Perimetro apsauga? Nepamirškite šių keturių esminių veiksnių

Paskelbta 2021-12-07

Apsaugoti perimetrą?

Perimetras (Perimeter protection - PP) yra pirmoji daugelio patalpų apsaugos linija. Nuo to, kokie veiksmingi yra jūsų perimetro apsaugos sprendimai, priklausys ne tik visos saugumo infrastruktūros veiksmingumas, bet ir tai, ar pavyks sustabdyti nepageidaujamą incidentą dar prieš jam įvykstant.
 
Šiuolaikinės apsaugos bendrovės klientams siūlo keletą perimetro apsaugos galimybių. Tai įvairios vaizdo stebėjimo kameros, judesio jutikliai, analitika, termovizoriai ir net radarai bei LiDAR.
 
Pagrindinis sprendimas tarp visų šių sprendimų išlieka stebėjimo kamera dėl jos gebėjimo pateikti vaizdinius įrodymus. Tačiau stebėjimo kamerų įrengimas lauke susijęs su keliais iššūkiais. Šiame straipsnyje apžvelgiame keturis aplinkos iššūkius, kuriuos turi žinoti apsaugos sistemų integratoriai (SI) ir galutiniai klientai, naudodami vaizdo stebėjimo kameras lauke perimetro apsaugai.

Kondensacija drėgnomis sąlygomis

Kondensatas yra pagrindinė problema, kuri riboja matomumą ir kenkia elektronikai. Stebėjimo kamerose kondensatas gali išblukinti objektyvus ir ilgainiui suardyti jų elektronines dalis. Jei kamerą pastatysite vietoje, kurią nuolat veikia oro slėgio pokyčiai ir lietus, yra tikimybė, kad jos sandarikliai ir sudedamosios dalys gali įtrūkti, todėl viduje kaupsis drėgmė.
 
Išeitis - paprašyti, kad pardavėjas pateiktų fotoaparatų, kurie gali būti atsparūs didelės drėgmės sąlygoms. Kai kurių geriausių pardavėjų lauko stebėjimo kameros turi ventiliatorius ir greito išdžiūvimo technologiją, kuri sumažintų su drėgme susijusias problemas. Taip pat galite apsvarstyti galimybę kameras patalpinti į vandeniui atsparų gaubtą.

Ekstremalios šalčio sąlygos

Temperatūra yra dar vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti. Itin žema temperatūra gali neigiamai paveikti bet kurią stebėjimo kamerą. Kameros gali užšalti, eroduoti, ant objektyvo gali susidaryti ledo sankaupų, dėl kurių vaizdas gali būti miglotas. Blogesniais atvejais prietaisas gali visai neįsijungti.
 
Vienas geriausių šios problemos sprendimų taip pat yra naudoti stebėjimo kameras, turinčias greito išdžiūvimo technologiją. Jei net ir greito išdžiūvimo technologija neveikia, čia gali praversti ir oro sąlygoms atsparus korpusas.
 
Tai gali atrodyti savaime suprantama, tačiau įsitikinkite, kad lauko kameros šaltomis sąlygomis nėra maitinamos baterijomis, nes esant žemai temperatūrai baterijos labai greitai išsikrauna. Kai kurie gamintojai taip pat siūlo į korpuso vidų įdėti silikagelio paketų, kad kamera būtų apsaugota nuo drėgmės.

Aplinkos elementai

Oro sąlygos nėra vienintelis stebėjimo kamerų aplinkos priešas. Jei kameros yra pakrantės zonoje, didelė tikimybė, kad ore esanti druska ilgainiui gali sukelti prietaiso koroziją. Su panašiomis problemomis galite susidurti, jei kamera yra medicinos ar pramonės objektuose, kur naudojamos stiprios cheminės medžiagos.
 
Su šia problema jums gali padėti susidoroti lauko sąlygomis naudojamos kameros su polikarbonato arba nerūdijančio plieno korpusais. Kai kurie integratoriai taip pat siūlo dažnai valyti šias kameras gėlu vandeniu ir sutepti tvirtinimo detales.

Žinokite, kur tvirtinti kamerą

Galiausiai, žinojimas, kur montuoti kamerą, gali turėti didelę įtaką tam, kaip įrenginys atlaikys aplinkos iššūkius. Pagrindinė taisyklė - suprasti, kad ne visi paviršiai yra vienodi. Montuoti kameras ant porėtų paviršių arba sienų, kurios lengvai perduoda temperatūrą, yra nelaimės receptas.
 
Kruopščiai pasirinkus tinkamą tvirtinimo paviršių, galima labai padėti apsaugoti kameras nuo sudėtingų oro ir aplinkos sąlygų.

Patikrinkite saugos klasę ir darbinę temperatūrą

Norint apsaugoti kamerą nuo nepalankių lauko sąlygų, labai svarbu pasirinkti tinkamą IP (apsaugos nuo įsiskverbimo) klasę. IP 66 gali atlaikyti kietųjų dalelių, pavyzdžiui, dulkių, ir skysčių, pavyzdžiui, lietaus vandens, poveikį. Tai turėtų padėti kamerai išlikti gyvybingai daugumoje lauko sąlygų. Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra darbinė temperatūra. Įsitikinkite, kad jūsų perkama kamera gali veikti tokioje temperatūroje, kokia yra toje vietoje, kurioje ji bus įrengta.


Išvada

Lauko kamerų įrengimas reikalauja tam tikro planavimo, atidžiai atsižvelgiant į konkrečias sąlygas. Dauguma didžiųjų gamintojų šiandien siūlo kameras, kurios veikia įvairiomis sąlygomis, tačiau integratorius turi pasirinkti, kuri iš jų veiktų geriausiai. Galiausiai svarbiausia būtų įvertinti vietą, atsižvelgti į aplinkos veiksnius, patikrinti kameros specifikaciją ir naudoti papildomą atramą - gaubtus.

 

Pasirinkite apsaugos kameras su PP mūsų svetainėje online.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį