier Plus" partneris parodoje "IFSEC India Security Expo 2021". Renginį rėmė kai kurios pirmaujančios asociacijos, tarp jų APSA (Azijos profesionali saugumo asociacija), FOCUS (Kritinių komunalinių paslaugų forumas) ir kt.  Puošniai suprojektuotas, su plačiu produktų ir sprendimų asortimentu eksponuojamas "Hikvision" stendas buvo renginio traukos centras. "Hikvision" sulaukė didžiulio atsako iš pagrindinių partnerių, prekybos lankytojų ir pagrindinių suinteresuotų asmenų.

 

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-nvr-irasymo-irenginiai-.html

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį