"Incedo Business" renkasi mobiliuosius raktus, kad sutaupytų laiko ir padidintų durų saugumą

Paskelbta 2021-12-10

ASSA ABLOY Opening Solutions Incedo Business sistemoje dabar galima naudotis prieigos kontrolės valdymo išmaniuoju telefonu raktais patogumo, saugumo ir išlaidų taupymo privalumais. Mobilieji raktai yra dar vienas naujoviškas "Incedo" ekosistemos papildymas - keičiamo dydžio integruotas sprendimas, sukurtas įmonėms, kurioms reikia kartu su jomis augančio saugumo.


Pasauliniai darbo modeliai yra kaip niekad permainingi: IBM apskaičiavo, kad iki 2022 m. 1,87 mlrd. žmonių dirbs nuotoliniu būdu. Mobiliųjų raktų patogumas ir saugumo privalumai yra specialiai pritaikyti prieigos valdymui, kad valdymas būtų maksimaliai efektyvus. Belaidės prieigos kontrolės ataskaita "Wireless Access Control Report 2021" patvirtina šią tendenciją: Ataskaitoje analizuojamos plačios saugumo specialistų apklausos duomenimis, beveik du trečdaliai organizacijų per dvejus metus tam tikru mastu įdiegs mobiliosios prieigos kontrolę.

"Mūsų mobiliajame pasaulyje naudotojams prasminga saugius raktus laikyti įrenginyje, kurį jie ir taip nešiojasi, - sako Davidas Moseris, laikinasis "ASSA ABLOY Opening Solutions EMEA" skaitmeninių ir prieigos sprendimų viceprezidentas. "Naująjį "Incedo Business" mobiliųjų raktų sprendimą paprasta valdyti, todėl apsaugos darbuotojai sutaupo brangaus laiko. Jame naudojami įrenginyje esantys biometriniai duomenys, kad būtų užtikrintas dar vienas objekto saugumo lygis."


"Kartu jis suteikia darbuotojams ir lankytojams galimybę atrakinti duris patogiu raktu, laikomu jų pačių mobiliajame įrenginyje. Mobiliuoju telefonu jie gali atidaryti automobilių stovėjimo aikštelės užtvarą, prisijungti prie spausdintuvų tinklo ar net valdyti spintelę, o lankytojams nereikia akis į akį imti kortelės ar pultelio."


Lengvas "Incedo Business" spynų ir skaitytuvų pritaikymas

Incedo Business mobiliuosiuose raktuose įdiegta naujausios kartos įgaliojimų technologija Seos, pasižyminti aukščiausiais šifravimo ir autentifikavimo standartais.

Mūsų mobilieji raktai veikia įvairiuose mobiliuosiuose įrenginiuose, įskaitant telefonus, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius laikrodžius. Palaikomos ir NFC, ir "Bluetooth LE" technologijos, todėl verslui užtikrinamas universalumas.

ASSA ABLOY siūlo abonentinį atsiskaitymą, todėl klientai gali mėgautis labiau nuspėjamomis išlaidomis biudžeto sudarymo tikslais.  Licencijas galima redaguoti bet kuriuo metu, todėl organizacijos gali efektyviai didinti arba mažinti licencijų skaičių, atsižvelgdamos į savo verslo poreikius.

Belaidžių spynų ir sieninių skaitytuvų "Incedo" įrangos asortimentas jau suderinamas su mobiliaisiais raktais, kuriuos galima įdiegti kartu su standartiniais RFID įgaliojimais.


Suderinkite didesnį įmonių saugumą su didesniu naudotojų patogumu

"Incedo Business" mobiliuosius raktus administruoti paprasčiau ir greičiau nei tradicinius įgaliojimus, pavyzdžiui, kaupiklius ar išmaniąsias korteles. Mobilieji raktai į darbuotojų išmaniuosius telefonus siunčiami oro ryšiu, todėl nereikia pirkti plastikinių kortelių ar mokėti už spausdinimą. Naudodami mobilųjį sprendimą, objektų vadovai sutaupo laiko, kuris anksčiau būdavo sugaištamas perduodant įgaliojimus, be to, jiems nereikia būti vietoje.

Trūkstamą fizinį įgaliojimą reikia pakeisti. Naudojant "Incedo" mobiliuosius raktus, sistemą valdyti greičiau ir paprasčiau: Atnaujinti, atšaukti ar pridėti naujas prieigos teises galima akimirksniu, naudojant eterį. Įmonė taip pat sumažina neperdirbamo plastiko naudojimą.

Virtualiųjų raktų saugumas yra didesnis nei tradicinių įgaliojimų. Nepaisant griežtos politikos, draudžiančios tokią praktiką, darbuotojai dažnai dalijasi išmaniosi kortelėmis. Telefonai ne taip lengvai perduodami, be to, juose bet kokiu atveju būna įmontuota pirštų atspaudų, veido atpažinimo arba slaptažodžio apsauga. Tokia pati biometrinė apsauga neleis atsitiktiniams vagims naudotis įrenginyje esančiais mobiliaisiais raktais. RFID įgaliojimai neturi šių lygiaverčių apsaugos priemonių.

"Raktų turėtojai jau naudoja savo mobilųjį įrenginį norėdami nusipirkti kavos, įlipti į lėktuvą ar užsisakyti taksi", - priduria Davidas Moseris. "Dabar jis tampa saugiu ir universaliu raktu. Pavyzdžiui, jie gali keliauti į kelias vietas be kontaktų. Vartotojams net nereikia atidaryti programėlės, kad atrakintų autorizuotas duris. Bendrovė "Incedo" žengė dar vieną žingsnį vykdydama savo misiją - užtikrinti žmonių ir įmonių judėjimą. Kartu."

"Incedo Business" juda kartu su jumis šiandien ir ateityje

Dėl "Incedo Business" prieigos kontrolė tampa efektyvesnė visiems - nuo montuotojų iki galutinių naudotojų. Modulinis, platforminis požiūris supaprastina ir pirkimą, ir eksploatavimą. Vadovai pasirenka jiems reikalingą apsaugos įrangą ir įgaliojimus kartu su atitinkama valdymo sistema.

Apdovanojimus pelniusios ASSA ABLOY belaidės skaitmeninės spynos ir laidiniai ASSA ABLOY sieniniai skaitytuvai apsaugo duris. Pasirinkus kortelių ir žetonų įgaliojimus, taip pat mobiliuosius raktus, vartotojai gali saugiai ir patogiai patekti į patalpas ir jose judėti.
Besiplečiančioje "Incedo" ekosistemoje ir toliau bus siūloma nauja "ASSA ABLOY" ir trečiųjų šalių tiekėjų "Incedo" įranga. Pridėkite duris ar vietas ir prireikus perjunkite vietinį ir debesijos valdymą. "Incedo" garantuoja lankstumą ir mastelio keitimą visomis kryptimis, kad būtų patenkinti saugumo poreikiai šiandien ir ateityje.

Incedo Business įkūnija ASSA ABLOY viziją kurti saugesnį ir atviresnį pasaulį. Norėdami daugiau sužinoti apie "Incedo" mobiliuosius raktus, atsisiųskite nemokamą vadovą.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį