Kodėl verta rinktis elektromagnetinius užraktus po pandemijos

Paskelbta 2021-11-17


Kovid-19 tapo pasauline pandemija, nuo kurios kenčia milijonai žmonių. Siekdamos užkirsti kelią ligos plitimui, įmonės ieško pažangių prieigos kontrolės sprendimų, leidžiančių įeiti be kontaktų ir kontroliuoti žmonių srautus. Šiuo atžvilgiu prieigos kontrolės sistema gali geriau užkirsti kelią covid-19, jei ji bus suderinta su elektromagnetiniu užraktu, kuris jau dabar yra populiarus įvairiose galutinių naudotojų įstaigose: Remiantis "Persistence Market Research" ataskaita, tikimasi, kad 2017-2025 m. pasaulinė elektroninių spynų rinka fiksuos 13,9 proc. augimą, o elektromagnetinių spynų paklausa prognozuojamu laikotarpiu bus didžiausia.
 
Kovid-19 liga smarkiai paveikė įmonių veiklą. Galutiniai naudotojai vis dažniau ieško bekontakčių sprendimų, kad išvengtų prisilietimo. Siekiant užtikrinti socialinę distanciją, taikomos žmonių srautų ir didžiausios talpos taisyklės. Šiuos galutinių naudotojų reikalavimus gali atitikti šiandieninės įeigos kontrolės sistemos. Ypač prieigos kontrolės ir elektromagnetinio užrakto integracija galėtų suteikti papildomų privalumų, palyginti su kitų tipų spynomis.
 
Kodėl verta rinktis elektromagnetines spynas kartu su prieigos kontrole

Lyginant su įvairiais rinkoje esančiais užraktų sprendimais, EM spynas daug lengviau įrengti ir prižiūrėti. "Skirtingai nei kitų tipų spynos, EM spyna gali būti montuojama ant bet kokios rūšies durų be sudėtingų montavimo darbų. Kitos spynos gali reikalauti dažnos priežiūros, pavyzdžiui, po tam tikro laiko išlyginti duris, tačiau EM spynai tokių priežiūros problemų nekyla", - sakė bendrovės ATNESIS, kuriai priklauso ALGATEC spynų prekės ženklas, pardavimų ir rinkodaros skyriaus direktorius Andrew Fongas.
 
Tuo tarpu elektromagnetinės spynos neturi mechaninių dalių ir neturi nusidėvėjimo problemų. Vadinasi, jos yra ilgaamžės ir gali būti naudojamos visą durų eksploatavimo laikotarpį.
 
Be to, elektromagnetinės spynos yra atsparios gedimams, t. y. avarinio elektros energijos tiekimo sutrikimo atveju elektromagnetinė spyna atsilaisvins ir atidarys duris, kad būtų užtikrintas žmonių saugumas. "Pavyzdžiui, jei prekybos centre kiltų gaisras, dingtų elektra, spyna automatiškai atsilaisvintų ir leistų pirkėjams išeiti iš pastato", - sakė M. Fongas.
 
Ką siūlo ALGATEC

Būdama garsus spynų sprendimų prekės ženklas, ALGATEC siūlo EM spynas, kurios puikiai veikia kartu su prieigos kontrolės sistemomis, kad atitiktų vartotojų poreikius pasaulyje po pandemijos. Spynos, kurios palaiko įvairias prieigos kontrolės sistemas, pavyzdžiui, RFID kortelių prieigos kontrolės sistemas ir veido atpažinimo prieigos sistemas, kad būtų sumažintas odos kontaktas su viešosios prieigos durimis ir įrenginiais, ypač tinka šiuo pandemijos laikotarpiu. ALGATEC EM spynos pasižymi tam tikromis pažangiomis funkcijomis, dėl kurių jos išsiskiria iš kitų, įskaitant spynos būklės stebėjimo funkciją (LSMF) ir durų būklės stebėjimo funkciją (DSMF), užtikrinančias dviejų lygių prieigos kontrolės funkciją, laikmačio ir garsinio signalo funkciją, įspėjančią naudotoją apie durų būklę, ir galimybę naudotis nuotolinio valdymo funkcija, kad būtų lengviau pasiekti duris. Integruota LSMF su obligacijų jutikliais ir šviesos diodu leidžia vartotojams stebėti durų atidarymo / uždarymo signalą, o integruota DSMF su magnetiniu kontaktu leidžia vartotojams stebėti, ar durys tinkamai uždarytos.
 
Be to, ALGATEC EM spynos išsiskiria pažangiais gamybos procesais, pagal kuriuos pagamintos spynos. "Diegiame išmaniosios gamybos technologijas, sujungdami fizinę gamybą ir operacijas su išmaniosiomis skaitmeninėmis technologijomis, mašininiu mokymusi ir didžiaisiais duomenimis, kad sukurtume geresnę susietąją ekosistemą, kurioje daugiausia dėmesio skiriama tiekimo grandinės ir gamybos valdymui. Investavome į bendradarbiaujančius robotus, daiktų internetą ir sistemų integraciją, kad produkcija būtų nuoseklesnė ir tikslesnė. Tai atitinka transformaciją į Pramonę 4.0", - sakė Fongas.
 
Spynos taip pat laimi dėl dizaino ir ekologiškumo. Eko serijos EM spyna sukurta taip, kad prisidėtų prie ekologiško gyvenimo, o jos galios ir energijos taupymo funkcijos leidžia suvartoti mažiau nei 300 mA srovės. Atlikus visus apdirbimo procesus, aliuminio korpusui taikomas papildomas anodavimo procesas, kad būtų užtikrinta tolygi išvaizda ir kosmetika. Anodavimo procesas taip pat yra ekologiškas, nepavojingas ir nekenksmingas žmogaus sveikatai.
 
Projektai, kuriuose naudojami ALGATEC EM užraktai

Pasak Fong, ALGATEC EM spynos tinka visiems verslo subjektams, ieškantiems prieigos kontrolės sprendimų, padedančių apsaugoti darbuotojus ir darbuotojus pandemijos metu ir po jos. Šios spynos jau naudojamos visame pasaulyje, pavyzdžiui, tarptautiniuose oro uostuose, ligoninėse, kariuomenės objektuose, universitetuose, komerciniuose biuruose ir bankuose.

Kalbėdamas apie covid-19 poveikį ALGATEC verslui, Fongas sakė: "Tačiau tikimasi, kad antrąjį šių metų pusmetį viskas vėl grįš į savo vėžes. Apskritai pramonės klientai gana optimistiškai vertina ketvirtojo ketvirčio atsigavimą. Paprasčiau tariant, dėl pandemijos šie metai, mūsų manymu, bus sudėtingi, tačiau vis dar turime šviesių perspektyvų, nes plečiamės į naujus rinkos segmentus."
 
Iš tiesų po pandemijos eroje žmonės ieško veiksmingų prieigos kontrolės sprendimų kovid-19 prevencijai ir kontrolei. Šiuo atžvilgiu ALGATEC pozicionuoja save kaip naudotojų pageidaujamą EM spynų, kurias jie gali rinktis kartu su savo prieigos kontrolės sistema, pasirinkimą, nes spynos pasižymi geresnėmis prieigos kontrolės, atsparumo gedimams ir mažai priežiūros reikalaujančiomis savybėmis. Tokios spynų įmonės kaip ALGATEC, siūlančios unikalias ir daug funkcijų turinčias EM spynas, gali pelnyti montuotojų ir sistemų integratorių palankumą bei pasitikėjimą įvairiuose projektuose ir toliau sėkmingai veikti pasaulyje po pandemijos.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/ieigos-kontrole.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
EV
krovimo
įrangaVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai
5247Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį