Kaip valdyti žmonių srautus labai judriuose pastatuose

Paskelbta 2021-11-22


Įprastame kasdieniame gyvenime daug žmonių juda pastatų viduje. Triukšminguose transporto mazguose, judriuose prekybos centruose, biurų pastatuose ir sandėliuose žmonės nuolat juda vieni paskui kitus, tarp patalpų ir aukštų.

Tačiau šiuo metu šis gyvenimo būdas priverstas sustoti - ir tai suprantama. Uždaroje erdvėje yra didesnė tikimybė perduoti ligą. Todėl, norėdamos apriboti ligos perdavimą, įmonės taip pat turi kontroliuoti žmonių judėjimą labai judriuose pastatuose.

Šiandien kyla iššūkis, kaip tai padaryti kuo veiksmingiau, nepažeidžiant verslo interesų. Prisitaikydamos prie naujo gyvenimo būdo, įmonės turi taikyti naujoviškus būdus, kaip optimizuoti žmonių tankumą ir srautus per savo patalpas, kad apsaugotų darbuotojus, klientus ir lankytojus ir kartu apsaugotų savo verslą.

Gera žinia ta, kad dirbtiniu intelektu paremta vaizdo technologija gali padėti visų dydžių įmonėms šioje srityje.


Žmonių ir įmonių apsauga naudojant dirbtinio intelekto vaizdo įrašus
Išmaniosios vaizdo kameros, pavyzdžiui, tokios kaip "Hikvision" srauto valdymo sprendime, naudoja žmonių skaičiavimo technologiją kartu su dinamiškais skaitmeniniais ženklais, kad parodytų, kiek žmonių įeina ir išeina iš pastato ar patalpos. Kamerose yra itin tikslus 3D binokulinis matymas ir gilaus mokymosi algoritmai, leidžiantys tiksliai suskaičiuoti žmonių srautus net ir judriausiose vietose, kuriose yra daugybė įėjimų ir išėjimų.

Tos pačios kameros taip pat gali padėti socialiai atsiriboti tose vietose, kur neišvengiama minios žmonių ir stovėjimo eilėse. Kai kamera nustato, kad žmonės stovi arčiau nei iš anksto nustatyta riba, ji įjungia pavojaus signalą. Kameros taip pat gali būti susietos su skaitmeninėmis informacinėmis lentelėmis, kad būtų rodomas vaizdinis pranešimas.

Norėdamos dar labiau užtikrinti saugumą, įmonės gali įdiegti terminio ir kaukės aptikimo kamerų technologiją, kad būtų užtikrinta, jog žmonės apskritai gali saugiai įeiti į vietą. "Hikvision" dirbtiniu intelektu paremtos kameros gali protingai nustatyti, ar žmogus dėvi kaukę, ir kartu veiksmingai patikrinti jo odos temperatūrą. Turėdami šią informaciją, darbuotojai gali imtis atitinkamų veiksmų, kad sumažintų viruso plitimo riziką.


Technologijos pritaikymas praktikoje
Šiuo metu, kai įmonėms neįtikėtinai sunku suderinti pelningumą ir saugumą, iš projektų, su kuriais dirbame, žinome, kad dirbtiniu intelektu paremtas vaizdo įrašas gali suteikti naudos verslui.

Naudodami "Hikvision" technologiją biurų pastatus, sandėlius ir prekybos centrus valdantys žmonės gali tiksliai suskaičiuoti visus įeinančius į patalpas ir išeinančius iš jų, kad būtų užtikrinta, jog jie niekada neviršytų saugaus pajėgumo. Šiuos duomenis taip pat galima susieti su įeigos kontrolės sprendimais, kad žmonės fiziškai negalėtų patekti į patalpas, kol tai nėra saugu.

Mažmeninės prekybos įmonės gali naudotis skaitmeninėmis informacinėmis lentelėmis, kurios rodo, kiek žmonių yra parduotuvėje, kad klientai suprastų, kodėl jiems gali tekti laukti eilėje. Iš tiesų mažmeninėje prekyboje, kur įprasta, kad žmonės laukia prie kasų arba būriuojasi prie siaurų praėjimų, naudojant "Hikvision" dviejų objektyvų kamerą galima padėti įmonėms išlaikyti svarbias socialinio atstumo taisykles.

Tuo tarpu uždaruose transporto mazguose, kur žmonės ne tik renkasi, bet ir keliauja į naujas vietas, ypač vertinga naudoti šiluminę patikrą ir kaukės aptikimą. Galima valdyti saugaus pastato pajėgumus, o informuoti visus keliautojus, kurie gali rodyti pakilusios temperatūros požymius arba kurie nedėvi kaukių.  

 

Susipažinkite su visa grįžimo į verslą istorija
Tačiau tinkamos technologijos pasirinkimas yra tik viena iš grįžimo į verslą istorijos dalių.
Diegdamos ir naudodamos šią technologiją įmonės taip pat turėtų žinoti apie atitikties, teisinius ir žmogiškųjų išteklių reikalavimus. Be to, technologija turi būti veiksmingai ir kvalifikuotai įdiegta, kad būtų užtikrintas visas jos potencialas.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį