Kaip išmanusis logistikos valdymas padeda padidinti našumą ir saugumą

Paskelbta 2021-12-16


Kiekvienai logistikos įmonei kyla klausimas, kaip padidinti našumą ir tiekimo grandinės saugumą. Padėti gali naujausios kartos išmaniosios logistikos sprendimai, kuriuose yra priemonių, skirtų optimizuoti transporto priemonių ir dokų valdymą, užsakymų stebėjimą nuo pradžios iki galo, automobilių parko valdymą, darbuotojų sveikatą ir saugą ir dar daugiau, sako Harvey Zhengas, "Hikvision" vyresnysis logistikos pramonės sprendimų vadovas.
 
Tiekimo grandinės globalizacija, sparčiai auganti e. prekybos rinka ir didėjanti pagamintų prekių paklausa - visa tai skatina logistikos pramonės augimą. Norėdamos visapusiškai pasinaudoti šio pramonės pakilimo privalumais, logistikos įmonės turi maksimaliai padidinti savo našumą ir pralaidumą, kasdien stebėdamos ir užtikrindamos daugybės tūkstančių užsakymų ir pristatymų saugumą.
 
Tačiau optimizuoti logistikos operacijas yra lengviau pasakyti nei padaryti. Viena iš pagrindinių problemų yra ta, kad logistikos vadybininkams dažnai trūksta realaus laiko informacijos, reikalingos greitiems ir tiksliems sprendimams priimti. Pavyzdžiui, jie gali nematyti, kuriose patalpose kyla veiklos problemų, kurie užsakymai vėluoja ir kodėl arba kurie partneriai nesilaiko pristatymo SLA.


Sprendimas: naujos kartos logistikos valdymo sprendimai

 
Siekdamos išspręsti šiuos ir kitus iššūkius, vis daugiau įmonių kreipiasi pagalbos į pažangias technologijas. Jos diegia įrangą, taikomąsias programas, programinę įrangą ir įrankius, reikalingus geresniam logistikos operacijų matomumui ir kontrolei užtikrinti.
 
Naujos kartos logistikos valdymo sprendimai taip pat padeda pasaulinę tiekimo grandinę labiau orientuoti į klientus ir užtikrinti jos tvarumą. Pavyzdžiui, automatizavusios logistikos procesus, organizacijos gali padidinti savo darbo našumą ir efektyvumą, padidinti tiekimo grandinės skaidrumą ir atsekamumą, palaikyti lanksčius ir dinamiškus santykius su suinteresuotosiomis šalimis.


Išmaniųjų vaizdo įrašų vaidmuo logistikos valdyme

 
Viena iš pagrindinių naujos kartos logistikos valdymo technologijų yra išmanusis vaizdo įrašas - tai kamerų, kurias įmonės jau dešimtmečius naudoja savo sandėliuose, paskirstymo centruose (DC) ir kiemuose, evoliucija.
 
Tradicinės kameros buvo naudojamos tik saugumo stebėjimui, o išmaniųjų vaizdo sprendimų metu naudojamas dirbtinis intelektas, mašininis mokymasis ir kitos pažangios technologijos, kad būtų padidintas efektyvumas, našumas ir net darbuotojų sveikata bei sauga.


Svarbiausi išmaniojo vaizdo privalumai

 
Priėmusios sprendimą įdiegti pirmaujančius išmaniuosius vaizdo sprendimus kaip logistikos valdymo aplinkos dalį, įmonės gali:

  • pagerinti personalo valdymą ir darbuotojų sveikatą bei saugą

naudodamos dirbtinio intelekto algoritmus, kurie automatiškai siunčia įspėjimus, jei darbuotojai nedėvi reikiamų apsaugos priemonių arba jei, pavyzdžiui, jie priartėja prie pavojingų mašinų.
     

  • optimizuoti transporto priemonių ir dokų valdymą

naudodami prietaisų skydelius, kuriuose realiuoju laiku rodoma kiekvienos krovimo doko būklė, todėl transporto priemonės gali būti pakraunamos ir iškraunamos greičiau, o tai padeda padidinti efektyvumą ir pralaidumą.
     

  • pagerinti prekių ir užsakymų stebėjimą

remiantis galimybe sukurti automatizuotą, saugų ir visiškai atsekamą prekių valdymo procesą. Tai padeda užtikrinti saugų prekių srautą vienoje vietoje (arba keliose vietose) ir apima tikslaus, saugaus prekių nuskaitymo, sekimo ir pristatymo sprendimus.
     

  • padidinti svetainės saugumą

remdamiesi perimetro apsaugos sprendimais, kurie užtikrina krištolo skaidrumo vaizdo įrašus net ir esant nuliniam apšvietimui. Radarines ir kupolines kameras taip pat galima derinti, kad būtų galima aptikti bet kokius į objektą patekusius neįgaliotus asmenis ar transporto priemones ir įjungti automatinius įspėjimus apie bet kokį įtartiną judėjimą.
     

  • optimizuoti automobilių parko valdymą

naudodami transporto priemonėse esančią infrastruktūrą, kuri stebi transporto priemonių vidų ir jų aplinką. Šiose sistemose taip pat yra galinga programinės įrangos platforma, skirta tiesioginei peržiūrai, vaizdo įrašų atkūrimui, vietovių GIS žemėlapiams, įrenginio būklės stebėjimui, degalų sąnaudų tikrinimui, prekių kokybės stebėjimui, avariniams pavojaus signalams ir kt.

 

Sužinokite daugiau


Norėdami sužinoti daugiau apie išmaniuosius logistikos sprendimus ir kaip jie gali padėti jūsų verslui padidinti našumą ir saugumą, perskaitykite naują "Logistics Management" ir "Hikvision" Free White Papers.
 
Taip pat galite paskaityti apie "Hikvision" kompleksinių logistikos parko sprendimų portfelį šioje svetainėje ir aptarti konkrečius logistikos valdymo poreikius ir iššūkius.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį