"ZKTeco" išmaniojo viešbučio sprendimas be programėlės postpandeminiam pasauliui

Paskelbta 2021-11-19

 

COVID-19 pandemija turėjo pragaištingą poveikį viešbučių pramonei. Praėjusiais metais paklausa smuko, nes žmonės liko namuose ir vengė nebūtinų kelionių. Tačiau padėtis pamažu gerėja - duomenys rodo, kad viešbučiuose apsistojančių žmonių skaičius didėja. STR duomenimis, 2021 m. balandžio mėn. viešbučių užimtumo lygis jau pasiekė aukščiausius praėjusių metų rodiklius.

Tačiau rinka dar toli gražu nėra stabili. Viešbučiai vis dar yra pažeidžiami infekcijų protrūkių, o net nedidelis sveikatos priežiūros gairių nesilaikymas gali lemti verslo prastovas. Darbuotojai ir klientai turi ir toliau išlaikyti socialinį atstumą, naudoti bekontakčius sprendimus ir dezinfekuoti viską, ką žmonės liečia.

Užtikrinti, kad visi laikytųsi COVID-19 protokolų, yra sudėtinga, ypač svetingumo industrijoje, kur reikia užtikrinti, kad svečiai jaustųsi patogiai. Kad būtų lengviau, įmonės išnagrinėjo galimybes naudoti tokius sprendimus kaip veido atpažinimu pagrįsta prieigos kontrolė, tačiau tokios problemos kaip privatumas apribojo jų naudojimą.

Būtent čia "ZKTeco" siekia padėti svetingumo sektoriaus klientams su nauju išmaniuoju viešbučio sprendimu be programėlės - pažangia sistema, kurios tikslas - supaprastinti viešbučių veiklą ir valdymą bei pasiūlyti svečiams galimybę naudotis be kortelių.

Išmanųjį viešbučio sprendimą be programėlių sudaro USB stalinis kodavimo įrenginys D147-H, belaidis valdymo pultas SLG410, HTML5 mobilusis valdymo puslapis ir belaidis viešbučio užraktas ZL500.


Kaip tai veikia?

"ZKTEco" išmaniojo viešbučio be programėlės sprendime naudojama "ZigBee" ryšio sistema. Kalbėdama su asmag.com, "ZKTeco" išmaniųjų užraktų sprendimų pardavimų direktorė Peggy Zhou paaiškino, kad jų išmanioji belaidė viešbučio spyna ZL500 taip pat turi RF technologiją ir MF modulį. Tai reiškia, kad prireikus klientai spynai atidaryti gali naudoti savo mobiliuosius telefonus arba tradicines korteles.

"Naudojant "ZigBee" belaidžio ryšio technologiją ir "ZigBee" vartus, viešbučio durų spynos ir įrenginiai gali būti įrengti be jokių laidų per sieną ar duris", - sakė Zhou. "Be to, juos galima centralizuotai ir nuotoliniu būdu valdyti realiuoju laiku naudojant internetinę "viskas viename" programinę įrangą. Naudojama programinės įrangos platforma yra ZKBioHLMS, kurią sudaro keli integruoti moduliai, skirti viešbučio įeigos kontrolei, lifto valdymui ir t. t."


Kuo šis sprendimas ypatingas?

Kelios bendrovės bando pasiūlyti sprendimus, kurie padėtų įmonėms užtikrinti geresnę įeigos kontrolę ir užraktų sistemas. Tačiau Zhou pabrėžia, kad "ZKTeco" sprendimą iš kitų išskiria keli veiksniai.

"Šis naujas sprendimas labai skiriasi nuo kitų tradicinių viešbučių užraktų sprendimų, nes jame integruotas belaidis "ZigBee" ryšys ir suteikia daug naujų privalumų", - sakė Zhou. "Viešbučio svečiams bekontaktis mobilusis atrakinimas leidžia gyventi be kortelių ir raktų. Šis sprendimas taip pat suteikia geresnę registracijos ir išsiregistravimo patirtį. Kai svečias užsiregistruoja kambaryje, jis gauna pasisveikinimo žinutę su išsamia informacija apie kambarį, galiojančia data ir laiku, taip pat virtualų kambario raktą."

Be to, HTML5 mobilusis valdymo puslapis taip pat siūlo tokias funkcijas, kaip kambarių aptarnavimo iškvietimas iš paties mobiliojo telefono.
"Viešbučio administracijai šis sprendimas siūlo realiuoju laiku nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti visas viešbučio durų spynas, atrakinti / užrakinti, baterijos būseną ir internetu tikrinti įrašus naudojant žiniatinklio programinę įrangą", - tęsė Zhou. "Jis taip pat gali nuotoliniu būdu suteikti prieigos teises keliems naudotojams, pavyzdžiui, svečiams ir viešbučio darbuotojams. Viešbučiai turi atvirą API, kad galėtų integruoti trečiųjų šalių PMS ar OTA platformas."

Viešbučio vadovybė taip pat gali gauti įvairias ataskaitas, pavyzdžiui, duomenis apie kambarių užimtumą, kurie padėtų priimti geresnius veiklos sprendimus. Visa tai pasiekiama per paprastą žiniatinklio platformą, todėl darbuotojams lengva ja naudotis bet kur ir bet kada.


Kas ir kodėl turėtų naudoti šį sprendimą?
Išmanusis viešbučio sprendimas "ZKTeco" be programėlės idealiai tiktų vidutinės ir aukštesnės klasės viešbučiams, kurie nori savo darbuotojams ir svečiams užtikrinti saugią aplinką. Zhou teigia, kad šis sprendimas yra ekonomiškiausias ir konkurencingiausias belaidis sprendimas rinkoje, atitinkantis jų poreikius.

Be pandemijos, "ZKTeco" taip pat tikisi, kad paklausa kils dėl bendro susidomėjimo daiktų interneto teikiama nauda. Tikimasi, kad tai kartu su skaitmeninimo tendencija sukels dar didesnę tokių sprendimų paklausą.
"Vis daugiau pramonės šakų pradėjo suvokti pažangaus belaidžio ryšio, didžiųjų duomenų ir debesų serverio patogumą ir naudą", - pridūrė Zhou. "Viešbučių pramonė taip pat norėtų sekti šia tendencija ar net pirmauti, kad laimėtų rinką."


Kokią naudą gali gauti sistemų integratoriai?
Būdama viena pagrindinių saugumo sprendimų tiekėjų, "ZKTeco" supranta, kad sistemų integratoriams reikia kuo labiau palengvinti darbą. Šiuo tikslu bendrovė išleido atvirą išmaniojo belaidžio užrakto API, kad jį būtų galima lengvai integruoti su savo platforma arba su esama viešbučio PMS ar OTA sistema.

"Be to, kadangi mūsų išmaniųjų viešbučių sprendimų programinė įranga be programėlių naudoja mūsų "viskas viename" programinės įrangos platformą "ZKBiosecurity" su integruotais įvairiais programinės įrangos moduliais, tokiais kaip įeigos kontrolė, lifto valdymas, parkavimo sistema ir t. t., SI gali pasiūlyti šį išsamų sprendimą ne tik viešbučių pramonei, bet ir kitoms vertikalioms sritims", - pridūrė Zhou.


Išmanus sprendimas išmanesniam pasauliui
Žmonėms pradėjus daugiau keliauti ir apsistoti viešbučiuose, sprendimų, kurie užtikrintų saugią ir patogią patirtį, poreikis tik didės. Darbas su "ZKTeco" išmaniųjų viešbučių sprendimų sistema be programėlių padėtų tai pasiekti viešbučių vadovams ir sistemų integratoriams.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį