Reaguokite realiuoju laiku ir taupykite išteklius integruodami belaidę prieigos kontrolę - šie projektai patvirtina koncepciją

Paskelbta 2021-11-18

Realiuoju laiku vykdoma prieigos kontrolė gali padėti objektų vadovams užbėgti saugumo problemoms už akių, o ne laukti, kol jos paaštrės. Tačiau tradicinė laidinė prieigos kontrolė gali būti brangi ir trukdyti ją įdiegti. Belaidės "Aperio" spynos, įrengtos be laidų ir integruotos internetu, suteikia galimybę valdyti realiuoju laiku daugiau durų už daug mažesnę kainą nei analogiškos laidinės durų spynos.
 
Kodėl saugumo vadybininkai vis dažniau teikia pirmenybę internetinei prieigos kontrolei? Todėl, kad internetinės sistemos valdymas realiuoju laiku leidžia jiems išspręsti nedidelę problemą, kol ji dar nesukėlė problemų. Internetinė kontrolė užtikrina didesnį svetainės naudotojų saugumą ir vertingos organizacijos įrangos bei duomenų apsaugą.
 
Kai kas nors praranda savo įgaliojimą, internetinė integracija leidžia objekto vadovams iš karto panaikinti jo leidimus ir įtraukti jį į juodąjį sąrašą. Niekam nebereikia lankytis prie durų ar sistemos atnaujintojo. Internetinė prieigos kontrolė leidžia realiuoju laiku apžvelgti objekto saugumą ir pagal poreikį sukurti bet kurios spynos ar naudotojo audito seką. Apsaugos darbuotojai visada gali sužinoti, kas, kur ir kada ėjo - dabar, o ne prieš valandą ar vakar. Naudodami internetinę prieigos kontrolę jie taip pat gali nuotoliniu būdu kontroliuoti įėjimus ir išėjimus, o tai gali būti labai svarbu avariniu atveju.
 
"Aperio" akumuliatorinės spynos su integruotais RFID skaitytuvais sukurtos atviroje platformoje, todėl integracija internetu (ir neprisijungus) su beveik bet kuria nauja ar esama apsaugos sistema yra sklandi. Vienas sakinys apie koncentratoriaus funkciją.
Belaidės "Aperio" spynos jau dabar didina saugumą realiuoju laiku ir internetu kontroliuodamos prieigą sveikatos priežiūros, švietimo, įmonių, vyriausybinėse ir komercinėse patalpose visoje Europoje.
 
Verslo mokymo miestelis veiksmingai susidoroja su pamestais įgaliojimais
 
Kaip į ateitį orientuoto verslo švietimo paslaugų teikėja, "The Camp" ieškojo prieigos sprendimo, kuris būtų toks pat pažangus kaip ir jų kursai. Aperio belaidės spynos, integruotos su TIL Technologies sistema, leidžia valdyti svetainę realiuoju laiku, o profiliai leidžia suskirstyti asmenis, kuriems reikalinga tiksli prieiga prie konkrečių sričių.
 
"Daug įgaliojimų prarandama, o "Aperio" leidžia mums efektyviai su tuo tvarkytis", - sako Benjaminas Ciotto, "The Camp" informacinių technologijų vadovas. Užtenka kelių paspaudimų, kad būtų anuliuota pamesta kortelė ir išduotas naujas.
 
"Internetinis režimas yra labai svarbus, nes [prieigos] teisės labai dažnai atnaujinamos dėl nuolat besikeičiančio miestelio gyventojų skaičiaus", - priduria Ciotto. "Taip pat galime užprogramuoti prieigą prie nustatytų laiko intervalų, o tai labai svarbu, kai, pavyzdžiui, į visos dienos susitikimą kviečiame 200 žmonių."
 
Inovatyvi darbo erdvė naudojasi realaus laiko kontrole
 
Rytų Londone esančioje "Plexal" erdvėje kartu dirba įmonės ir akademinė bendruomenė - po vienu stogu įsikūrusios technologijų įmonės, pradedančiosios įmonės, universitetai ir kūrėjai. Darbo erdve naudojasi iki 800 verslininkų, kurie kuria, kuria ir pristato produktus bei paslaugas.
 
"Plexal" biuruose įdiegta "Aperio" belaidžio ryšio, prieigos kortelėmis pagrįsta rakinimo technologija. "Plexal" "Aperio" spynos yra integruotos su "DoorFlow" - "NetNodes" internetine platforma, skirta pastato prieigoms valdyti ir audituoti.
 
Iki šiol įrengtos 59 "Aperio L100" belaidės didelio saugumo durų spynos, kurios internetu integruotos į "DoorFlow". Šie "Aperio" užraktai užtikrina "Plexal" aukščiausio lygio fizinę apsaugą ir perduoda durų būseną į "DoorFlow" - visa tai realiuoju laiku.
 
Prancūzijos ligoninė rūpinasi, kad užimtas objektas būtų atviras, svetingas... ir saugus
 
Grenoblio universitetinė ligoninė (Centre Hospitalier Universitaire (CHU) de Grenoble) įsikūrusi atviroje miestui vietoje. Tiesiogine to žodžio prasme: čia nėra jokių uždarų sienų. Kadangi kasdien patalpose būna tiek daug žmonių, turto vagystės tapo plačiai paplitusios. CHU 7 800 darbuotojų reikėjo užtikrinti, kad jų ir lankytojų daiktai būtų gerai apsaugoti.
 
Nedidelės išlaidos 20 "Aperio" belaidžių cilindrų ir šliuzų, internetu integruotų su "Castel" prieigos kontrolės sistema, pakeitė ligoninės saugumą. "Aperio" iš karto padarė didelį poveikį - smarkiai sumažėjo vagysčių. Internetinė integracija užtikrina, kad ligoninės vadovai realiuoju laiku stebi informaciją apie pastatą ir prireikus net nuotoliniu būdu panaikina rakto kortelės leidimus.
 
Studentų gyvenamųjų namų kvartalas supaprastina gyventojų kaitą

Crous Montpellier išsprendė nuolat pasikartojančią raktų praradimo problemą, pakeitę mechanines spynas "Aperio" cilindrais. Dabar 1 500 belaidžių "Aperio" cilindrų internetu integruoti į jų ARD apsaugos sistemą, todėl patalpų valdytojai gali tiesiogiai stebėti gyvenamųjų patalpų saugumą.
 
Kai studentas praranda savo raktą, objekto valdytojui paprasta anuliuoti senąjį pažymėjimą ir išduoti naują. Kadangi "Aperio" integracija yra internetinė, valdytojai prarastus įgaliojimus užblokuoja greitai naudodamiesi programine įranga, nesilankydami prie durų. Lygiai taip pat lengva panaikinti įgaliojimus išvykstantiems mokiniams, net jei jie pamiršta grąžinti savo išmaniąją kortelę. Administratorius tiesiog pašalina juos iš sistemos duomenų bazės ir jie užblokuojami.
 
Internetinė integracija taupo Crous laiką ir pinigus.
 
Universitetas sulaiko vagis nuo vagysčių naudodamas realiuoju laiku vykdomą miestelio stebėseną
 
Kiekvieną dieną per Aix-Marseille universiteto priemiesčio Luminy miestelį praeina apie 7 000 žmonių. Vykdydami modernizavimo projektą, vadovai ieškojo prieigos kontrolės sprendimo, kurį būtų galima pritaikyti dviejų pastatų apsaugai atnaujinti.
 
Dabar miestelyje įrengti "Aperio" cilindrai ir elektroninės rankenos su įmontuotais RFID skaitytuvais. Spynos sklandžiai, belaidžiu ryšiu ir internetu integruotos į ARD prieigos kontrolės sistemą. Internetinė "Aperio" integracija suteikia darbuotojams "gyvą" miestelio apžvalgą, kad jie galėtų aktyviai reaguoti. "Turime ypatingos svarbos patalpų, įskaitant patalpas, kuriose saugomos cheminės medžiagos, kai kurios iš jų yra radioaktyvios", - sako Cédricas Lopezas, "Luminy" techninės priežiūros vadovas.
 
Vienas iš svarbiausių naujojo užrakto parametrų buvo sulaikyti nuo vagysčių, kurios tapo problema mokymo patalpose su kompiuteriais. "Nuo tada, kai įdiegėme "Aperio", nebuvo nė vieno įsilaužimo", - priduria Lopezas.
 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5509Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį