"Dahua WizMind": 5 privalumai nustatant neteisėtą parkavimą naudojant dvigubas PTZ kameras

Paskelbta 2021-11-23

Vykstant nuolatiniam socialiniam vystymuisi, vis daugiau žmonių šiais laikais gali sau leisti turėti automobilius. Daugiau automobilių keliuose reiškia daugiau iššūkių vairuotojams ir vietiniams kelių eismo skyriams.
 
Ypač automobilių statymas yra nuolatinė vairuotojų ir vairuotojų dilema miestuose, todėl kai kurie žmonės stato automobilius privačiose teritorijose arba zonose, kuriose draudžiama statyti automobilius. Šią situaciją dar labiau apsunkina tai, kad nėra veiksmingos ir automatinės automobilių stovėjimo pažeidimų fiksavimo sistemos: Įprastinės kameros negali tiksliai nustatyti užstotų transporto priemonių valstybinių numerių; dėl riboto biudžeto įstaigos dažnai neturi galimybių paskirti darbuotojo, kuris būtų įvykio vietoje 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę; ir taip toliau.
 
Šiame tinklaraštyje parodysime jums, kokią naudą du PTZ kameros duoda nustatant neteisėtą automobilių stovėjimą ir kaip galima veiksmingai išspręsti dažniausiai pasitaikančias skaudžias transporto priemonių stovėjimo valdymo problemas. Spręskime juos vieną po kito:
Platus aptikimo diapazonas su panoraminiu ir detaliu vaizdu
Naudojant ir panoramines, ir detalių kameras, dvigubos PTZ kameros, pavyzdžiui, "Dahua WizMind SDT5X" serijos, vienu metu rodo ir panoraminį, ir detalių stebimos vietos vaizdą, o didžiausias aptikimo spindulys yra 100 m.

 

Dahua WizMind: 5 perks of illegal parking detection using dual-PTZ cameras
Jos susietasis režimas leidžia panoraminei kamerai stebėti teritoriją, o detalių kamerai priartinti vaizdą, kai aptinkamas neteisėtas stovėjimas. Kita vertus, nepriklausomu režimu abi kameros veikia atskirai: detalioji kamera stebi vietovę pagal iš anksto nustatytą maršrutų planą ir priartina vaizdą, kai viena iš kamerų aptinka neteisėtą stovėjimą.
 
Keli aptikimo režimai įvairiems scenarijams
Minėta "Dahua WizMind Dual-PTZ" kamerų serija su neteisėto stovėjimo aptikimo funkcija taip pat siūlo tris aptikimo režimus, atsižvelgiant į stebimos scenos ypatybes.
 
 Scenarijaus prioriteto režimu kamera vykdo neteisėto stovėjimo aptikimo funkciją dabartinėje scenoje ir į kitą sceną persijungia tik tada, kai pasiekiamas iš anksto nustatytas apžiūros plano laikas. Aptikimo prioriteto režimas, priešingai, leidžia perjungti kameros vaizdą tik tada, kai padarytos visos pažeidimą padariusios transporto priemonės nuotraukos. Galiausiai grupės momentinių nuotraukų režimas leidžia fotoaparatui padaryti visų scenoje esančių transporto priemonių momentines nuotraukas (pagal numatytuosius nustatymus - 2 vaizdus) ir tada perjungti į kitą sceną.


Įrodymams skirta informacija apie transporto priemonę ir pažeidimo informacija
Stebint konkrečią transporto priemonę, tradicinės kameros pateikia tik automobilio vaizdą, o operatoriai turi priartinti taikinį, kad iš arčiau pamatytų jo valstybinį numerį. Naudojant "Dahua WizMind Dual-PTZ" kameras, transporto priemonių duomenys ir atitinkama pažeidimo informacija, įskaitant valstybinį numerį, pažeidimo laiką, pažeidimo vietą ir stovėjimo trukmę, yra uždengiami ant vaizdo kaip įrodymai. Taip gerokai sutaupoma laiko sekant objektus ir pagreitinamas tyrimas.


Efektyvus užfiksavimas uždengtos transporto priemonės
Kai automobiliai susigrūdę į krūvą arba kai priekyje kažkas užstoja, dažnai neįmanoma atpažinti transporto priemonės valstybinio numerio ženklo vaizde. Tačiau nuolat stebint "Dahua WizMind Dual-PTZ" kamerą tai įmanoma. Jos panoraminė kamera stebi kiekvieną scenoje esančią transporto priemonę, o detalioji kamera užfiksuoja ir seka užstotą transporto priemonę, kai tik tampa matomas jos valstybinis numeris.

 

Dviguba PTZ kamera gali užfiksuoti nelegaliai stovinčią transporto priemonę, kai ji užstojama


Lengvas montavimas ir konfigūravimas
Dahua WizMind Dual-PTZ kameros yra kruopščiai suprojektuotos taip, kad joms įrengti ir konfigūruoti užtektų vieno žmogaus.


 


Pagrindiniai privalumai
Tokie veiksmingi sprendimai kaip "Dahua WizMind" neteisėto stovėjimo aptikimo kamera gali gerokai palengvinti problemas, kylančias nuolat didėjant transporto priemonių skaičiui keliuose. Naudodami dvigubas PTZ kameras su panoraminiu ir detaliu vaizdu, naudotojai gali stebėti neteisėtą automobilių statymo veiklą savo nuosavybėje ir išvengti svarbių kelių ir eismo juostų blokavimo, todėl šis įrenginys tinka įvairiems taikymo scenarijams, pavyzdžiui, priešgaisrinėms juostoms, autobusų stotims ir miesto keliams.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-kameros.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį