"Hikvision" pristato skaitmeninį parodų saloną, suteikiantį klientams visame pasaulyje naują virtualią patirtį

Paskelbta 2021-11-29


Nuo 2021 m. gegužės 20 d. "Hikvision" atidarė internetinį "Hikvision" skaitmeninį parodų saloną. Salonas leidžia klientams susipažinti su pagrindinėmis "Hikvision" technologijomis, pavyzdiniais produktais ir madingomis programomis per naują virtualią patirtį internete.

"Skaitmeninė komunikacija tampa ilgalaike tendencija ir iš esmės keičia mūsų rinkodaros strategiją, platformas ir turinį", - sakė "Hikvision" viceprezidentas Keen Yao. "Labai džiaugiamės galėdami pristatyti skaitmeninį saloną ir tiesiogiškiau bendrauti su klientais bei partneriais."
Parodų salėje pirmaujančios "Hikvision" technologijos, gaminiai ir sprendimai buvo pristatyti kūrybiškai ir interaktyviai, suteikiant lankytojams naujos patirties. Pasirenkamos temos ir stereofoninė turinio struktūra leidžia gana lengvai ieškoti informacijos, o kadangi tai yra internetinė erdvė, žmonės gali apsilankyti bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Salonas bus nuolat atnaujinamas, todėl klientai ir partneriai galės gauti visą naujausią informaciją, kurios jiems reikia saugumo sistemoms projektuoti, verslui skatinti ir dar daugiau.

"Aktyviai priimsime pokyčius ir ieškosime daugiau skaitmeninių priemonių, pavyzdžiui, tiesioginių internetinių transliacijų, kūrybiško bendravimo socialiniuose tinkluose ir internetinės bendruomenės rinkodaros. Visą tą laiką toliau kursime aukštos kokybės skaitmeninį turinį, kursime efektyvias skaitmeninės rinkodaros platformas ir teiksime klientams mūsų produktų ir sprendimų vertes", - sakė Yao.


Virtualus parodų kambarys skirtas kanalų dalyviams ir apima "Hikvision" programinės ir aparatinės įrangos pasiūlymus, produktų asortimentą ir inžinerines naujoves. Jame taip pat yra skyrius su produktų paketais, skirtais konkretiems scenarijams, pavyzdžiui, gamykloms, biurams, daugiabučiams ir mažmeninės prekybos parduotuvėms.

 

Hikvision show room
 
« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį