"Hikvision" pristato išsamų 4K UHD kamerų su "ColorVu" ir "AcuSense" technologijomis pasiūlymą

Paskelbta 2021-12-17

 

Pasaulinė lyderė "Hikvision", teikianti aukštos kokybės profesionalius saugumo sprendimus, pasižyminčius milžiniška verte, pristatė išplėstinę 4K itin didelės raiškos (UHD) kamerų liniją, kurios keliuose modeliuose įdiegtos novatoriškos bendrovės "ColorVu" ir "AcuSense" vaizdavimo technologijos. Naujoji 4K kamerų serija - tai naujos kartos aukštos kokybės vaizdavimo sprendimai, skirti įvairiems naudotojams ir skirti pagrindinėms reikmėms.
 
"Naujajame išsamiame mūsų 4K kamerų portfelyje suderinta geriausia raiška, pažangios funkcijos ir ypatinga vertė, - sakė "Hikvision USA" rinkodaros viceprezidentas Johnas Xiao. "Dėl šio unikalaus pasiūlymo 4K vaizdus galima naudoti praktiškai bet kokio dydžio sistemose ir bet kokio biudžeto sistemose, veiksmingai didinant informuotumą apie situaciją ir saugumą bet kokio tipo ir lygio programose."
 
Naujoje "Hikvision" 4K kamerų serijoje yra 17 modelių PTZ, kulkinių, bokštelinių ir kupolinių tinklo kamerų su fiksuoto arba kintamo židinio objektyvais. Visos naujosios 4K kameros, sukurtos siekiant užtikrinti aukščiausią vaizdo raišką, sukuria maždaug 4 000 pikselių (8 MP) horizontalią ekrano skiriamąją gebą, t. y. beveik 400 proc. didesnę raišką, palyginti su įprastomis 1080p HD kameromis. Naujose patobulintose 4K kamerų serijose taip pat įdiegta H.265+ vaizdo suspaudimo technologija, kad būtų dar labiau sumažintas duomenų srauto pralaidumo naudojimas ir saugojimo sąnaudos, naudojant tokias patobulintas funkcijas kaip numatomasis kodavimas, triukšmo slopinimas ir lankstus bitų srauto valdymas.
 
Kai kuriuose "Hikvision" 4K kamerų modeliuose naudojami skirtingi antrosios kartos (G2) "ColorVu" ir (arba) savarankiškos "AcuSense" technologijos deriniai, kad būtų galima pritaikyti konkrečioms kamerų vietoms ir reikmėms. "ColorVu" technologija užtikrina ryškų, spalvotą vaizdą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, todėl nereikia papildomo apšvietimo ar įrangos, kad būtų galima naudoti įvairiose lauko ir tamsiuose interjeruose. Technologija "AcuSense" užtikrina tikslų žmonių ir transporto priemonių aptikimą ir atskyrimą. Išmanioji technologija gali padėti iki 90 proc. sumažinti klaidingų pavojaus signalų skaičių, sutaupyti laiko ieškant vaizdo įrašų, kad būtų galima greičiau nustatyti tapatybę, ir padėti kaupti kriminalistinius duomenis įvairioms incidentų valdymo ir verslo žvalgybos programoms. Taip pat galima įsigyti keletą 4K Value IP modelių, pasižyminčių ypatinga UHD raiška.

Hikvision kameros interneto parduotuvėje Eurodigital.lt

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5430Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį