"IDIS Intelligent Video Wall Station" suteikia galimybę už prieinamą kainą vykdyti veiksmingą centralizuotą stebėjimą

Paskelbta 2021-11-30

Naujoji "IDIS Intelligent Video Wall Station", sukurta kaip paprastas įskiepis kainuojančiai ir licencijos nereikalaujančiai "IDIS Center VMS", suteikia vaizdo sienų paslaugų privalumus platesnei rinkai, įskaitant mažesnius ir vidutinio dydžio klientus. Naujasis pasiūlymas padeda įmonėms planuoti, projektuoti, konfigūruoti ir naudoti dinamines vaizdo sienas. Jis leidžia joms optimizuoti saugą ir saugumą, centralizuotai stebint vieną ar kelias vietas, be tradicinės kainos.
 
"IDIS Intelligent Video Wall Station", sklandžiai integruojama su visa IDIS tinklo ir analoginių kamerų bei įrenginių linija, taip pat trečiųjų šalių technologijomis, naudoja vieną serverį ir tinklo sienos valdiklį, kuris standartiškai valdo iki 12 UHD monitorių. Prie stoties galima prijungti iki 4096 kamerų ir vienu metu stebėti 64 ekranus, įskaitant 360 laipsnių "fisheye" vaizdo įrašą.
 
Dabar naudotojai gali lengvai pritaikyti savo monitorius, kad juose būtų rodomi svarbiausi vaizdo įrašų srautai ir įvykių duomenys, ir taip realiuoju laiku pateikti vaizdinę apžvalgą. Išplėstinės funkcijos leidžia greičiau ir veiksmingiau reaguoti į incidentus, o kartu su sklandesne ir dinamiškesne vaizdo įrašų paieška, atkūrimu ir teismo ekspertizės eksportu.
 
Naujajame sprendime nuotolinis ir paprastas konfigūravimas derinamas su paketiniais programinės įrangos atnaujinimais, paprastu vaidmenimis pagrįstu prieigos valdymu, audito seklomis ir įrenginio būklės stebėjimu. Klientams tai užtikrina didesnį veiksmingumą ir minimalią priežiūrą, todėl IDIS žada mažą bendrą nuosavybės kainą (TCO).
 
Kadangi visiškai palaikomi H.264 ir H.265 dvigubi kodekai, naudotojai gali pasilikti esamus ir kitų gamintojų ekranus - taip sumažindami atliekų kiekį ir taupydami biudžetą - arba, norėdami juos atnaujinti, taip pat gali rinktis iš IDIS patikimų, mažai energijos vartojančių monitorių asortimento, sukurto galingoms, bet ekonomiškoms stebėjimo operacijoms 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
 
"IDIS Intelligent Video Wall Station" taip pat lengvai integruojama su įmonės lygio IDIS Solution Suite VMS, todėl keičiantis veiklos reikalavimams sistemą lengva išplėsti ar pritaikyti, o klientai gali būti tikri, kad jų investicijos bus patikimos ateityje.
 
"Organizacijoms kaip niekad svarbu didinti informuotumą apie situaciją ir kartu didinti efektyvumą", - komentavo "IDIS Europe" generalinis direktorius Jamesas Minas. "IDIS Intelligent Video Wall Station" papildymas suteikia pažangios ir dinamiškos vaizdo sienų stebėsenos privalumus, nereikalaujant projektuoti ir statyti specialių valdymo patalpų ar patirti tradicinių VMS nuolatinės priežiūros sutarčių ar nuolatinių įrenginių prijungimo mokesčių."

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį