Dahua išmanusis eismo valdymo sprendimas

Paskelbta 2021-12-13

Eismo spūstys ir nelaimingi atsitikimai keliuose yra didžiausi iššūkiai, su kuriais susiduria eismo valdymo agentūros visame pasaulyje. Sparčiai vykstant pasaulinei urbanizacijai, dėl didėjančio transporto priemonių kiekio ir tipo kasmet kyla vis daugiau su keliais susijusių problemų. Remiantis "MarketsandMarkets" ataskaita, iki 2040 m. pasaulio keliuose važinėjančių lengvųjų ir komercinių transporto priemonių skaičius beveik padvigubės, todėl esamai miestų infrastruktūrai bus daromas didžiulis spaudimas.

Įvairios pasaulio šalys yra parengusios įvairias eismo valdymo plėtros strategijas, pavyzdžiui, Saudo Arabijos 2030 m. vizija, Singapūro "45 minučių miestas" iki 2040 m., Ukrainos 2030 m. strategija ir kt. Vis dėlto eismo spūsčių mažinimas optimizuojant esamus kelių pajėgumus susijęs su didelėmis išlaidomis, jau nekalbant apie didžiulį laiko tarpą, kurį reikia skirti įrodymams surinkti, kad būtų galima užtikrinti eismo taisyklių pažeidimų vykdymą. Be to, surinkti didžiulį kiekį duomenų, kad būtų galima prognozuoti ir reguliuoti eismą, taip pat nėra lengva, ypač naudojant tradicines eismo sistemas.


Eismo spūstys yra vienas sunkiausių iššūkių, su kuriais susiduria eismo valdymo agentūros visame pasaulyje.

Atsiradus dirbtinio intelekto, daiktų interneto ir jutiklių technologijoms, atsirado ITS sprendimų, kurie suteikia naują gyvybingumą eismo užtikrinimui ir padeda spręsti problemas, turinčias įtakos eismo saugumui ir efektyvumui. Pavyzdžiui, "Dahua Technology" sukūrė išsamų išmanųjį eismo valdymo sprendimą, kuriame vaizdo stebėjimas derinamas su dirbtiniu intelektu, ANPR, vaizdų sinteze, AR ir kitomis pažangiausiomis technologijomis, siekiant patenkinti daugybę šiuolaikinių eismo priežiūros institucijų reikalavimų ir gerokai optimizuoti jų veiklą bei valdymą.

Šis sprendimas integruoja eismo užtikrinimo sistemą, išmaniąją signalų valdymo sistemą, eismo informacijos skelbimo sistemą, eismo srautų surinkimo ir prognozavimo sistemą, taip pat eismo valdymo komandų ir dispečerinį centrą. Jis padeda eismo valdymo agentūroms gerinti eismo saugumą, mažinti spūstis, efektyviau reaguoti į ekstremalias situacijas ir prognozuoti būsimas eismo situacijas remiantis realaus laiko duomenimis.

Kad geriau suprastumėte, pateikiame du svarbiausius "Dahua" eismo valdymo sprendimo aspektus:

 

1. Efektyvus eismo užtikrinimas naudojant išmaniąsias vaizdo technologijas


Kelių eismo taisyklių pažeidimai, tokie kaip viršytas greitis, išsiblaškymas, raudonos šviesos pažeidimas, neprisisegtas saugos diržas, pėsčiųjų perėja, neteisėtas važiavimo juostos keitimas ir kt. dažnai yra pagrindinės eismo įvykių ir sužeidimų priežastys. Įdiegus eismo kameras su automatiniu numerio ženklų atpažinimu (ANPR) (pvz., ITC952-AU3F-LZF1640 modelį) eismo įvykių rizikos zonose, pavyzdžiui, sankryžose, sankryžose, greitkeliuose, estakadose ir įkalnėse, operatoriai gali nustatyti pažeidimus ir patikrinti įvykius remdamiesi realiuoju laiku atliekama stebėsena.


12 MP "viskas viename" dirbtinio intelekto vykdymo užtikrinimo kamera ITC952-AU3F-LZF1640

Dahua valstybinių numerių atpažinimo algoritmas palaiko daugiau nei 100 šalių valstybinių numerių atpažinimo funkciją ir leidžia integruoti algoritmą su keliomis šalimis. Jis gali aptikti tiek vietines, tiek užsienio transporto priemones iš kelių šalių ir reguliariai atnaujinamas atsižvelgiant į klientų atnaujinamus numerio ženklus.

2015 m. "Dahua" sėkmingai įdiegė pažeidimų aptikimo sistemas, kad užfiksuotų raudono šviesoforo signalo pažeidimus ir viršytą greitį 5 svarbiuose Serbijos miestuose. Šis projektas taip pat apima Serbijai ir Europos Sąjungai skirto valstybinių numerių atpažinimo algoritmo kūrimą. Užbaigus visos sistemos diegimą, stebimose vietovėse gerokai sumažėjo ir eismo pažeidimų, ir eismo įvykių skaičius.

Be to, šis "Dahua" sprendimas, paremtas AR technologija ir GIS integracija, taip pat siūlo AR panoraminę platformą, kuri yra prijungta prie visų priekinių įrenginių, ir pristato naują ženklinimo rodymo sistemą. Naudodamiesi šia aukšto lygio stebėjimo sistema, eismo priežiūros padaliniai gali efektyviai ir laiku reaguoti į perspėjimus ir eismo situacijas.

 

2. Pažangi signalų kontrolė ir eismo srauto duomenų rinkimas


Valdyti didėjantį transporto priemonių ir eismo srautų skaičių mieste tapo kaip niekada sudėtinga. Nepaisant to, naudojant išmaniąją signalų valdymo sistemą galima tiksliai stebėti ir gerinti eismo situaciją keliuose.

Dahua išmanusis eismo signalų valdymo sprendimas pagrįstas eismo juostos lygmens eismo srauto aptikimo sistema. Ji gali aprėpti dideles scenas ir aptikti daugybę parametrų, tokių kaip eismo juostų srautas, užimtumo lygis, eilių ilgis, eismo intensyvumas ir kt. Realiuoju laiku fiksuojami ir analizuojami duomenys leidžia automatiškai keisti šviesoforų signalus, atsižvelgiant į paros laiką ir faktines eismo sąlygas, o tai gali padėti sumažinti eismo spūstis miestuose. Be to, šie surinkti eismo duomenys gali padėti miestų operatoriams optimizuoti kelių tinklo planavimą.

"Dahua" eismo signalų valdymo sprendimas

Be to, naujausioje "Dahua" dirbtinio intelekto eismo kameroje įrengti didelio jautrumo jutikliai ir didelio našumo dirbtinio intelekto procesoriai, naudojant gilaus mokymosi algoritmus, realiuoju laiku fiksuojami transporto priemonių metaduomenys ir eismo srautas. Pavyzdžiui, ITC431-RW1F-L modelyje naudojama pažangi vaizdų sintezės technologija, leidžianti rodyti aukštos kokybės nespalvotus vaizdus naktį nenaudojant papildomo apšvietimo, taip gerokai sumažinant šviesos taršą ir užtikrinant saugesnę vairavimo aplinką.


Pasauliniai projektai


Išmanusis eismo valdymo sprendimas "Dahua Smart Traffic Management Solution" sėkmingai įdiegtas daugiau nei 30 pasaulio šalių ir regionų.

2019 m. "Dahua" sukūrė eismo valdymo sprendimą, pritaikytą Rijadui, Saudo Arabijos sostinei, kurioje gyvena daugiau kaip 8 mln. žmonių. Jis apima priekinį duomenų rinkimą ir galinį didžiųjų duomenų taikymą, leidžiantį realiuoju laiku sudaryti tikslų signalų išleidimo planą. Įdiegus šią sistemą, bendras eismo efektyvumas stebimose Rijado sankryžose padidėjo 12 %, kasdien užfiksuojama apie 1 000 eismo pažeidimų.

O vos pernai "Dahua" sukūrė integruotą išmaniąją eismo valdymo sistemą vienai Centrinės Azijos šaliai. Šis projektas apima pažeidimų aptikimo sistemą, eismo srautų surinkimo sistemą, neteisėto stovėjimo aptikimo sistemą, išmaniąją vaizdo analizės sistemą, greičio matavimo sistemą, debesų saugyklą ir debesų kompiuterijos sistemą, apimančią 7 valstybes, 17 miestų ir beveik 300 sankryžų visoje šalyje.

 

Dahua vaizdo stebėjimas elektroninėje parduotuvėje Eurodigital.lt https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-kameros.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį